Koçtaş, yeni instagram kampanyasını Facebook sayfasında duyurdu. Kampanya sonucunda 30 kişi 100 TL değerinde Koçtaş kartı’na sahip olacak.
Koçtaş'dan İnstagram Kampanyası Görseli
Koçtaş’dan İnstagram Kampanyası Görseli
1) Evinde kurduğun iftar sofrasının fotoğrafını çek.
2) #evdeiftarkeyfi etiketiyle @Koctas yazarak İnstagram’da paylaş.
3) Fotoğrafın en beğenilen 100 fotoğraf arasına girerek jüri oylamasına katılmaya hak kazansın ve jürinin seçeceği 30 fotoğraftan biri olsun.
4) 100 TL. değerinde Koçtaş Kart senin olsun.

Katılım Koşulları

 • “#evdeiftarkeyfi” Instagram Kampanyası Katılım Koşulları
 • Kampanyaya nasıl katılacağım?
 • 15.07.2013 günü saat 19.00’te başlayıp 07.08.2013 tarihinde saat 10.00’da bitecek olan kampanya, facebook.com/Koctas sayfasında gerçekleşecektir.
 • Kullanıcılar kendi Instagram hesaplarından, yorum bölümünde #evdeiftarkeyfi etiketiyle ve @Koctas yazarak, iftar sofrası ile ilişkilendirilmiş fotoğraflarını yayınlayacaktır. #evdeiftarkeyfi etiketi ile @Koctas yazarak fotoğrafını Instagram üzerinde yayınlayan takipçilerin fotoğrafları, kampanyaya katılmaya uygun görüldüğü durumda facebook.com/Koctas sayfasındaki uygulamada yayına alınacaktır. En çok oy alan 100 fotoğraf arasından jüri tarafından belirlenecek 30 fotoğraf, Ramazan ayı bitiminde 100 TL değerinde Paropuan yüklü Koçtaş Kart hediye edilecektir.
 • facebook.com/Koctas ve Instagram üzerinde gerçekleştirilecek olan kampanya, Koçtaş AŞ tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya ile ilgili Instagram ve Facebook sorumluluk kabul etmez.
 • Katılımcı kampanyaya internet yolu ile katılmakla, www.facebook.com/Koctas adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Katılımcıların Instagram profillerinin erişime açık olması gerekmektedir.
 • Katılımcı, kampanyaya katılmakla Koçtaş AŞ tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
 • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Koçtaş AŞ, 18 yaşından küçüklerin velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • Her kullanıcı en fazla 3 fotoğraf göndererek kampanyaya katılabilir. Gönderilen fotoğraflardan yalnızca 1’i ödül kazanabilir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur.
 • Kampanya süresince bir kişi, yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir.
 • Katılımcılar, gönderdikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Bir başka şahsa veya markaya ait fotoğrafın kullanıcı tarafından gönderilmesinden, kampanyaya katılmasından, ödül kazanmasından Koçtaş AŞ sorumlu tutulamaz.
 • Kazananlar www.facebook.com/Koctas adresinde duvardan; Instagram üzerinde, kazananlar listesinin yayınlandığı fotoğrafta etiketlenerek duyurulacaktır.
 • Kazananların duyurulmasından sonra kendilerinden www.facebook.com/Koctas sayfasına direkt mesaj ile e-posta adreslerini ve telefon numaralarını göndermeleri istenecektir. Instagram kimliğinin doğrulanması için kazanlara 4 haneli bir kod gönderilecektir. Kazananlar, bu kodu, kazanan Instagram hesapları üzerinden, instagram.com/Koctas sayfasında paylaşılacak kazananlar görselinin altına yorum olarak gireceklerdir. Doğru bir şekilde verdiği e-posta adresinden veya telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybeder. Kayıtların doğruluğu için Koçtaş AŞ kayıtları geçerli ve bağlayıcıdır.
 • Sahte profil ile katılım yasaktır. Sahte profil tespiti halinde ödül hakkı geri alınır.
 • Koçtaş AŞ, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Ödülü teslim alabilmek için, kişisel bilgilerinin doğruluğunun ispatı amacıyla geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir.
 • Ödülü teslim alabilmek için, kazanan katılımcılar; ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu, e-posta adresi ve posta adresini bildirmelidir.
 • Koçtaş AŞ çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, kampanyanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, “#evdeiftarkeyfi” için hizmet veren kimseler bu kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 • Koçtaş AŞ kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit edilmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadar olan bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Koçtaş AŞ, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hakkına ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler www.facebook.com/Koctas adresinde duyurulacaktır.
 • Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. 100 TL değerinde Paropuan yüklü Koçtaş Kart yalnızca Koçtaş mağazaları içerisinde 31.12.2013 tarihine kadar kullanılabilir.
 • Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, Koçtaş AŞ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da İnternet bağlantılarında İnternet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, Koçtaş AŞ ve AD-stop hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Koçtaş A.Ş ve AD-stop, katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası

Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş. (“Koçtaş”) tarafından www.facebook.com/Koctas adresi üzerinden gerçekleştirilecek Evde İftar Keyfi uygulaması kapsamında katılımcılardan alınan bilgilerin nasıl korunacağının anlatıldığı sözleşmedir.
Bu kurallar, aynı zamanda kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğinizde neler yapmanız gerektiğini ve bize verdiğiniz bilgileri nasıl değiştireceğinizi de belirtir. Koçtaş size ait bilgileri, rızanız olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.
Yukarıda bahsedilen uygulama aracılığıyla toplanan kişisel bilginiz tam onayınız ile Koçtaş veri tabanına iletilecektir. Onayınız bulunmadığı taktirde kişisel bilgilerinizi yüklemeyiniz. Koçtaş onayınız olmadığı sürece kişisel bilgilerinizi almayacaktır.
Koçtaş, kullanıcıların verdiği ve veri tabanında bulunan tüm bilgileri, süresiz ve herhangi bir bedel ödemeksizin tüm hakları Koçtaş’a ait olmak üzere istatistiksel bilgilere dönüştürebilme, doğrudan veya dolaylı olarak tarafınız ile iletişim kurulmasında, Koçtaş’a ait her türlü reklam ve pazarlama alanında kullanabilme hakkına sahiptir. Bilgileriniz Koçtaş dışında üçüncü kişilerin yararına kullanılmaz. Katılım koşullarını kabul eden tüm kullanıcılar bu hususları şimdiden kabul ve taahhüt etmişlerdir.
www.facebook.com/Koctas adresinde yayınlanan Evde İftar Keyfi uygulamasında bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem olmasa dahi bu siteyi kullanarak gizlilik kurallarını da kabul etmiş olursunuz.
Koçtaş site kullanım ve gizlilik kuralları sözleşmesinde tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Koçtaş Evde İftar Vakti Facebook uygulamasından ve sözleşmeden doğan haklarını üçüncü şahıslara devredebilir.
Bu sözleşmeden ve uygulamanın kullanımından doğan ihtilaflarda Koçtaş’ın her türlü ticari ve bilgisayar kayıtları münhasır delil olup, ihtilaf halinde İstanbul Merkez mahkemeleri yetkilidir.
Değerli Müşterimiz,
Aşağıda, Paro Programı’na ilişkin genel bilgi içeren “ Paro Programı Üyelik ve Rıza Beyanı” yer almaktadır. Aşağıdaki metni imzaladığınızda, genel şartları belirten Paro Programı’na üyeliğinizi gerçekleştirmiş ve Paro Programı’nın size özel avantajlarından haberdar edilebilmeniz için kişisel bilgilerinizin Paro Programı ortakları arasında paylaşılmasına ve işlenmesine izin vermiş olacaksınız. Paro Programı hakkında ayrıntılı bilgiyi www.paro.com.tr veya 444 72 76’dan edinebilirsiniz.
Paro Programı’na Üyelik ve Rıza Beyanı
Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (Tanı)’ye ait olan Paro Programı; üyelerine (Üye), genel ve özel kampanya, promosyon, tanıtım, puan kazanma/harcama, hediye çeki verilmesi, kulüplere üye olunabilmesi ve indirim gibi avantajlar sağlamak amacıyla oluşturulan müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama programıdır. Paro Programı’nın program ortakları; Paro Programı’na katılan üye işyerleri, Koç Topluluğu Şirketleri, diğer firmalar ile tüm bunların bayi, acente, franchise’ları ve ileride katılabilecek diğer şirketlerdir (Program Ortakları). Tanı ve/veya Program Ortakları Paro Programı haricinde müşteri memnuniyeti odaklı ve aşağıdaki amaçlar doğrultusunda başka pazarlama uygulamaları ve Programları da yürürlüğe sokabilir. Üye, Paro Programı da dahil olmak üzere tüm uygulama ve Programlardan yararlanmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

1. Üye, Paro Programı ve/veya yürürlüğe sokulacak diğer uygulamalar ve programlar çerçevesinde; Tanı ve/veya Program Ortakları tarafından, kendisine, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, kulüplere üye kaydedilmesine izin verir. Üye, Program Ortakları’na ve/veya Tanı’ya geçmişte vermiş olduğu, bu formla ilettiği ve sair yöntemlerle ileride vereceği alışveriş ve kişisel bilgilerinin yukarıda sayılan benzeri amaçlarla kullanılmak üzere toplanmasına, Tanı ve diğer Program Ortakları arasında paylaşılmasına ve bu firmalarca işlenmesine; Üye aksini belirtmediği sürece bu firmaların, kendisiyle SMS, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçmelerine izin verir. Üye aksini belirtmedikçe, Paro Programı veya üyelik sonlandığında da, verilerinin toplanmasına, Tanı, Paro Programı Program Ortakları ve devreye alınabilecek diğer programların ortakları ve Koç Topluluğu Şirketleri arasında, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda, paylaşılmasını, işlenmesini ve kendisine erişilmesini kabul eder.
Üye, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Paro Programı iletişim kanallarından bildirebilir. Üye’nin bilgileri Tanı ve Program Ortakları’nın hizmet sağlayıcılarıyla (gönderi, çağrı merkezi, veri tabanı vb hizmetleri firmaları ile) bu firmalar tarafından verilen hizmetler dahilinde kullanılması kaydıyla paylaşılabilir. Üye’nin verileri işlenip, bilgiler, Üye kimliği açıklanmaksızın, gruplar halinde 3. kişiler ile paylaşılabilir.
2. Üye, Paro Programı da dahil olmak üzere programlardan faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu; kartın, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği tespit edilirse, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, bu konuda doğabilecek ihtilaflardan Program Ortakları ve Tanı’nın sorumlu olmadığını, üyelik kartını veya kart numarasını başkasına vermemeyi, verdiği takdirde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, üyelik kartının kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur. İleride, programlarda kart harici araçlar kullanılırsa, bu maddedeki koşullar kart harici araçlar için de geçerli olacaktır.
3. Her Program Ortağı’nda Paro Programı koşulları, faydaları farklı olabilir ve değişebilir. Tanı kişisel verilerin kullanım amacına yönelik hususlar hariç, önceden bildirmeden, Paro Programı şartlarını değiştirebilir, Programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat alabilir. Geçerli koşullar Paro Programı’nın iletişim kanallarından öğrenilebilir. Kendileri tarafından Üye’ye satılmamış olan malların ayıbından, sistemin üzerinde çalıştığı elektronik altyapıdaki arızalar nedeniyle geç veya yanlış alınan duyuru, promosyon, puanlar vb’den, çeşitli nedenlerle promosyon, puan gibi imkânların Üye’ye sağlanamamasından dolayı oluşabilecek ihtilaflardan Program Ortakları ve Tanı hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır. Bu maddedeki koşullar devreye alınacak diğer Programlar için de geçerli olacaktır.
4. Tanı veya Üye, 1 hafta önceden bildirimde bulunmak kaydıyla, her zaman ve bir sebep göstermeye gerek olmaksızın üyeliği sona erdirebilirler. Bu durumda 1 hafta içinde üyelik sona erer. Üye, kazandığı haklarından, geçerli koşullar dahilinde, üyelik sona erme tarihine kadar yararlanabilecektir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üye’ye kazandırılan haklar Tanı tarafından silinecek ve geri alınacaktır.
Üye, Tanı’ya ve diğer Program ortaklarına bu form ile açıklanan ve sair şekilde açıklanacak ve açıklanmış bilgilerinin doğruluğunu, bunlarda değişiklik olması halinde bunları güncelleyeceğini, uyuşmazlık halinde Tanı ve Program Ortakları’nın defter ve her türlü kayıtlarının kesin delil sayılacağını, aksi Tanı ve Paro Program Ortağı şirket tarafından düzenlenmediği ve duyurulmadığı sürece, Paro Programı’na 18 yaşın üzerinde Türkiye’de yaşayan gerçek kişilerin üye olabileceğini kabul eder.

1 Yorum

 1. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir