N11’den ‘Benim Uğur Böceklerim’ Kampanyası

N11’den ‘Benim Uğur Böceklerim’ Kampanyası
Uğur böceği şeklinde gördüğünüz, çizdiğiniz herhangi bir objenin ya da şanslıysanız böceğin kendisinin fotoğrafını çekip paylaşın; n11.com’dan hediyeler kazanma fırsatı yakalayın.

N11'den "Benim Uğur Böceklerim" Kampanyası
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Kullanım Koşulları

Bu kampanya, Doğuş Planet Elektronik Tic. VE Bilişim Hizmetleri A.Ş.(n11.com) firması adına DIGITCOM İLETİŞİM TANITIM VE TİC. A.Ş. (“PING”) tarafından yürütülmektedir.

https://www.facebook.com/n11com sayfasını ve bu sayfa ile bağlantılı olarak oluşturulan katma değerli hizmetleri kullanımınız Kullanım Koşulları’nda belirtilen şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Kullanıcı sıfatıyla bu sayfayı kullanan her katılımcı aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmekte, sayfa içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin n11.com tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş olmaktadır.

Katılımcı, tüm yasal mevzuata uygun hareket edeceğini, bu yükümlülüğüne aykırı hareket etmesi durumunda hukuki ve cezai sorumluluğun tek başına kendisine ait olacağını kabul eder.

