Sony’den VAIO Pro 11 Kampanyası

Sony’den VAIO Pro 11 Kampanyası
Sony, Hangisi Daha Hafif uygulaması ile, 5 kişiye Sony VAIO Pro 11 hediye ediyor.
Sony'den VAIO Pro 11 Kampanyası Görseli
Sony’den VAIO Pro 11 Kampanyası

Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Katılım Koşulları

1. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 16/07/2013 tarih ve 58259698-255.01.02/2754-6771 sayılı izni ile Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya 17.07.2013 (saat 12:00 de başlar) ve 28/08/2013 (saat 11:59 da biter) tarihleri arasında geçerlidir.
3. Kampanya tarihleri arasında ücretsiz olarak şirketimize ait https://www.facebook.com/SonyTR ve www.hangisidahahafif.com internet adreslerinde yer alacak 10 adet soruya doğru yanıt vererek kampanya katılım formuna ad-soyad, adres, gsm numarası ve e-posta bilgilerini dolduranlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Sorulacak 10 soru 2’şer şıklı olup yanlış yanıt verilmesi halinde baştan başlanacaktır. Katılımcılar dilediği kadar baştan başlayabilirler, ancak sadece 1 çekiliş hakkı kazanabilirler. Ayrıca katılımcıların kampanyayı facebook’tan paylaşmaları halinde 1 ve twitter’dan paylaşmaları halinde 1 olmak üzere 2 ilave çekiliş hakkı daha verilecektir. Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 3 çekiliş hakkı kazanacaktır.
4. Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet SVP-11216SP Sony VAIO Pro 11 Notebook verilecektir.
5. Çekiliş 05/09/2013 tarihinde, saat 11:00,de Akro Tanıtım Org. Çınar sk.No.15 Toplantı Salonu 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
6. Çekiliş sonuçları 09/09/2013 tarihinde Sözcü gazetesinde, www.hangisidahahafif.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
7. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 24/09/2013 yedek talihlilerin 09/10/2013’dür.
8. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
9. İnternet katılımında Ad, soyad, adres bilgileri eksik olan kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
10. Sony Eurasia Pazarlama A.Ş., herhangi bir katılımcıyı veya kullanıcıyı, kampanyanın gidişatına içerik ve teknik anlamda müdahale ettiğine ve/veya bu Şartlar ve Kuralları ihlal edecek şekilde hareket ettiğine makul olarak inandığında diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
11. Bir kişi 1’den fazla ikramiye kazanamaz.
12. 18 yaşından küçükler ile Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. ve Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
13. İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
14. Katılımcı yarışmaya katılmakla Sony Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
15. Sony Türkiye’nin, ödül kurgusunda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.
16. Sony Türkiye, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler http://www.facebook.com/SonyTR adresinde duyurulacaktır.
17. Ödül, kazanan katılımcıya 4 (dört) hafta içerisinde gönderilecektir. Gönderim gerçekleştirildikten sonraki teslim süresi gönderi adresi ve dış etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslimat masrafları Sony Türkiye’ye aittir.
18. www.hangisidahahafif.com uygulamasında“PAYLAŞ” kısmından gönderilen mesajların kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Sony Türkiye’nin firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

19. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
20. Katılımcıların kampanyaya katılmak için gönderecekleri cevaplar ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Sony Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sony Türkiye hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
21. Oyunda belirtilen cisimlerin ağırlıkları http://wiki.answers.com/Q/Is_there_a_list_comparing_the_weights_of_common_or_everyday_objects, http://www.ask.com/question/objects-that-weigh-1-kg, http://www.petobesityprevention.com/ideal-weight-ranges, http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20101118131618AAWvmFq, http://www.crni.ie/wp-content/uploads/2009/11/2009_FRN_Average_Weights.pdf, http://www.wisegeek.org/what-are-the-different-types-of-melons.htm, http://en.wikipedia.org, http://tr.wikipedia.org, http://answers.yahoo.com, http://wiki.answers.com ve www.ask.com adreslerinden alnmış veya tarafımızca ölçülmüştür. Sony Türkiye, cisimleri ve ağırlıklarını değiştirme hakkını saklı tutar.
22. Oyundaki sorularda çıkan objeler, her oynayışta rastgele seçilmektedir.

23. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Etiketler:

Yorum Yaz