Caramio Şifreleri Kazandırıyor!

Caramio Şifreleri Kazandırıyor!
Caramio, yapmış olduğu kampanya ile Caramio paketlerinden çıkan şifreyi Facebook uygulamasına giren kişilere puan veriyor. Bu puanlar ile, Caramio Kalem Kutu, Avea Günlük 50 SMS Hediye, Turkcell Günlük 50 SMS Hediye, Vodafone Günlük 50 SMS Hediye, Caramio Defter, Turkcell 60dk Tek Konuşma Paketi, Avea Günlük 50 MB Hediye, Turkcell Günlük 50 MB Hediye, Vodafone Günlük 50 MB Hediye, Cinemaximum Sinema Bileti (Diğer iller), Cinemaximum Sinema Bileti (İstanbul, İzmir, Ankara), Caramio Bisikletli Kupa, Caramio Kalpli Kupa, Caramio Ağaçlı Kupa, Beşiktaş Takım Forması, Fenerbahçe Takım Forması, Galatasaray Takım Forması, Trabzonspor Takım Forması ve Milli Takım Forması hediye ediyor.

Caramio Şifreleri Kazandırıyor!

Katılım Koşulları

Bu Şart ve Koşulları inceleyerek, kayıt sayfasında “Katılım Koşullarını Kabul Ediyorum”u tıklayarak ve uygulamaya katılarak, Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması ile ilgili aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılacaksınız.

A. Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması Genel Bakış
1. Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması (“Program”), Caramio (“Sponsor”)’nun sponsorluğunu yaptığı, Katılımcıların, www.facebook.com/caramio Facebook sayfası’nda belirtilen stoğun devam ettiği süre boyunca, paket altında şifre bulunan Caramio paketleri (“Kampanyaya Dahil Paketler”) satın alarak ve bu paketlerin altındaki şifreleri aşağıda belirtilen şekilde sisteme girerek puan topladıkları bir programdır.
Katılımcılar, www.facebook.com/caramio Facebook sayfasını, kullanarak programa katılabilirler. Kampanyada her gönderilen şifre Program kapsamında Katılımcıya 5 (beş) puan kazandıracaktır.
Davet sonucu, Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulamasına gelen her arkadaşının gireceği ilk şifre için, davet eden kullanıcı +1 puan kazanır. Daha önceden uygulamayı kullanmış olan kullanıcılar için bu kural geçerli değildir.
2. Katılımcılar, topladıkları puanları Program içinde bulunan Sponsor dışındaki diğer şirket ve markaların (“Ortaklar”) hediye ürün, servis, indirimlerinden veya Caramio ürünlerinden (“Program Hediyeleri”) yararlanmak için kullanabilirler.

B. Uygunluk
Program, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde kanunen ikamet eden, Katılımcılara açıktır.
1. Sponsor, Yıldız Holding A.Ş., ve bunların ilgili tali şirketleri, ana şirketleri, iştirak ve bağlı şirketlerinin (hep birlikte “Yıldız Holding Şirketleri”) çalışan ve çalışan statüsünde olmayan işçileri Programa katılamazlar.
2.Youth Republic, Digital Youth, DenizAjans ve Programın geliştirilmesine veya yürütülmesine katılan diğer acente veya şirketlerin çalışanları, Programa katılamazlar.

C. Programın Süresi
Programın ilk dönemi 2 Mayıs 2012’de saat 15:00’da başlar ve 31 Aralık 2012’de saat 23:59’da sona erer (“Program Dönemi”). Sponsor, kendi takdirine bağlı olarak, tüketiciye 1 (bir) ay önceden duyurmak kaydıyla Programın süresini kısaltma, uzatma, programı askıya alma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Şifreler, 2 Mayıs 2012’de saat 15:00’dan 27 Eylül 2012’de saat 23:59’a kadar girilebilir (“Toplama Dönemi”) ve Katılımcılar, puanlarını Program devam ettiği sürece hediyeye çevirebileceklerdir.
D. Programa Katılım
B bölümündeki “Uygunluk” koşullarına uyan Katılımcılar Programa aşağıdaki yollarla katılabilirler.
Türkiye genelinde, kampanya tarihleri arasında, Caramio ürünlerinin tanıtımının yapıldığı www.facebook.com/Caramio (ücretsiz) adresli Caramio facebook sayfasına girerek üyelik formuna Ad, Soyad, İl, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi ve Cep Telefon bilgilerini girerek Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulamasına üye olup Caramio Baton Çikolata Karamelli 40gr, Karamelli Kare Çikolata 60gr, Caramio Karamelli Bitter Kare Çikolata 60gr, Caramio Bisküvili Kare Çikolata 57gr ürünlerinden çıkan şifreyi kampanya sayfasına girerek puan kazanan herkese elde ettikleri puan toplamına göre, puanına karşılık gelen hediyeler ücretsiz sunulacaktır.

Katılımcı hediye tercihini kampanya süresince ve Program Döneminin bitiminden itibaren 15 (onbeş) iş günü süreyle istediği zaman siteden ücretsiz olarak yapabilir, kullanılan puanlar, katılımcı hesabından silinir ve sonraki döneme devredilmez.

Kampanyaya isteyen herkes facebook üzerinden ücretsiz katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir). Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.

Programa Facebook uygulaması ile katılmak isteyen Katılımcılar www.facebook.com/Caramio adresine girerek ekrandaki yönlendirmeleri takip edip kullanım koşullarını kabul ederek Programa Üye olacaktır. Programa kayıt olan Katılımcılar “Üye” olarak sayılacaktır. Böylece Üye tarafından toplanan puanlar kaydedilerek “Üye Hesabı”nda toplanacak ve ve Program Kanallarındaki “Üye Hesabı”ndan takip edilebilecektir.

Bir “Üye Hesabı” oluşturulabilmesi için kişinin geçerli bir cep telefonu ve Facebook hesabı olmalıdır. Geçerli bir cep telefonu ve Facebook hesabına sahip olmayan Katılımcılar “Üye Hesabı” oluşturamaz.

Her Katılımcı, kişi başına 1(bir) “Üye Hesabı” açabilir. Bir Katılımcının birden fazla “Üye Hesabı” açarak Programdan haksız fayda sağlamaya çalışması halinde Sponsor, Üyeyi programdan çıkarıp puanlarını sistemden silme ve hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. Sponsor, bu kontrolleri fiziksel adres ve IP üzerinden yapacaktır.
E. Puan Toplama
Stokla sınırlı olmak üzere Puan Toplama Dönemi boyunca Üyeler, Kampanyaya Dahil Paketlerden satın alarak ve bunların paket altında yer alan veya kampanya duyurusunda belirtilen diğer bölümlerindeki şifreleri Program kanalları üzerinden veya göndererek puan toplar. Kampanyaya Dahil Paketlerdeki şifrelerin puan değerleri, Caramio Facebook Sayfası’nda belirtilecek ve Sponsor’un belirleyeceği zamanlarda güncellenecektir.
Üyeler, Kampanyaya Dahil Paketlerdeki şifre (paket içinde) Program Dönemi boyunca kullanabilirler.
Üyeler, aşağıdaki şekillerde puan toplayabilirler:

Facebook Uygulaması kullanılarak puan toplama: Kullanıcılar Program Facebook uygulamasına izin vererek Üye olurlar. Kullanıcılar, uygulamayı açtıklarında üst menüde bulunan “Şifre Gir” butonuna tıklayarak açılan sayfada Kampanyaya Dahil Paketlerin kapak altındaki şifreleri “Şifre Gir” kısmına yazarak puan biriktirebilirler.
Kampanyaya Dahil Paketlerin içinde yer alan şifreler veya diğer dönemsel mekaniklerle sunulan puanların değerleri tüketici aleyhine olmamak kaydıyla farklılık gösterebilir.
Her şifre, Program kanallarından yalnızca 1 (bir) kez kullanılabilir. Her Hesap için haftada toplam en fazla 100 (yüz) adet başarılı şifre girilebilir. Hafta, her Pazartesi saat 00:01’de başlayan ve takip eden Pazar günü saat 23:59’da biten zaman dilimi olarak tanımlanır. Sponsor tarafından belirlenecek farklı yöntemlerle sunulan puanlar, haftalık 100 (yüz) şifrelik limite dahil olmayacaktır. Bir Üyenin 1 (bir) günde 10 (on) adet geçersiz şifre girmesi halinde, Program sistemi tarafından daha fazla şifre girmesine izin verilmeyecektir. Bu bilgi Üye’ye şifre gir bölümünde tekrar hatırlatılacaktır.
Sponsor, Üyelerin puan toplayabilecekleri yöntemleri değiştirme, bu yöntemler üzerinde eklemeler yapma veya bu yöntemleri kaldırma hakkını saklı tutar.
Sponsor haricinde hiçbir şahıs veya şirketin şifre/puan temin etme hakkı yoktur. Sponsor, Üyelerin başka şahıs veya şirketten şifre/puan alarak mağdur olmaları durumunda sorumluluk kabul etmez. Böyle bir şahıs veya şirket Sponsor tarafından tespit edildiğinde, Sponsorun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
Üye’nin bir şifre girişi yapmasıyla birlikte, şifrenin başarılı girildiği Üyeye bildirilecektir. Puanın “Üye Hesabı”na eklenebilmesi için girilen şifre, Program sistemi tarafından sorgulanıp doğrulanacaktır. Puanlar, en fazla 5 (beş) iş günü süren doğrulama süreci tamamlandıktan sonra “Üye Hesabı”nda görülebilecektir. Sponsor, kendi takdiriyle, herhangi bir nedenden ilave zamanın gerekli olması halinde puanları 5 (beş) iş gününden sonra verme hakkını saklı tutar. Şifrelerin,

Program için belirlenen Şart ve Koşullar uyarınca ve yasal kanallarla elde edilmemeleri;
Şifrenin veya şifrenin basılı olduğu paketin sahte, tahrif edilmiş, kusurlu, kurcalanmış veya herhangi bir şekilde usulsüzlük içermesi;
Sponsor’un kendi takdiriyle bu Şart ve Koşulların ve Programın amaçlarının ihlalini teşkil edecek şekilde elde edildiğini saptadığı bir satış veya devir sonucunda elde edilmiş olması durumunda;
Şifreler ve puanlar, hükümsüz sayılacaktır. Bahsi geçen şifrelerle puan kazanılması ve bu durumun sonradan fark edilmesi durumunda “Üye Hesabı”nda bulunan puanların silinmesi ve üyelik iptali söz konusu olacaktır. Puanların harcanmış olması durumunda ise, Programdan kazanılan ürün, servis ve indirimlerin Üye tarafından Sponsora iadesi söz konusu olacak ve Sponsor tarafından Üye hakkında yasal süreç takibi başlatılacaktır.
Üyenin puanlarının hesabına uygun şekilde tahakkuk ettirilmediğini düşünmesi halinde Programdaki İletişim formunu kullanabilir. Üye, şifre bilgisini, şifreyi uygulamaya girdiği tarihi ve kendisine ulaşılacak irtibat numarası bilgilerini de paylaşmak zorundadır. Sponsor, Üye’ye 7 (yedi) iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.
Şifre ibrazı gerekli olabileceğinden Üyelerin uygulamaya gönderdiği şifreyi içeren paketi veya kampanya duyurusunda belirtilen diğer bölümleri üzerindeki şifreleri, Üyenin Programdan alacağı Program hediyelerini kullanana kadar saklamaları zorunludur. Sponsor, Şifrenin Üye tarafından bu Şart ve Koşullara uygun şekilde elde edildiğine dair kanıt sunmasını talep etme hakkını saklı tutar. Sponsorun talebi üzerine Şifrelerin uygun şekilde doğrulanamaması halinde Sponsor, daha önce Üyelerin Hesaplarına kaydedilmiş olan Puanları geriye alma hakkını saklı tutar. Sponsor’un Puanların verilmesi konusunda aldığı kararlar, Üye için nihai ve bağlayıcıdır. Doğrulanan ancak sonrasında herhangi bir nedenle geçersiz olduğu tespit edilen şifreler, program dışı bırakılacak ve “Üye Hesabı”’ndan çıkartılacaktır.
Üyeler, Sponsor tarafından uzatılmadıkça ve sair suretle değiştirilmedikçe puanları, kampanya boyunca yukarıda belirtilen şekilde toplayabilirler.
Hesaptaki Puanların veya Üye’nin elinde kalan ve hesaba girişi yapılmamış şifrelerin nakit değeri veya puan değeri yoktur. Bu nedenle, Üye tarafından nakde çevrilme talebi söz konusu değildir.
Programın sonlanmasının ardından Üye’nin“Üye Hesabı”’nda kalan Puanların veya Üye’nin elinde kalan ve hesaba girişi yapılmamış şifrelerin nakit değeri veya puan değeri yoktur. Bu nedenle Üye tarafından nakde çevrilme talebi söz konusu değildir.

Uygulama Facebook’taki arkadaşlar arasında puan hediye etme sistemi vardır. Üyeler sisteme üye Facebook arkadaşları arasından seçim yaparak günde en fazla 50 puan olacak şekilde puan paylaşımı yapabilir. Hediye edilen puanlar geri alınamaz, başka bir kullanıcıya devredilemez. Sponsor, puan transferini istediği zaman durdurma hakkına sahiptir.
F. Puanların Hediyeye Çevrilmesi
Hediyeye çevirme dönemi, Program dönemiyle başlar ve Program Döneminin bitiminden itibaren 15 (onbeş) iş günü süreyle devam eder.

Programda aşağıdaki şekillerde hediyeler olacaktır:

Hediye ürün(1): Fiziksel ürünler olup Sponsor tarafından Üyenin adresine gönderilecek ürünler;
Hediye ürün(2): “Ortaklar”ın satış kanallarından Programdan alınan aktivasyon şifresi ile kullanılabilecek ürünler;
Hediye servis: “Ortaklar”ın kendi programlarında sunulan hediye servisi kullanmak için Üyeye gönderilecek aktivasyon şifreleri;
Hediye indirim: “Ortaklar”ın kendi kanallarında satın alma sırasında uygulanacak indirimler için alınan aktivasyon şifreleri.
Hediyeler; Puana karşılık gelen aşağıdaki hediyeler katılımcı tercihine göre herkese ücretsiz sunulacaktır. Sponsor, Hediye puanlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

Puana Karşılık Gelen Hediyeler:

5.600 Puan = 2 adet Fotoğraf Makinesi (Casio Exilim EX-z28)
6.000 Puan = 1 adet iPod Shuffle 2 gb
3.900 Puan = 1 adet MP3 Player (Philips GoGear RaGa)
3.200 Puan = 1 adet Kulüp Takım Forması (FB, GS, BJK, TS, BS takımlarından tercih edilen)
2.000 Puan = 1 adet Tabu (Oyun)
1.550 Puan = 1 adet Kulaklık (Philips SHS 4700)
650 Puan = 1 adet Cinemaximum Sinema Bileti (1 kişilik) (İstanbul)
450 Puan = 1 adet Cinemaximum Sinema Bileti (1 kişilik) (İstanbul Dışı)
320 Puan = 1 adet Avşar Sinema Bileti (1 kişilik)
150 Puan = 1 adet TTNET Müzik Paketi
105 Puan = 1 adet Caramio Kupa (Caramio reklam görselli)
30 Puan = 1 adet Turkcell Günlük 50 MB Hediye (İnternet paketi)
30 Puan = 1 adet Avea Günlük 50 MB Hediye (İnternet paketi)
30 Puan = 1 adet Vodafone 50 MB Hediye (İnternet paketi)
20 Puan = 1 adet Turkcell Günlük 50 SMS Hediye
20 Puan = 1 adet Avea Günlük 50 SMS Hediye
20 Puan = 1 adet Vodafone Günlük 50 SMS Hediye

Katılımcı, toplam puanlarının karşılığında istediği hediyeyi siteden seçebilecektir. Kazanılan hediyeler, ücretsiz olarak sitede belirtilen kullanım koşullarında sunulacaktır.

Kargo gönderimleri iş-mail tarafından gerçekleşmektedir.

“Sinema Bileti” hediyesi; Türkiye genelinde, CineMaximum için; İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Çanakkale, İzmir, Aydın, Denizli, Adapazarı, Kocaeli, Adana, Konya, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Erzurum illerindeki Cine Maximum salonlarında, Avşar Sinemaları için; İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, Adana, Konya, Trabzon, Isparta, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep illerindeki Avşar Sinema salonlarında, tek kişilik olarak, haftanın 7 günü, 3 boyutlu filmler hariç tüm seanslardaki filmlere, tek seferde 30.12.2012 tarihine kadar geçerli olarak kazananlara ücretsiz sunulacaktır.
Üyeler, puanlarını Program kanallarındaki Program Hediyelerinden faydalanmak için kullanabilirler. Her bir hediyenin yanında ilgili kullanım şartları, puan bilgisi, stok bilgisi mevcut olacaktır. Üyelerin hediyeyi puanlarıyla almadan önce hediye açıklama metnini ve hediye kullanım şartlarını okuyup hediyeyi almaları gerekmektedir. Üyenin hediyeyi alma işlemini gerçekleştirmesi bu şartları okuyup kabul ettiğini gösterir. Sponsor, Program Dönemi boyunca ürünlerin listesini zaman zaman güncelleyecektir. Sponsor, Program Dönemi boyunca stoklar/hediyeler yenilenirken puan değerlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bazı hediyelerin stokunun sınırlı olmasından dolayı Sponsor, bu hediyeleri Uygulamadan kaldırma veya muadili ile değiştirme hakkına sahiptir. Sponsor, stoku biten hediyeler için tekrar temin etme taahhüdünde bulunmaz.
Puanları hediyeye çevirmek için Program kan allarındaki hediye listesinden seçilen hediyenin açıklaması ve kullanım şartları okunduktan sonra Üyenin puanı hediyeyi almaya yetiyorsa ilgili yönlendirmeleri izleyerek hediyeyi alabilir. Üyenin puanlarının yeterli olmaması durumunda hiçbir koşulda hediyeyi alamayacaktır.
Üyenin seçtiği hediye, Programa katılan ve Sponsor dışındaki Programda ismi geçen diğer “Ortaklar”dan ise hediye temini için hediye açıklamasındaki adımların takip edilmesi gerekir. Ortakların internet siteleri veya satış mağazalarına gitmeleri hediye açıklamasında belirtilmiş ise Üye, bu hediyeyi aldıktan sonra ilgili Ortağın web sitesine veya mağazasına giderek hediye kullanılabilir. Program hediyeleri için Program kanallarında belirtilen açıklama ve hediye şartlarının Üye tarafından yerine getirilmemesi durumunda, Sponsor veya Ortak sorumlu tutulamaz.
Üyenin Sponsor dışında bir Ortaktan hediye seçmesi halinde, hediyeyi kullanabilmesi için seçilen Ortağa ait web sitesine bağlanıldığında, Üyenin kayıt profil bilgileri, Ortak ile paylaşılacaktır. Üye, hediyeyi Ortakta kullanırken Ortağın sitesinin gizlilik beyanına tabi olacaktır. Bu nedenle Ortaklardan bir hediye seçildiğinde Ortakların Gizlilik Beyanı’nın okunması önemle hatırlatılır.
Hediyenin, alındığı Ortağın web sitesinden veya mağazasından kullanılması durumunda, hediye değerini geçen alışverişlerde aradaki fark Üye tarafından ödenecektir. Örneğin alınan bir indirim çeki ile yapılan alışverişte Üye indirim çekinin değerini geçen değer kadar ödeme Üye tarafından yapılır. Bazı hediyelerde vergi ve gönderim ücretleri gibi ücretlerin Üye tarafından ödemesi gereklidir.
Her Üye, kendisine ait Hesabın doğruluğunu temin etmekle sorumludur.Her Üye, irtibat (yazışma)adresinin doğru ve güncel olmasını sağlamakla yükümlüdür. Sponsor, irtibat (yazışma) adresine gönderilen bir hediyenin alınmamasından veya Sponsor tarafından doğru adrese ve zamanında gönderim yapılmasına rağmen Üye’nin eline ulaşmamasından veya başka kişiye teslim edilmesinden sorumlu değildir. Hesap Bilgileri yalnızca hesabın ait olduğu Üye tarafından değiştirilebilir. Üye bilgilerinin başkaları tarafından ele geçirilmesi durumunda, üyelik bilgilerinde yapılan değişikliklerden ve/veya harcanan puanlardan Sponsor sorumlu tutulamaz.
Tüm hediye alımları nihaidir. Üyeler, puanları karşılığında aldıkları hediyeleri Sponsora ve sonrasında “Ortaklar”a iade edemez ve değiştiremezler. Üyeler, aldıkları hediyeyi para ile satamaz, Sponsor veya “Ortaklar”dan para değerini talep edemezler. Programdan alınan “Ortaklar”ın indirim çekleriyle yapılan alışverişlerin iade edilmesi durumunda indirim şifresi geri verilmez.
Üye tarafından açılan bir Hesaba puan kaydedilmediği takdirde, Üye’ye ait hesap aktif sayılmaz.
Programın sona ermesiyle birlikte Üyenin Hesabında kalan puanlar, Üye tarafından tazminat talebi olmaksızın kaybedilecektir.
Üyeler, Program süresi Sponsor tarafından uzatılmadıkça ve sair suretle değiştirilmedikçe puanları yalnızca kampanya dönemi boyunca hediyeye çevirebilirler.
G. Program Değişiklikleri ve Programın Sonlandırılması
Sponsor, Program dönemi süresini uzatarak Programa devam etmeyi ve/veya Üyelerin puan toplama yöntemlerini, hediyeleri, hediyelerin puanlarını, Üyelerin puan toplama limitlerini, her bir hediyeden alınma sayısını limitleme koşulunu ve/veya Hesapları ile ilgili olarak Üyelere sunulan seçeneklerden herhangi biri de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalınmaksızın, burada belirtilen Şart ve Koşullardan herhangi birini, herhangi bir zamanda, Üyelere bildirimde bulunmadan, değiştirme hakkını saklı tutar.
Sponsor, Programı herhangi bir zamanda veya ve/veya herhangi bir nedenle, Üyelere bildirimde bulunmak suretiyle, sonlandırma veya geçici olarak askıya alma hakkını saklı tutar. Erken bir sonlandırma söz konusu olduğunda Üyelere, Programın sonlandırıldığının duyurulduğu tarihten itibaren puanların ödüle çevrilmesi için 15 (onbeş) iş günü süre tanınacaktır. Bu bilgi Üyelerin üyelik bilgilerinde belirttikleri e-posta adreslerine gönderilecektir. Aynı zamanda Uygulamada da bu bilgiye yer verilecektir. Üyelerin e-posta adreslerine bilgi e-postasının ulaşmaması durumundan Sponsor sorumlu değildir.
Bir Üyenin Programa katılımı, bu Şart ve Koşullar ile ileride yapılabilecek değişiklikleri peşinen kabul ettiği anlamına gelir. Üyeler, Sponsorun bu Şart ve Koşullar üzerinde yapabileceği değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmak için Caramio Facebook Sayfasını düzenli olarak ziyaret etmekle yükümlüdürler. Bu Şart ve Koşulların en son güncellendiği tarihi içerecek olan en yeni versiyonu Uygulamada duyurulacak ve bu Şart ve Koşulların daha önceki versiyonlarının yerini alacaktır.

H. Genel Şart ve Koşullar
Sponsor, herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine karışan veya Programı, bu Şart ve Koşullara veya yerel kanun, tüzük veya yönetmeliklere aykırı bir şekilde kullanan bir Üyenin üyeliğini sonlandırma hakkını saklı tutar. Üyeliğin sonlandırılması, birikmiş bulunan bütün puanların kaybıyla sonuçlanacaktır. Üyeliğin sonlandırılmasına ek olarak Sponsor, uygun gördüğü hallerde idari ve/veya yasal önlemleri alma hakkına sahip olacaktır. İşbu hallerde, üyenin Sponsor’dan herhangi bir talebi bulunmayacaktır.
Sponsor, dolandırıcılık faaliyeti ile elde edilmiş puanları ve/veya Program ile ilgili network (ağ) donanımı veya yazılımındaki aksaklıklar, kesintiler veya telefon hatlarındaki bağlantı kopuklukları da dahil olmak üzere her türden teknik arıza nedeniyle bir Hesaba fazladan kaydedilen puanları iptal etme hakkını saklı tutar. Bu durumda Üye, iptal edilen puanları için hiçbir şekilde hak talep edemez.
Program yalnızca özel şahıslara sağlanmaktadır. Şirketler, birlikler veya diğer gruplar Program’a katılamazlar. Bir şahsın veya şirketin, birlik veya grubun, şahısları birleşik kullanım amaçlı puan toplamak için tek bir Hesap kullanma konusunda yönlendirmesi, teşvik etmesi veya buna izin vermesi dolandırıcılık sayılacaktır.
Puanlar, Üye’nin mülkiyetini teşkil etmez ve Sponsor tarafından bu Şart ve Koşullarda belirtilen şekilde herhangi bir zamanda iptal edilebilir.
Sponsor, Üyelerin Program’a katılırken sağladıkları yanlış veya hatalı bilgilerden sorumlu değildir.
Program’a uygunluk, puan toplama veya puanların hediyeye çevrilmesi veya bir Üye’nin bu Şart ve Koşullara uygun hareket etmemesi ile ilgili tüm ihtilaflar, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri tarafından çözüme kavuşturulacaktır.
Program kanallarına erişim sırasında çıkan erişim masrafları Üyeye aittir.

Aynı cep telefonu numarası ile kampanyaya 1 kez üyelik yapılabilir.
Aynı e-mail adresi ile kampanyaya 1 kez üyelik yapılabilir.

Kurallara aykırı olarak, haksız yollardan ya da hile ile elde edilen hakların veya puanların tespiti halinde katılımcı hakları, puanları ve gerekli görülür ise üyeliği iptal edilir.
18 yaşından küçükler ancak velisinin adını girerek kampanyaya katılabilir.
18 yaşından küçükler, Ülker Çikolata Sanayi A.Ş., Deniz Ajans ve Digital Youth ajans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez.
18 yaşından küçüklerin velilerinden izin almaksızın siteye bilgi sunmalarından ve katılım yapmalarından katılımcı sorumludur.
Katılımcıların, bilgisayarlarından, internet erişimlerinden, her türlü bilgisayar ve donanım sorunlarından kaynaklı oluşacak sorunlardan katılımcı sorumludur, Ülker Çikolata Sanayi A.Ş., Deniz Ajans ve Digital Youth ajans sorumlu değildir.
Kazanılan hediye devredilemez, değiştirilemez ve/veya hediyenin nakit karşılığı talepedilemez.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

I. Sorumluluğun Sınırlandırılması
Sponsor, bilgilerin yanlış veya hatalı yazılmasından, Program ile ilişkilendirilen veya Üye tarafından kullanılan herhangi bir ekipman veya programlama ile ilgili sorunlardan, herhangi bir insan hatasından, herhangi bir kesinti, silme, atlama, kusur veya herhangi bir telefon ağındaki veya elektronik iletimdeki hat arızasından, bilgisayar donanımlarıyla, yazılımla, Uygulamaya veya online servise erişememe ile ilgili sorunlardan veya diğer herhangi bir teknik veya teknik özellikte olmayan hata veya arızadan sorumlu değildir.
Sponsor’un kendisinden kaynaklanan hata sonucu bir Üyeyi hak ettiği bir puandan yoksun bırakması veya hediyeyi temin edememesi durumunda, yükümlülük Sponsora aittir. Ancak bu yükümlülük temin edilemeyen puanların veya hediyenin tutarına eşit bir tutarla sınırlı olacaktır. Üye, Programa katılarak herhangi bir yargı mahallinde bu hususlarla ilgili herhangi bir talep veya davayı ileri sürmeye ilişkin her türlü ve bütün haklarından feragat eder.

Sponsor, sponsorun ortak girişimleri, memurları, yönetici, çalışan, hissedar, destekleme (promosyon) ajansları, acenteleri, halefler, temlik edilenleri, ve hizmet sağlayıcıları Programın Ortaklar’ınca sağlanan ürün veya hizmetlerden sorumlu olmamakla birlikte yalnızca puan toplama ve anılan ürünlere erişim sağlama maksadıyla program yaratıcısı ve sponsorudur.
Program kanallarından herhangi birinin teknik olarak çökmesi, hacklenmesi, belirli bir dönem hizmet dışı kalmasından Sponsor sorumlu değildir.
Bu Programa katılmanın bir koşulu olarak Üye;
(1) bu Program’dan doğan her türlü ihtilafın çözülmesi için İstanbul mahkemeleri ve İcra dairelerinin Yetkili olduğunu kabul eder,
(2) her türlü ve bütün talep, hüküm ve kararların, bu Programa katılım ile ilişkilendirilen masraflar da dahil olmak üzere ancak hiçbir suretle vekalet ücretleri dahil olmayacak şekilde üstlenilen yargılama masrafları ve kesinleşen mahkeme kararı ile sınırlı olacağını ve;
(3) Üye, yargılama masrafları ve kesinleşen mahkeme kararı dışında cezai tazminat talebinde bulunma veya arızi ve dolaylı hasarların ve diğer herhangi bir hasarın tazminini talep etme iznine sahip olmayacağını kabul eder ve işbununla tazminatın çoğaltılması ve sair suretle arttırılmasına yönelik her türlü ve bütün haklarından feragat eder.
Şart ve Koşulların tefsiri, geçerliliği, yorumlanması ve uygulanabilirliği, Üye ve Sponsor’un Program’a ilişkin hak ve yükümlülükleri ile ilgili bütün soru ve sorunlar, yukarıda da belirtildiği gibi İstanbul mahkemeleri ve İcra Dairelerince çözülecektir.
Bu Şart ve Koşullar, Üye ve Sponsor arasında, işbu programın konusuna ilişkin anlaşmanın tamamını teşkil eder ve sözlü veya yazılı önceki veya diğer bütün düzenleme, mutabakat, müzakere ve görüşmelerin yerini alır. Bu Şart ve Koşullarda yer alan herhangi bir hükümden feragat mümkün değildir.
Bu Şart ve Koşullardaki herhangi bir hükmün yetkili bir mahkemece geçersiz veya uygulanamaz addedilmesi halinde, söz konusu hüküm bu Şart ve Koşulların geriye kalan hükümlerinden ayrılacak ve Şart ve Koşulların geriye kalan hükümleri tam etkiyle yürürlükte kalmaya devam edecektir.
J. Üyeler Bu Uygulamayı Kullanarak Bu Koşulları ve Tüm Program Koşullarını Kabul Etmiş Sayılır.

Üyelerin Program kanallarına erişimi ve Program kanallarını kullanmaları aşağıdaki Kullanım Koşullarına ve bütün geçerli kanun ve yönetmeliklere tabidir.
Üyeler, Program kanallarına erişim sağlayarak ve kullanarak bu Şart ve Koşulları herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın kabul etmiş sayılmaktadır. Üyelerin bu Şart ve Koşulları herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın kabul etmemesi ve onaylamaması durumunda, Program kanallarından çıkmaları ve kullanmaya devam etmemeleri gerekmektedir. Program kanallarından herhangi birinin kullanılmasına devam edilmesi bu sitenin Şart ve Koşullarının kabul edildiği anlamını taşır.

K. İçeriğin Mülkiyeti
Bütün metin ve görüntüler dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Program kanallarında yer alan bütün İçerik (“İçerik “) ve bunlara ilişkin telif hakkı, aksi belirtilmedikçe bütün hakları saklı olacak şekilde Sponsor’a ve Sponsor’un izni ile Program kanallarında ürün veya hizmetlerini hediye olarak sunan Ortaklar’a aittir. Bir ticari marka, logo veya hizmet markası olan herhangi bir İçerik, aynı zamanda Sponsor ve/veya Ortaklar’ın tescilli veya tescil edilmemiş ticari markasıdır. Program kanallarında yer alan herhangi bir İçeriği, İçerik sahibinin yazılı onayı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz kullanılan İçerik ve/veya markalariçin Sponsor’un, cezai işlem başlatmak da dahil olmak üzere fikri mülkiyet haklarını, yasalarca izin verilen en kapsamlı ölçüde uygulama hakkı bulunmaktadır.

L. Program Kanallarının Kullanılması
Sponsor, Program kanallarının aşağıda şekilde kullanılmasına izin verir:
a. Program kanallarında yer alan görüntülerin, Sponsor’un yazılı izni olmaksızın kullanılması yasaktır.
b. İçeriğin bir bölümünün veya tamamının Sponsor’un yazılı izni olmaksızın dağıtılması, değiştirilmesi, kopyalanması, ileti olarak alınması, görüntülenmesi, yeniden kullanılması, çoğaltılması, yayımlanması, lisansını başkasına vermesi, türev eserler yaratmak için kullanılması, devretme faaliyetlerinde bulunulması, satılması, sitenin reklam yapmak veya herhangi bir ticari teklifte bulunmak için kullanılması ve sair suretle kullanılması yasaktır.
c. Program kanallarının, herhangi bir ihlal teşkil eden, tehditkar, yanlış, yanıltıcı, istismar edici, tacizkar, iftira atan, karalayıcı, müstehcen, edebe aykırı, lekeleyici, kışkırtıcı, pornografik veya küfür içeren materyaller veya bir ceza gerektiren suç sayılacak, hukuki sorumluluk doğuracak ve sair suretle herhangi bir kanunu ihlal edecek bir fiil teşkil edecek veya böyle bir fiili teşvik edecek herhangi bir materyali aktarmak veya iletmek için kullanılması yasaktır
d. Sponsor, İçeriği 3-b ve 3-c maddelerindeki şekilde izinsiz kullanan kişilerin kimliğini ifşa etmesini talep eden veya bu konuda yönlendiren kanun uygulayıcı makamlarla veya herhangi bir mahkeme emriyle tam bir işbirliği içerisinde hareket edecektir.