 • “Benim Uğur Böceklerim” Facebook uygulaması, 24.08.2013 – 13.10.2013 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, https://www.facebook.com/n11com sayfasında gerçekleştirilecektir.
 • Katılabilmek için katılımcının, Türkiye’de yerleşik olması, Facebook kullanıcısı olması ve https://www.facebook.com/n11com sayfasını beğenmesi gerekmektedir. Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
 • 18 yaşın altındaki kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi hediye kazanamaz.
 • n11.com ve PING çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediye verilmez.
 • Kullanıcılar, kendi çektikleri uğur böceklerini, uğur böcekli aksesuarları ve kendi çizimlerini uygulamaya yükleyerek yarışmaya katılabilecektir. Yüklenecek fotoğraf sayısı sınırsızdır.
 • Uygulamaya yüklenen fotoğrafların kullanım ve telif haklarından, yasal olarak oluşacak sorunlardan n11.com ve PING sorumlu değildir. Kullanıcılar, uygulamaya yükledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
 • Uygulama kapsamında, uygulama galerisine katılımcılar tarafından gönderilen ve n11.com tarafından onaylanarak yayına alınan fotoğraflar arasından, jüri tarafından belirlenecek en yaratıcı 3 katılımcının fotoğrafların sahipleri “Nikon Coolpix L810 Dijital Fotoğraf Makinesi”, 2.’ye “Asus Memo Pad Tablet” ve 3.’ye “Apple iPod Shuffle” kazanacaktır.
 • Katılımcıların hediye kazanmaları durumunda, bu haktan yararlanabilmeleri için gerçek facebook profil bilgileri ile uygulamaya katılmış olması şarttır. Geçici ve sahte facebook hesapları ve e-posta adresleri ile katılan katılımcıların uygulamadan çıkartılma hakkı saklı tutulur.
 • Kazanan kişilere, isimleri uygulamada açıklandıktan sonra uygulamada doldurdukları bilgi formunda kayıtlı olan isim ve irtibat bilgilerinden ulaşılacaktır. Bu isim ve/veya irtibat bilgilerinin eksik ya da hatalı olması durumunda kazanan katılımcı hakkını devreder. Kullanıcıların uygulama katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda PING’in kayıtları esas alınacaktır.
 • Hediye kazanan kişiler bu hak yerine nakit karşılık talep edemez, kazandığı hakkı değiştiremez, hakkını devredemez, satamaz.
 • PING uygulama boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • n11.com, bu uygulamaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve kısa mesaj gönderimi yapma hakkını saklı tutar.
 • Katılım kurallarına aykırı, yasalara, ahlaka ve toplum düzenine aykırı, kişi ve/veya kurumların özel hayatına, şahsiyetine vesair haklarına zarar verebilecek katılımlar elenecektir. Bu içeriklerin n11.com tarafından yayımlanması, kullanıcı tarafından seçilen kişilere gönderilmesi, iletilmesi, hukuka aykırı veya 3. kişilerin haklarını ihlal eden içerikler bakımından doğabilecek sorumlulukların n11.com tarafından yüklenildiği anlamına gelmez. Yayınlanmış olsa dahi hukuka aykırılıktan doğan her türlü, ceza, tazminat ve zararlar kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
 • Kullanıcılar, uygulamada beyan ettikleri tüm bilgilerin kendilerine ait, doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi, görsel ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. n11.com’un, uygulamayı kullanarak üretilen ve kullanıcılar arasında iletilen içerikleri birebir denetlemek ve hukuka uygunluğunu onaylamak gibi bir zorunluluğu yoktur. İhlallerden ötürü n11.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu içeriklerin n11.com tarafından yayımlanması, hukuka aykırı veya 3. kişilerin haklarını ihlal eden içerikler bakımından doğabilecek sorumlulukların n11.com tarafından yüklenildiği anlamına gelmez. Yayınlanmış olsa dahi hukuka aykırılıktan doğan her türlü, ceza, tazminat ve zararlar kullanıcı tarafından karşılanacaktır.
 • n11.com, kullanıcıların sağladıkları görsel ve yazılı içerikleri kendi bünyesinde çeşitli sayfalarda ön plana çıkarabilir veya çıkarmayabilir. Bu hususta sayfa ve uygulama kullanıcılarının herhangi bir talebi olmayacaktır. Kullanıcılar, uygulamayı kullanarak oluşturdukları her türlü yazı, fotoğraf, video, yazılım, bilgi, görsel, işitsel malzemeler ve bunların her türlü tertip ve versiyonlarının n11.com tarafından belirlenen her türlü mecrada / platformda / ürün / malzeme / organizasyonda, herhangi bir süre ve mecra kısıtlaması olmaksızın, Türkiye ve Dünya’da kullanılmak üzere, herhangi bir bedel talep etmeksizin n11.com’a yayımlanmak üzere verdiğini, söz konusu içeriklerin önceden izin almaya gerek olmaksızın n11.com tarafından yayınlanmasına ve/veya kendisinin belirleyeceği üçüncü kişilerce görüntülenmesi/izlenmesine muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Site kullanıcılarının site kapsamında kendilerine tahsis edilen alanındaki içeriklerin kaybolması, bozulması durumunda n11.com’un hiçbir sorumluluğu yoktur. n11.com ve PING, bu uygulamaya katılım esnasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Bu yarışma Facebook’un sponsorluğunda yapılmamaktadır, Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir ve Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar uygulama katılım bilgilerini n11.com ve PING ile paylaşmaktadır.
 • n11.com ve PING önceden haber vermeksizin katılım koşullarını değiştirebilir. Uygulamaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup kabul etmiş sayılır. n11.com ve PING’in kullanım koşullarını gerektiğinde güncelleme yetkisi saklıdır; kullanıcıların bu koşulları belirli periyotlarla kontrol etmeleri gerekmektedir.
 • Bu uygulamaya katılanlar, katılım ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Uygulamaya katılanlar bu kurallara ve yasalara uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kurallara aykırı davranan kullanıcıların sayfaya erişimi engellenebilir. Bu kampanya Milli Piyango idaresi izin kapsamı dışında yapılmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi

n11.com ve iştirakleri ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla alınan isminiz, elektronik posta adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

n11.com ve iştirakleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

• Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
• Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
• Kısa mesaj ile bildirimler göndermek,
• Ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece n11.com ve iştiraklerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. n11.com ve iştirakleri Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistik verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu türlü istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar n11.com ve iştiraklerine aittir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz