Kipa – Anneler Günü Uygulaması

Kipa – Anneler Günü Uygulaması
Kipa - Anneler Günü Uygulaması
Kipa’nın anneler günü uygulaması olan Anneme Mesajım uygulaması başladı !

Nasıl Oynanır?

Kipa Anneler Günü Uygulaması Nasıl Oynanır?

Ödüller

Kipa - Anneler Günü Uygulaması Ödülü

Katılım Koşulları

-10.05.13 – 17.05.13 00.00 tarihleri arasında gerçekleşecek “Anneme Mesajım” adlı uygulama, Facebook üyelerinin ücretsiz olarak katılabileceği bir uygulamadır.
-Katılımcılar, “Anneme Mesajım” uygulamasına https://www.facebook.com/kipa sayfasındaki uygulama sekmesini tıklayarak katılacaklardır.
-“Anneme Mesajım” uygulamasına 18 yaşından küçükler de katılabilir fakat ödül kazanamazlar.
-Kullanıcı uygulamaya 1’den fazla kez katılabilir fakat katılan kişilerin 1 kere ödül kazanma hakları vardır.
-Kazananlar Kipa Facebook resmi sayfasından duyurulacaktır.
-Uygulama sonunda çekiliş ile belirlenecek 50 kişiye, 50 TL’lik hediye çeki verilecektir.
-Uygulamaya katılan kişilerin Facebook hesap bilgileri ve kimlik bilgileri birbiri ile örtüşmelidir. Yarışma sonunda kimlik bildiriminde bulunmayan kullanıcılar ödül sahibi olamayacaklar ve bu durumdan Kipa sorumlu tutulmayacaktır.
-“Anneme Mesajım” uygulaması yalnızca bireysel katılıma açık olacaktır.
-Kipa ve DudesDivision çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
-Uygulamaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. İsteyen tüm Facebook kullanıcıları katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
-İşbu şartname “Anneme Mesajım” uygulaması için olup başka bir uygulama, yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
-Uygulamaya fotoğraf ve metin yükleyen katılımcılar, bu içeriklerin kullanım haklarının kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar. Bu duruma aykırı içeriklerden ve fotoğraflardan Kipa sorumlu tutulamaz. Bu durum sonucu doğabilecek her türlü yasal yükümlülükten katılımcılar sorumludur.
-Katılım koşullarını kabul ettiğini beyân etmiş katılımcılar, Kipa’nın kendileriyle telefon, SMS ve e-posta yoluyla iletişime geçmesini kabul etmiş sayılırlar. Uygulamaya fotoğraf ve metin yükleyen katılımcılar, sağlamış oldukları metin ve fotoğrafları, Kipa’nın saklayabileceği ve iletişim çalışmalarında kullanabileceğini kabul etmiş sayılar. Katılımcılar, ilgili içeriklerin kullanılması ve saklanmasında hak iddia edemez.
-KDV ve ÖTV dışında ödül ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihliye aittir.
-Ödül için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
-Yüklenen tüm fotoğraf ve metinler moderasyon sürecinden sonra uygulama galerisinde paylaşılacaktır. Sayfa kurallarına uygun olmayan içerikler galeride yer almayacaktır.
-Galeride yer alan ‘like’ kurgusunun çekilişe ve 50TL’lik hediye çeki kazanma hakkına yönelik bir etkisi olmayacaktır.
-Mağazadan gelen ve uygulamaya mailing yoluyla giriş yapan kullanıcılar da iletişim formunu doldurmaları halinde çekiliş hakkına sahip olacaklardır.
-Kipa’nın uygulamayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve uygulama şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu uygulamaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
Bu kampanya 10 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanmıştır.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz