Armada Otel ‘İstanbul Aşkı’ Kampanyası

Armada Otel ‘İstanbul Aşkı’ Kampanyası

Katılım Koşulları

https://www.facebook.com/armadaotel adresindeki İstanbul Aşıkları Facebook Uygulaması’nın sahibi Armada Uluslararası Otelcilik ve İşletmecilik A.Ş’dir (Armada). Kullanıcılar Armada Facebook Sayfası’nı beğenip, fotoğraf yüklemekle, herhangi bir şekilde uygulamaları kullanmakla, işbu taahhütname metnini okuduklarını, anladıklarını ve bu taahhütnamede yer alan kuralları, gayri kabili rücu olarak kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
İstanbul Aşıkları Facebook Uygulaması’nın çalışma mekanizması şu şekildedir:

Armada Otel 'İstanbul Aşkı' Kampanyası

Facebook hesabından uygulamaya izin veren ve ARMADA OTEL- HOTEL ARMADA Istanbul- TR sayfasını beğenen herkes “İstanbul Aşıkları” uygulamasına katılabilir. Uygulamaya katılmak için http://www.facebook.com/armadaotel sayfasını beğenme koşulu gerekmektedir.
Ulamaya giren kullanıcılar “Başla” butonundan sonra, Armada facebook aplikasyonu içerisinde sağ altta bulunan “İstanbul Aşkını Paylaş” a basarak yeni İstanbul’a duydukları aşkı en iyi anlatan fotoğraflarını seçip fotoğraf hazırlamaya başlarlar. Fotoğraf hazırlama adımında bir sonraki adıma geçebilmek için kullanıcı; uygulamanın kendisine sorduğu bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra “Devam” butonuna basarak, oluşturacağı fotoğrafın çerçevesini, uygulamanın kendisine önerdiği 6 çerçeveden biri olarak seçer. Çerçevesini seçtikten sonra “Devam” butonuna basarak, fotoğraf yükleme alanına yönlenir. Dilerse bilgisayarından, dilerse Facebook fotoğraflarından dilediği fotoğrafı ekleyebilir. Fotoğrafın belirli bir alana oturtulması gerekir ve fotoğraf kesilmek zorundadır. Fotoğraf kesildikten sonra; “İstanbul Aşkı” oluşturulmuş olur. Gelinen adımda kullanıcılar, “İstanbul Aşkı”nı beğendirtmek için arkadaşlarını seçmektedirler. Uygulamanın son adımında ise, arkadaşlarını seçen kullanıcılara, kendilerine ulaşabilmek adına uygulama tarafından sorulan sorulara yanıt verme zorunluluğu aranır. Bu bilgileri giren kullanıcı yarışmada “İstanbul Aşkı”nı oluşturmuş olur. Her kullanıcının sınırsız fotoğraf oluşturma hakkı vardır, fakat ödül sadece 1 kullanıcının 1 fotoğrafı ile kazanılmaya hak kazanılır. Bu uygulamada amaç “İstanbul Aşkını” en fazla arkadaşlarına beğendirebilmek ve en yüksek beğeni sayısını toplamaktır. Sıralamada her kullanıcının yarattığı fotoğraflar arasında en çok beğenilen fotoğraflar tutularak, kullanıcıların toplamda en çok beğendirdiği “İstanbul Aşkı” na ait beğeni sayısı ile sıralamaya girer.
Her oyunun ardından kullanıcılara sorulacak olan sorulara verilen yanıtlar, yalnızca Armada tarafından görülecek ve saklanacak olup, asla diğer katılımcılar ve 3. Parti firmalar ile paylaşılmayacaktır.
Katılımcılar, her oyunun ardından arkadaşlarını davet ederek, oyunu oynamaları konusunda arkadaşlarını teşvik edebilir.
Kullanıcılar uygulamanın içindeki “En Beğenilen İstanbul Aşıkları” bölümünden oyun içerisinde en çok okunan 5 fotoğrafı, en çok beğenilenden en az beğenilene göre görüntüleyebilirler. Dilerlerse uygulamayı Facebook ve Twitter’da arkadaşları ile paylaşabilirler.
Değerlendirme: Yarışmanın amacı kullanıcıların, “İstanbul Aşklarını” olabildiğince çok arkadaşlarına beğendirtmektir. En çok arkadaşı uygulamaya gelen ve oy toplayan kullanıcı, o kadar çok İstanbul Aşkını beğendirtmiş ve sıralamada öne geçmiş olur. Oyun içerisinde zamanlamalar milisaniyeye kadar tutulmaktadır ve eşitlik durumu söz konusu olmamaktadır. Oy sayısında eşitlik olması durumunda en önce oluşturulan fotoğrafın sahibi olan kullanıcımız sıralamada önde olacaktır. Her katılımcının 3 oy verebilme hakkı uygulama içerisinde verilmektedir. 3 oy hakkı biten katılımcının, yeni oy verebilmesi için 1 arkadaşının uygulamaya dahil olması gerekmektedir. Her yeni gelen katılımcının arkadaşı; katılımcıya 1 yeni oy hakkı kazandırır.
İstanbul Aşıkları 03 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında aktif olacaktır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Bahar Elçin Mammadov dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz