Jolly Tur #NerdeoEskiBayramlar Kampanyası

Jolly Tur #NerdeoEskiBayramlar Kampanyası

#nerdeoeskibayramlar hastagi ile Facebook ya da Twitter’da eski bayramları 140 karakter ile en güzel sen anlat, bu görseli paylaş, çift kişilik batı karadeniz turunu kazan!
Jolly Tur Kampanya Görseli

Yarışma Programı:

-27 Eylül 2013 – 7 Ekim 2013 arasında;
Yarışma fotoğrafını paylaşınız veya retweet ediniz.Yarışma sonlanana kadar duvarınızda tutunuz.
-Facebook’ta yarışma fotoğrafının altına #nerdeoeskibayramlar hastagini kullanarak, twitterda #nerdeoeskibayramlar hastagini kullanarak 140 karakteri geçmeyecek şekilde bayramları anlatınız.
-8 Ekim-10 Ekim arasında;
-Jürinin seçtiği 10 hikayeden biri Facebook’ta halk oylamasına kalacaktır.

Yarışma için tıklayınız.

Yarışma Kuralları

27 Eylül 2013 – 7 Ekim 2013 tarihleri arasında Jollytur resmi Facebook sayfasına http://www.facebook.com/jollytur veya twitter resmi sayfasına https://twitter.com/JOLLYTUR girin, 140 karakter ile #nerdeoeskibayramlar hastagini kullanarak eski bayramları en güzel is anlatın. En anlamlı metin sizin olsun, Jolly Tur size çift kişilik Batı Karadeniz turu hediye etsin.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

 1. CLUB JOLLY TURİZM VE TİCARET A.Ş . çalışanları ve 18 yaşından küçükler, katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile büyük ödül verilmez.
 2. Kampanya kapsamında, 27.09.2013 (Saat 00:01) – 07.10.2013 (Saat 16:00) tarihleri arasında Türkiye genelinde JollyTur’un resmi Facebook ve twitter sayfasındayarışma fotoğrafını paylaşın veya retweet yapın, #nerdeoeskibayramlar hastagi ile eski bayraları anlatın. Metin maximum 140 karakter ile sınırlı olmak zorundadır. Tüm metinler toplanacak ve Jolly Tur’un tayin edeceği bir jüri ekibi tarafından ‘en iyi 10 metin’ e düşürülecektir. En iyi 10 metin, yine Facebook üzerinde albüm paylaşımı şeklinde 8 Ekim 2013 yayınlanacaktır. Halka açık yayınlanan metinlerden en çok beğenilen (Facebook Beğen Butonu) birinci seçilecektir. 10 Ekim saat 15:00’e kadar en çok beğeni alan hikaye veya yazı www.jollytur.com üzerinden ve sosyalmedya üzerinden duyurulacaktır. Kampanyaya katılım 1 yazı ile sınırlıdır.
 3. Kampanya sonunda en çok beğeni alan 1. Kişi hediye kazanacaktır. Büyük ödül;
 4. 1 kişiye çift kişilik Batı Karadeniz Turu (ören yeri girişleri dahil)
 5. http://www.jollytur.com/turbilgisi/6175/Erken_Rezervasyon/KB-Bati-Karadeniz-Turu-2-Gece-Dedeman-Otel-/-12131415161718/KB-Bati-Karadeniz-Turu-2-Gece-Dedeman-Otel-/-12131415161718-erken-rezervasyon-fisatlari.html
 6. Turu teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 11.10.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 12.10.2013 tarihine kadardır. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Seyahate dahil olmayan hizmetler, otel ekstraları ve kişisel harcamalar talihlilere aittir. Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz. Tatile gidiş ve dönüş yolculuğunda, tatil süresince, talihlinin gecikmesi, oluşabilecek her türlü sorun, kaza ve aksamalardan ve benzeri sorunlardan talihli sorumludur. CLUB JOLLY TURİZM VE TİCARET A.Ş. ilgili otel, ulaşım şirketi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Mustafa Selman Öyüş dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 2. Turhan Onur Hırlak dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 3. Yüksel Balcı dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Yorum Yaz