Hero Baby’den Bebek Meyveleri Şenliği

Hero Baby’den Bebek Meyveleri Şenliği
Ülker Hero Baby, Facebook sayfasında duyurduğu yeni kampanyası ile, her hafta 20 şanslı anneye özel kutusunda Hero Baby Paketi hediye ediyor!
Kampanyaya git.
Kampanyaya katılmak için tıklayınız.
Hemen siz de kampanyaya katılıp, 20 şanslı kişiden biri olabilirsiniz!

Katılım Koşulları

 • Hero Baby Bebek Meyveleri Şenliği Kampanyası, Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya, 9 Eylül ? 11 Ekim 2013 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, http://www.facebook.com/UlkerHeroBaby (ücretsiz) adresli Facebook sayfası üzerinden uygulanmaktadır.
 • Hero Baby Bebek Meyveleri Şenliği Kampanyası kapsamında, kampanya süresince, Ülker Hero Baby ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı http://www.facebook.com/UlkerHeroBaby (ücretsiz) adresli Ülker Hero Baby facebook sayfasını beğenerek sayfadaki kampanya uygulamasına girip Hero Baby kampanya sorusuna doğru cevap verdikten sonra formdaki alanları girip kayıt olarak katılanlara bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, günde 1 çekiliş hakkı olmak üzere sınırlandırılmıştır.
 • Her bir kampanya dönemi sonunda ( bir hafta ) , dönemin toplam katılımcı datasından ayrı ayrı yapılacak şirket çekilişiyle, her bir haftalık dönemde 20 kişiye 1’er adet Hero Baby Hediye Paketi verilecektir. Her bir dönemin çekilişinde bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 • Her bir katılım, katılımın yapıldığı tarihin ait olduğu dönemin çekilişine dahil edilir, sonraki dönemlerin çekilişine dahil edilmez.
 • Çekilişler, her bir haftalık dönem bittikten sonra, takip eden hafta içinde yapılacak ve kazananlar çarşamba günleri haftalık olarak http://www.facebook.com/UlkerHeroBaby (ücretsiz) adresli Facebook sayfasında duyurulacaktır. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
 • Kampanyaya Facebook üzerinden isteyen herkes katılabilir (Facebook üyeliği ücretsizdir). Ticari bir koşul yoktur.
 • Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.
 • Kazananların hediyeleri, Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından katılımcıların kampanyaya katılırken verdikleri adrese kargo ile gönderilecektir. Yanlış, hatalı veya yetersiz/eksik adres veya adreste bulunmama gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kargo firmasından Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’ye iade işlemi yapıldıktan sonra kazananlar hak iddia edemezler.
 • Bilgilerinde yetersizlik olan ödül kazananlara ayrıca, kayıt bilgilerindeki e-mail adresine e-mail gönderilerek ulaşılacaktır, bilgi ve adres teyidi yapılacaktır. Ödüller, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz sunulacaktır. Her hafta, kazananların sayfada ilan edildiği Cuma gününü takiben 2 hafta olan başvuru süresinde ilanda belirtilecek şekilde başvurmayan ya da kayıt veya başvuruda katılımcı tarafından yanlış veya yetersiz beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Project House sorumlu tutulamaz.
 • Bilgileri yetersiz olan ve başvuru süresinde başvurmayan kazananların e-maillerinin hatalı olması ya da iki defa e-mail gönderilmesine rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Ödülleri teslim alabilmek için, kampanya kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı istenilebilir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve Project House ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Project House Ajans ve DenizAjans katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş.ve Project House sorumluluk kabul etmez.
 • Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Project House Ajans, DenizAjans ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’nin kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Project House Ajans bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş. bu kampanyanın, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesine göre, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 09.05.2013 tarihli ve 40453693-255.05.02/1951-4703 sayılı uygunluk yazıları DenizAjans tarafından alınmıştır.
 • Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Ülker Hero Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’ye aittir.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Etiketler:

Yorum Yaz