İstanbul Deniz Otobüsleri’nden Yeni Yarışma

İstanbul Deniz Otobüsleri’nden Yeni Yarışma
İstanbul Deniz Otobüsleri, Facebook sayfasında başlattığı muhteşem kampanya ile, 3 kişiye Nokia Lumia 620, 3 kişiye ise Nokai Lumia 520 hediye ediyor!
İstanbul Deniz Otobüsleri'nden Yeni Kampanya

Genel Açıklama

Türkiye genelindeki Facebook kullanıcıları, https://www.facebook.com/idokurumsal adresli internet sitesi üzerindeki Facebook sayfasına hayran olup, istenen bilgilere erişilmesine izin vererek uygulamaya katılabilecektir.

Uygulamaya katılmak için katılımcının Facebook kullanıcısı olması ve İDO’ya ait https://www.facebook.com/idokurumsal sayfasını beğenmesi gerekmektedir.
Katılımcı, https://www.facebook.com/idokurumsal adresindeki sayfayı beğendikten sonra “Yol Arkadaşım” uygulamasına gidip, gerekli izinleri vererek ücretsiz olarak katılabilir.
Yarışma 22 Ağustos tarihinde 21.00 ‘da başlayacak, 05 Eylül tarihinde 17:00’da sona erecektir.
Katılımcılar uygulamaya katılarak arkadaşlarını sayfaya davet edecek ve davet ettikçe puan kazanacak. Uygulama sonunda en çok puan alan katılımcılar kazanan olarak belirlenecektir.
Uygulamaya katılan herkes uygulama şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Ödüller

İlk 3 kişi Nokia Lumia 620, sonraki 3 kişi ise Nokia Lumia 520 kazanacaktır.

Kazananlar, https://www.facebook.com/idokurumsal sayfasından duyurulacaktır. Duyurudan sonra kazananların iletişim bilgilerini yarisma@ido.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Yarışma Şartları

Bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
Uygulamada, tüm katılımcılar eşit kural ve koşullara sahiptir.
Üyelik formuna kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, üyelik kaydı sırasında; yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
“Yol Arkadaşım” uygulamasına İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.
İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti., bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Uygulamada, sonucu değiştirmek maksadıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
Facebook promosyon kuralları, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti.ve İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti.her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu uygulamayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
“Yol Arkadaşım” uygulamasını indiren kullanıcılar oluşturdukları içeriklerin her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ‘ye ait olacağını kabul eder.
Bu uygulamanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Uygulamayı yükleyip yarışmaya katılırken katılımcılar, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti ile paylaştıklarını, yarışmaya katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılacaklardır. “Yol Arkadaşım” uygulaması ile paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti, kampanyaya katılan herkese kampanya sonrasında İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi markası ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahip olacaktır.
Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak İDO İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti’nin yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, Creasoup tarafından geliştirilen Facebook uygulamalarını kullanırken bize verdiğiniz bilgilerin ne şekilde kullanılıp, korunduğu hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.
Paylaştığınız bilgilerin, internet üzerindeki gizliliği konusunda şüphe duymamanızı isteriz.
Kullanıcının bilgisi veya onayı dışında, yasal yükümlülük altında bulunmadığı ya da Kullanım Kuralları’nda tanımlanan haller dahilinde olmadığı sürece, bilgiler herhangi bir üçüncü şahıs veya kurumla paylaşılmaz.
Tarafımıza sağladığınız bilgiler, uygulamayı kullanabilmeniz ve gelişmelerden haberdar olabilmenizi sağlamak amacıyla kullanılacaktır. Kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir bilgi toplanmamaktadır.
Creasoup, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nın hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
Creasoup ürünlerini kullanarak, işbu Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.
Sorularınız için slm@creasoup.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Gülçe Kıvılcım dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz