Dyo, Babalar Günü Kampanyası

Dyo, Babalar Günü Kampanyası

Dyo, Facebook’da başlattığı En Baba Anlar uygulaması ile 5 kişiye Kigılı marka Kravat, Mendil ve Kol düğmesinden oluşan Set ödülü verilecektir.

Not: Kampanya 15.06.2013 23:59’da sona erecektir.
Dyo, en baba anlar
Dyo, En Baba Anlar

Katılım ve Gizlilik Koşulları

 • En Baba Anlar Yetenek Yarışması, Dyo Boya Fabrikalari San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 03.06.2013 (Saat 10:00) – 15.06.2013 (Saat 23.59) tarihleri arasında www.facebook.com/Dyo (ücretsiz) Facebook sayfasında uygulanacaktır.
 • Yarışmaya katılım bu cümlede belirtilen bitiş tarihi ve saatine kadar gerçekleşmelidir. Buna uyulmaması katılımı geçersiz kılar.
 • Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabileceklerdir.
 • Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş, Mediasona, Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş. ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
 • Yarışmanın ana konusu, kullanıcıların “Babalar günü” teması üzerine baba-çocuk ilişkisini sergileyen özgün hikayelerini/anılarını en iyi ve en yaratıcı şekilde yazmalarını sağlamaktır.
 • Katılımcılar, www.facebook.com/Dyo (ücretsiz) adresli Dyo Facebook sayfasını beğenerek “En Baba Anlar” uygulama sayfasındaki forma Ad-Soyad, İl, Adres, Cep Telefonu ve Doğum Yılı bilgileri ile kayıt olup katılım yapabilirler.
 • Bir katılımcı en fazla 3 farklı hikaye/anı ile katılabilir.
 • Benzer ya da aynı anıların, farklı kişiler tarafından uygulamaya yüklenmesi halinde ilk yüklenen dikkate alınacaktır.
 • Yarışmaya sunulan anılar/cümleler, moderasyon yetkililerince yapılacak incelemeyle, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, yarışma konusuna ve genel ahlak kurallarına uygun olanlar yarışmaya esas alınacaktır.
 • Yarışma bittikten sonra, yarışma jürisi kendilerini en çok etkileyen tarafından başarılı 5 kişiye Kigılı marka Kravat, Mendil ve Kol düğmesinden oluşan Set ödülü verilecektir.
 • Ödüllerdeki kravat, mendil ve kol düğmelerindeki desenler ve renkler farklılık gösterebilir.
 • Yarışma jürisi, Dyo yetkililerinden (Dyo Paz. Müdürü, İletişim Ekip Lideri, Sosyal Medya Sorumlusu) ve dışarıdan konusunda uzman kişilerden (Dyo Reklam Ajansı olan Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş. Müşteri İlişkileri Direktörü, Marka Direktörü’nden) oluşmaktadır.
 • Kazananlar, 01.07.2013-05.07.2013 tarihleri arasında Facebook sayfası üzerinden açıklanacaktır.
 • Ayrıca, yarışmaya sunulan ve ödül kazanan cümlelerden uygun görülenler, yarışma sayfasında ya da Dyo’nun Twitter hesabında yayınlanacaktır ve uygulamaya izin veren kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir, Dyo’nun uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Dyo’ya ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır, katılmcı bu şartı ve sundukları cümleler ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Dyo’ya ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Yarışmada bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
 • Ödül kazanana, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır.
 • Katılımda sunulan kimlik ve e-mail, telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.
 • Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Ödül, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvurana sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıt veya kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödülü kazanana ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş., Mediasona Ajansı ve Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş., sorumlu tutulamaz.
 • Ödülü teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcı ödül kazanmış olsa bile diskalifiye olarak ödül hakkını kaybedecektir.
 • Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Katılımcı, yarışmaya sunduğu anıların/cümlelerin kendine ait özgün cümleler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir cümle iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu cümleyi/anıyı yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir cümle/anı ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
 • Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş, Mediasona, Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş. ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
 • Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 • Dyo, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri cümleler/anılar ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Dyo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş., Mediasona, Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş., Mediasona, Drive Reklamcılık ve Halkla İlişkiler A.Ş., ödül kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Dyo, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş. yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Dyo, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Dyo ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı sms ve e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • Bu yarışma hiçbir şekilde Facebook’un sponsorluğunda yapılmamaktadır, Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir ve Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
 • Dyo Boya Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş. adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 29.05.2013 tarihli ve 24951361.00.02-255.05.02-2240-5311 sayılı uygunluk yazısı Mediasona tarafından alınmıştır.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Kampanyaya Dyo Facebook sayfası üzerinden En Baba Anlar uygulamasına giriş yaparak katılabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz