Gittigidiyor.com, Facebook sayfasında duyurduğu İşte Bu uygulaması ile her 20. kişiye 20TL hediye çeki hediye ediyor.

Gittigidiyor.com "İşte Bu" Facebook Kampanyası
Gittigidiyor.com “İşte Bu” Facebook Kampanyası

Katılım Koşulları

Türkiye genelindeki Facebook kullanıcıları, https://www.facebook.com/gittigidiyor adresli internet sitesi üzerindeki Facebook sayfasına hayran olup, istenen bilgilere erişilmesine izin vererek uygulamaya katılabilecektir.

1. Uygulamaya katılmak için katılımcının Facebook kullanıcısı olması ve GittiGidiyor’a ait https://www.facebook.com/gittigidiyor sayfasını beğenmesi gerekmektedir.
2. Katılımcı, https://www.facebook.com/gittigidiyor adresindeki sayfayı beğendikten sonra http://apps.facebook.com/iste-bu adresinden “İşte Bu!” uygulamasına gidip, gerekli izinleri vererek ücretsiz olarak katılabilir.
3. Yarışma 12 Haziran tarihinde, 19:00’da başlayacak, 21 Haziran tarihinde, 17:00’da sona erecektir.
4. Katılımcı uygulamaya girdiğinde hediye almak istediği kişiyi seçecek ve daha sonra karşısına çıkan ekranda beliren seçeneklerden nasıl birisi olduğunu ve almak istediği hediyenin fiyat aralığını belirtecek. Bu bilgilerden sonra ona en uygun hediyeleri uygulama içerisinden inceleyebilecek. Satın almak için ise, http://www.gittigidiyor.com ‘a yönlendirilecek. Bu işlem bittikten sonra katılımcı dilerse başka bir arkadaşına hediye almak için de uygulama ana sayfasına dönebilecek.
5. Uygulamaya katılan herkes katlım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Ödüller;
Uygulamaya katılan her 20. kişiye gittigidiyor.com’dan 20 TL’lik hediye çeki verilecektir. 200 kişiye toplam 4000 TL değerinde hediye çeki ödül olarak verilecektir.
Kazanılan hediye çeklerinin son kullanım tarihi 30 Haziran 2013 23:59 olarak belirlenmiştir.
Hediye çekleri mail aracılığıyla gönderilecektir.
Yarışma şartları;
1. Bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
2. Uygulamada, tüm katılımcılar eşit kural ve koşullara sahiptir.
3. Üyelik formuna kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, üyelik kaydı sırasında; yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
4. “İşte Bu!” uygulamasına Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.
5. Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti., bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
6. Uygulamada, sonucu değiştirmek maksadıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
7. Facebook promosyon kuralları, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti.ve Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
8. Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti.her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu uygulamayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
9. “İşte Bu!” uygulamasını indiren kullanıcılar oluşturdukları içeriklerin her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ’ye ait olacağını kabul eder.
10. Bu uygulamanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Uygulamayı yükleyip yarışmaya katılırken katılımcılar, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti ile paylaştıklarını, yarışmaya katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılacaklardır. “İşte Bu!” uygulaması ile paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti, kampanyaya katılan herkese kampanya sonrasında Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. markası ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahip olacaktır.
11. Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Dahi Fikir Bilişim Teknolojileri Org. Rekdan. Hiz. Tic. Ltd. Şti’nin yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.

Gizlilik Politikası

  • Bu gizlilik politikası, Creasoup tarafından geliştirilen Facebook uygulamalarını kullanırken bize verdiğiniz bilgilerin ne şekilde kullanılıp, korunduğu hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.
  • Paylaştığınız bilgilerin, internet üzerindeki gizliliği konusunda şüphe duymamanızı isteriz.
  • Kullanıcının bilgisi veya onayı dışında, yasal yükümlülük altında bulunmadığı ya da Kullanım Kuralları’nda tanımlanan haller dahilinde olmadığı sürece, bilgiler herhangi bir üçüncü şahıs veya kurumla paylaşılmaz.
  • Tarafımıza sağladığınız bilgiler, uygulamayı kullanabilmeniz ve gelişmelerden haberdar olabilmenizi sağlamak amacıyla kullanılacaktır. Kullanıcıların bilgi ve isteği dışında hiçbir bilgi toplanmamaktadır.
  • Creasoup, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nın hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Creasoup ürünlerini kullanarak, işbu Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.
  • Sorularınız için slm@creasoup.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir