Total’den 10 TL’lik Yakıt Hediye!

Total’den 10 TL’lik Yakıt Hediye!
Siz de Total’in başlattığı kampanyaya 10 arkadaşınızı davet ederek 10 TL’lik akaryakıt kazanabilirsiniz.
  Total'den 10 TL'lik Yakıt Hediye!
  Total’den 10 TL’lik Yakıt Hediye!

  Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Katılım Koşulları

 • 1. İşbu Şartname konusu Deposunu Güven ile Dolduranlar Kampanyası (“Kampanya”), 26 Haziran 2013 tarihinde başlayıp, 15 Temmuz 2013 tarihinde erecek olup Total Oil Türkiye A.Ş. (“TOTAL”) tarafından düzenlenmektedir.
 • 2. Kampanya 18 yaşını doldurmuş tüm Club Total Card kullanıcılarına açıktır. Kampanya katılımcıları, kendi adlarına kayıtlı Club Total Card’ları ile Kampanya’ya katılabileceklerdir. Kampanyaya katılım tek sefer ile sınırlıdır
 • 3. TOTAL tarafından düzenlenecek uygulamaya katılım “www.facebook.com/totaltr”adresli internet sitesi üzerinden Türkiye genelinde gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında web üzerinden https://www.facebook.com/totaltr adresli Total Kurumsal Facebook sayfasına girerek bu sayfayı beğenen ve sayfada yer alan Kampanya’ya ilişkin uygulamadaki mini katılım formunu (ad-soyad, telefon, e-mail, il, vb. bilgilerden oluşan form) eksiksiz doldurarak Kampanya kurallarını kabul ettiğini işaretleyen herkes Kampanya’ya katılabilecektir.
 • 4. Uygulamaya katılım için herhangi bir satın alma şartı gerekmemektedir.
 • 5. Uygulamaya katılım ve https://www.facebook.com/totaltr sitesindeki işlemler ücretsizdir. Facebook kullanıcısı olan herkes uygulamaya katılabilir.
 • 6. Uygulamanın ödülü, uygulamaya katılan kullanıcıların Kampanya kapsamındaki uygulama içeirği gereği “güvendiğini” işaretlediği ve facebook arkadaş listesinde bulunan 10 (on) adet arkadaşının tümünün eksiksiz olarak uyguluma talebini kabul etmesi ve https://www.facebook.com/totaltr sitesini ziyaret etmesi sonucunda, Kampanya’ya katılan kullanıcıların Total Club Card’larına yüklenecek ve Club Total üyesi TOTAL Akaryakıt İstasyonlarındaki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerli olmak üzere kullanılacak KDV ve ÖTV dahil 10 TL (On Türk Lirası) değerinde ikramiyedir (“ödül”).
 • 7. İşbu Kampanya kapsamında kazanılacak olan ödüller en geç 31 Temmuz 2013 tarihine kadar katılımcıların Club Total kartlarına yüklenilecek olup ödüllerin 15 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödüller katılımcıların Club Total Kartlarından silinecektir.
 • 8. Deponu Güven ile Doldur Facebook Uygulaması ve Kampanya 18 yaşından büyük kullanıcılara açıktır. 18 yaşından küçüklerin siteye giriş yapamayacakları ve uygulamaya katılamayacakları belirtilmiştir. Buna rağmen siteye giriş yapan veya uygulamaya katılan 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu yasal temsilcilerine aittir.. TOTAL aleyhine 18 yaşından küçük Kullanıcılar adına ve bunların eylemlerinden dolayı herhangi bir tazminat, hak ve alacak talebinde bulunulamaz. Total Oil Türkiye A.Ş.’nin (“TOTAL”) bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalacağı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için Kullanıcının yasal sorumlusuna rücu edilir. 18 yaşından küçükler uygulamaya katıldıkları ve ödül kazandıkları takdirde ödüllerini alamazlar ve.TOTAL’den her ne nam altında olursa olsun hiçbir hak ve alacak talebinde bulunamazlar.
 • 9. İşbu Kampanya sonunda ödül kazanan hak sahiplerine katılım esnasında beyan ettikleri e-posta adresleri ve telefon numaraları vasıtasıyla ulaşılacaktır. Talihliler kendilerine ait olan ClubTotal karta yüklenecek 10 TL değerinde hediye puanı, Club Total kartın geçerli olduğu tüm Club Total üyesi TOTAL akaryakıt istasyonlarından yapacakları yakıt (benzin-motorin-otogaz) satın alımlarında kullanabileceklerdir. Kampanyaya katılmak için “Club Total Kartı sahibi olunması” şartı aranmayacaktır. Ancak ödül kazanan katılımcıların “Club Total Kartı” sahibi olmaması halinde, başvuru süreleri içinde kendi adlarına “Club Total Kart”ı çıkartılacak ve ödülleri bu karta yüklenmek suretiyle verilecektir.
 • 10. Kampanya süresince TOTAL, bilgisayar teknolojilerinin kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcının verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. TOTAL katılımcının sahip olduğu düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve katılımcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca TOTAL, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • 11. Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekmektedir. Her katılımcının siteye kendi ve/veya izin almış olduğu kişilerin kendi bilgilerini yüklediği kabul edilmektedir. Katılımcılar tarafından kendi bilgileri dışında başka birisine ait bilgilerin kullanılması halinde TOTAL hiçbir sıfat altında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınaî mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, bilgileri yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
 • 12. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez. “Deposunu Güven ile Dolduranlar”, Facebook üzerinden çalışan bir uygulamadır ve Facebook hesapları üzerinden yapılan tüm eylemlerinden kullanıcı kendisi sorumludur. Uygulama kapsamında, Facebook girişi için kullanılan kullanıcı ismi ve parolası başkalarından gizli tutulmalıdır; bu konudaki herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesaba yapılan yetkisiz girişlerden TOTAL sorumlu tutulamaz.
 • 13. TOTAL tarafından kampanyaya katılan tüketicilerin adres, telefon numaraları ve e-mail adreslerine iletişim amaçlı olarak tanıtıcı bilgiler ve kampanya duyuruları gönderilebilir.
 • 14. Kampanya ile ilgili ücretsiz müşteri hizmetleri 0800 211 00 21 ve ücretli Club TOTAL danışma hattı 444 0 496 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir.
 • 15. Ödül kazanan kişilerin, söz konusu haklarını TOTAL’den kaynaklanmayan sebeplerle hiç ya da gereği gibi kullanmamaları halinde TOTAL sorumlu tutulmayacaktır.
 • 16. İşbu Şartname “Deposunu Güven ile Dolduranlar” Kampanyası için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
 • 17. Deposunu Güven ile Dolduranlar uygulaması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 • 18. İşbu Kampanya, Club Total Card’ın genel kullanım şartlarına da tabidir.
 • 19. TOTAL, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan Kullanıcıyı diskalifiye etme hak ve yetkisine sahiptir. Kullanıcı, TOTAL’in bu husustaki değerlendirmesini kayıtsız şartsız ve peşinen kabul eder.
 • 20. İşbu Şartname konusu Kampanya’ya katılanlar şartnamede tesis ve ilan edilen kuralları gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar. TOTAL’in Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi münhasıran TOTAL tarafından yapılacak, olası uyuşmazlıklarda TOTAL’in defter ve kayıtları esas alınacaktır.

  Total'den 10 TL'lik Yakıt Kampanyası Hakkında
  Total’den 10 TL’lik Yakıt Kampanyası Hakkında

  Güncel kampanyaları takip ederek, sürpriz hediye kazanabilirsiniz!

Etiketler: ,

Yorum Yaz