M. Gizlilik
Program kanallarında belirtilen kişisel veriler (örneğin adı-soyad, adres bilgisi, telefon numarası veya e-posta adresi) Sponsor tarafından Caramio Kazandırıyor Facebook Uygulaması Gizlilik Beyanı’na göre kullanılacaktır. Soru, yorum, öneri, şikayet vb. ileteceğiniz diğer içerikler, gizli ve özel olmayan bilgi veya materyal olarak ele alınacaktır.

N. Garantilerin Reddi
Bütün içerik değişikliğe tabidir ve ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlalin bulunmamasına dair Üyeye “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. Yukarıda belirtilenleri sınırlamaksızın Sponsor, İçeriği kullanımınızın, üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğine veya İçeriğin doğru, tam veya güncel olacağına dair ne bir garanti vermektedir ne de böyle bir beyanda bulunmaktadır. Buna ilaveten, Sitede olabilecek herhangi bir tartışma, sohbet, duyuru, ileti, ilan panoları ve benzerlerine atfen Sponsor, Sitede bu türden yerlerde bulunabilecek ihlal teşkil eden, tehditkar, yanlış, yanıltıcı, istismar edici, tacizkar, iftira atan, karalayıcı, müstehcen, edebe aykırı, lekeleyici, kışkırtıcı, pornografik veya küfür içeren materyaller veya bir ceza gerektiren suç sayılacak, hukuki sorumluluk doğuracak ve sair suretle herhangi bir kanunu ihlal edecek bir fiil teşkil edecek veya böyle bir fiili teşvik edecek materyallerden kaynaklanan hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğü kabul etmez.

O. Yükümlülüğün Hariç Bırakılması
UYGULAMAYI KULLANIMINDAN DOĞAN RİSK Üye’ye AİTTİR. Sponsor ve Yıldız Holding A.Ş. veya bu şirketlerin çalışan ve/veya/yöneticilerinin ne de uygulamanın yaratılması, üretilmesi veya sunumuna dahil olan acentelerin hiçbiri veya programa hizmet veren diğer herhangi bir taraf, kendinden kaynaklanmayan doğrudan, dolaylı, cezai, arızi, özel, nihai veya diğer hasarlardan yükümlü değildir.

P. Üçüncü Taraf Sitelerine Verilen Linkler
Program kanallarından, Ortaklar’a ait veya Ortaklar’ca işletilen sitelere doğrudan veya dolaylı olarak link vererek, yönlendirme yapılabilir. Bu linkler, yalnızca Üyelere kolaylık sağlaması açısından verilmektedir.
Sponsor’un bu sitelerin içeriğini veya güvenliğini kontrol etme sorumluluğu bulunmamakla birlikte Ortakların sitelerinde yer alan içerik veya gizlilik beyanlarından veya sitelerin güvenliğinden sorumlu değildir. Yukarıda belirtilenleri sınırlamaksızın Sponsor, özellikle bu türden sitelerin

° herhangi bir üçüncü tarafa ait fikri mülkiyet haklarını ihlal etmesi;
° yanlış, eksik veya yanıltıcı olması;
° ticarete elverişli olmaması veya belirli bir amaca uygun olmaması;
° yeterli güvenlik sağlamaması;
° virüsler veya kötücül nitelikteki diğer unsurları içermesi;
° iftira atıcı veya karalayıcı,bölücü, milletin bütünlüğünü bozucu, propaganda yapıcı, T.C.kanunlarına aykırı davranış sergilemesi halinde, her türlü sorumluluğu reddettiği gibi Sponsor tarafından yönlendirme yapılan sitelerde sunulan içeriğe veya ürün veya hizmetlere herhangi bir onay da vermemektedir. Üye yönlendirme linkini tıklayarak, yönlendirmeyi bilinçli yaptığını kabul eder ve Sponsor’u sorumlu tutamaz.,

R. Koşul Değişiklikleri
Sponsor, zaman zaman ve Üyelere bildirimde bulunarak, bu duyuruyu güncellemek suretiyle bu Katılım Koşullarını değiştirebilir. Bu değişiklikler Üye’yi bağlayıcıdır. Dolayısıyla, Üyelerin Site Kullanım Koşullarını gözden geçirmek için düzenli olarak Program kanallarını ziyaret etmelerini ve kullanım koşullarını okumaları önerilir.

S. Kanun ve Yargı Mahali
İşbu Katılım Koşulları’nın yorumlanması ve/veya uygulanmasından doğabilecek ihtilafların hallinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.

Bu kampanya Yıldız Holding A.Ş.tarafından, Milli Piyango İdaresi’nin 20/03/2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.04–255–05–02–804–3638 sayılı yazısına istinaden, ilgili yönetmeliğin 2/c maddesine göre MPİ izin kapsamı dışında olarak düzenlenmektedir.

Copyright 2012 Yıldız Holding A.Ş. bütün hakları saklıdır.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. İsmail Egecan Oçar dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz