Kuveyt Türk’ten 30 Kişiye Tablo Hediye

Kuveyt Türk’ten 30 Kişiye Tablo Hediye
Kuveyt Türk, Facebook sayfasında duyurduğu yeni kampanya ile tam 40 kişiye Kuveyt Türk Sanat Eserleri Koleksiyonu’ndan özel bir tablo hediye edecek.
Kuveyt Türk'ten 40 Kişiye Tablo Hediye
Kuveyt Türk’ten 40 Kişiye Tablo Hediye

Katılım Koşulları;

1. Bu kampanya, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. adına Promoküp A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya, www.facebook.com/KuveytTurk adresli internet sitesinde gerçekleştirilecek olup; 20.06.2013 tarihinde başlayıp 11.07.2013 tarihinde saat 12:00’de sona erecektir.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
4. Kazananlar 15 Temmuz 2013 tarihinde, saat 15:00’de www.facebook.com/KuveytTurk sayfasında ilan edilecektir.
5. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş çalışanları katılamaz. Çekilişe katılıp kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
6. Kampanya süresince kullanıcılar www.facebook.com/KuveytTurk sitesi üzerinden İhtiyaç Sahibi Facebook uygulamasına katılabilirler. Uygulamaya izin verip bilgilerini paylaşan ve ihtiyaçlarını belirleyen kişiler arasından 30 kişiye Ortaköy Ebru Reprodüksiyonu hediye edilecek.Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. verilecek hediyenin değişim hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılmak için kullanıcılar, Kuveyt Türk Facebook Hayran Sayfası’na girerek ‘beğen’ butonunu tıklamak, İhtiyaç Sahibi uygulamasına izin vermek zorundadır.
8. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
9. Ödülü kazananlara, kampanya yetkilileri tarafından uygulamamızda paylaştıkları iletişim bilgileri üzerinden 17 Temmuz 2013 tarihinde ulaşılacaktır. Bu nedenle gerçek bilgilerini paylaşmamış , yanlış bilgi paylaşmış ya da 22 Temmuz 2013 tarihine kadar ulaşılamayan kişiler ödül kazanma hakkını kaybeder.
10. Bir kişi kampanyaya istediği sayıda katılabilir fakat birden fazla ödül kazanamaz.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
12. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş. sorumlu tutulamaz.
13. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. kampanya boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
14. Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından yapılacaktır.
15. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş. bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
17. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.
18. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.
19. Bu kampanya Milli Piyango kapsamı dışındadır.
20. Kampanyaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Uygulamaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Evlilik zamanı geldiğinde eksikler bitmez ama eksikler bitmeden de evlenilmez. Ev ihtiyaçlarını hesaplamak için ' İhtiyaç Kart' uygulamasını kullan, ihtiyaçlarının toplam tutarını hesapla, evin için Kuveyt Türk Sanat Eserleri koleksiyonu'ndan özel bir tablo kazanma şansı yakala
Evlilik zamanı geldiğinde eksikler bitmez ama eksikler bitmeden de evlenilmez. Ev ihtiyaçlarını hesaplamak için ‘ İhtiyaç Kart’ uygulamasını kullan, ihtiyaçlarının toplam tutarını hesapla, evin için Kuveyt Türk Sanat Eserleri koleksiyonu’ndan özel bir tablo kazanma şansı yakala

Kuveyt Türk kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. İsmail Egecan Oçar dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 2. Çisil Okumuş dedi ki:

  Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

 3. Turan Fahri dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 4. Ibrahım Kayahan dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 5. Mustafa Köken dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz