Philips Led Lamba Alana Sinema Bileti Hediye

Philips Led Lamba Alana Sinema Bileti Hediye
Philips, yeni yaptığı alışveriş kampanyası ile, Led Lamba alan herkese sinema bileti hediye ediyor. Yapmanız gereken uygulamaya girip, faturanızın görselini yüklemek.
Philips Led Lamba Alana Sinema Bileti Hediye

Kampanya Katılım Koşulları

  Led

 • Bu kampanya Philips LEDLamba ürünleri için düzenlenmektedir.
 • “SİNEMA KEYFİNİZ PHILIPS’TEN” kampanyası aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılım ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Bu kampanya ile 20 Eylül – 20 Kasım 2013 tarihleri arasında Koçtaş, Bauhaus, Baumax, LeroyMerlin, Migros veya Carrefour mağazalarından kampanyaya dahil edilen Philips LED Lamba ürünlerinden satın alan müşteriler sinema bileti hediyesinden faydalanabilecekler.
 • Sinema biletinden faydalanabilmeniz için Philips Turkiye Facebook resmi sayfasında bulunan “Sinema Keyfiniz Philips’ten” uygulamasına girip kampanya katılım koşullarını okuyup, kampanya katılım formunu doldurduktan sonra Philips LED Lamba alışveriş faturasının fotoğrafını veya scan’ini (tarayarak) yükleyerek Fatura Görseli gönder butonunu kullanarak online olarak göndermeniz gerekmektedir.
 • Müşterinin iletişim formu üzerinde belirtmiş olduğu e-mail adresine en geç 3 iş günü içerisinde kampanyaya dahil olan Cinemaximumsinema salonlarında ve günlerinde geçerli olacak ücretsiz bir sinema bileti kodu gönderilecektir.
 • ‘’SİNEMA KEYFİNİZ PHILIPS’TEN’’ kampanyası ücretsiz bir sinema bileti 20 Eylül 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde, Kanyon ve İstinye Park hariç www.cinemaximum.com.tr sayfasında bulunan salonlarda ve de 3D ve IMAX hariç tüm diğer gösteriler için geçerli olacaktır. Bu bilgilere PHILIPS – ‘’SINEMA KEYFİNİZ PHILIPS’TEN’’ Kampanya Katılım Koşulları ve kampanya web sitesi http://apps.facebook.com/philipsledsinema/ ‘da yer verilmiştir.
 • Ücretiz bir sinema bileti hediye kodları tek kullanımlıktır, aynı kodlar ikinci kez kabul edilmez.
 • Alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda hediye kodu geçerliliğini yitirir.
 • Geçerliliğini yitiren hediye kodlarınınyerine yenisi verilmez.
 • Hediye kodları 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihinden sonra hediye kodları geçersiz olacak ve kabul edilmeyecektir.
 • Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Philips ve BA Life söz konusu ücretsiz bir sinema bileti hediye kodunu iptal etme hakkını saklı tutar veya müşteriden kampanyaya katılım için gerekli olan ürünlerin alışverişini ispatlayan fiş veya faturanın orijinalini görmeyi talep edebilir.
 • Müşteri, kampanyaya bağlı katılımesnasında veya sonrasında,meydana gelebilecek herhangi bir sorundan,çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden BA Life’ı, Philips’i veya Mars Entertainment Group’u sorumlu tutamaz,katılımcı herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep edemez.
 • Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) Türk Cumhuriyeti Bilgi Koruma Yasası kapsamında koruma altındadır ve 3. Kişiler ile paylaşılmaz.
 • 18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.
 • Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.Biletin parasal karşılığı talep edilmez.
 • 16) Müşterinin kampanya katılımı ile kampanya şart ve koşulları okunmuş ve bu şartları peşinen kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 • 17) Yetkili Kurum: BA Life Marketing, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han No 5/4 – Beyoğlu / İstanbul. Tüketici Danışma Hattı: 0212 243 50 41 (hafta içi 9:30 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)
Philips Led Lamba Alana Sinema Bileti Hediye

Sıkça Sorulan Sorular

 • “SİNEMA KEYFİNİZ PHILIPS’TEN” kampanyasından faydalanmak için ne yapmalıyım?

20 Eylül – 20 Kasım 2013 tarihleri arasında Koçtaş, Bauhaus, Baumax, LeroyMerlin, Migros veya Carrefour mağazalarından kampanyaya dahil edilen Philips LED Lamba ürünlerinden satın alan müşteriler sinema bileti hediyesinden faydalanabilecekler.

 • “SİNEMA KEYFİNİZ PHILIPS’TEN” kampanyasından nasıl faydalanabilirim?
-Sinema biletinden faydalanabilmeniz için Philips Turkiye Facebook resmi sayfasında bulunan ‘’Sinema Keyfiniz Philips’ten’’ uygulamasına girip kampanya katılım koşullarını okuyup, kampanya katılım formunu doldurduktan sonra Philips LED Lamba alışveriş faturasının fotoğrafını veya scan’ini (tarayarak) yükleyerek Fatura Görseli gönder butonunu kullanarak online olarak göndermeniz gerekmektedir.

 • Ücretsiz sinema bileti hangi sinema salonlarında geçerlidir?
-Kanyon ve İstinye Park hariç www.cinemaximum.com.tr sayfasında bulunan salonlarda Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ve de 3D ve IMAX hariç tüm diğer gösteriler için geçerlidir.

 • Online başvurumu gönderdikten 3 gün sonra benimle iletişime geçilmediyse ne yapmalıyım?
-Hafta içi 09.30- 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 243 50 41 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kampanya sayfasına, buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Meltem Göymen dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 2. Mert Görkem Dayıoğlu dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 3. İbrahim Fehmi Koyunsev dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz