Kampanya Severler !

Kampanya Severler !
Merhaba kampanya severler, Sizler için her gün güncel kampanyalar yayınlıyor, fırsatlardan, kampanyalardan ve çekilişlerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Güncel kampanyalara ulaşıp, sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Kampanyaları güncel kampanyalar sayfası üzerinden ya da ana sayfa ‘dan takip edebilirsiniz. Kampanyalar hakkında kafanıza takılan her hangi bir sorun olduğunda tarafımıza mail atmanız yeterlidir. Mail adresimiz: info@kampanyamerkez.com

Güncel kampanyalar

Nasıl hediye kazanırım?

Hediye kazanmak için öncelikle çekilişe veya yarışmaya katılmalısınız. Kampanyamerkez.com olarak yayınladığımız kampanyaların altına katılım bağlantı adresini yani linkini bırakıyor, kolayca katılmanızı sağlıyoruz. O bağlantı üzerinden yarışmaya katılarak hediye kazanabilirsiniz. Detayları verdiğimiz bağlantı adresi üzerindeki kampanyayı yapan firmaya sorabilirsiniz. Ortak kampanyalar ise, firmalarla bizim anlaştığımız ve size hediyeler dağıttımız bir kampanya türüdür. Ortak kampanyalar ile ilgili sorularınızda / sorunlarınızda mail atmanız yeterli olacaktır.

Nasıl kampanya yayınlarım?

Kampanya yayınlamak istediğinizde öncelikle kampanyanın süresi dolmamış, ulaşılabilir olduğundan emin olduktan sonra info@kampanyamerkez.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Kampanyamerkez.com olarak kampanyanın yayınlanacağının garantisini veremeyiz. Kampanya gerekli birimler tarafından incelendikten sonra, tarafınıza yayınlanıp, yayınlanmadığı hakkında geri dönüş yapılacaktır. 

Kampanyalar E-Posta Adresime Gelsin

Yayınladığımız güncel kampanyaların e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız ana sayfamız da E-Posta Aboneliği bölümüne e-posta adresini yazmanız gerekmektedir. Açılan pencerede güvenlik kodunu girdikten sonra, tarafınıza bir aktivasyon mail ‘i atılmaktadır. Aktivasyon maili spam (gereksiz)’a düşebilir. Mail içeriğinde onayladıktan sonra, her gün yeni, kaliteli kampanyalardan haberdar olacaksınız.

E-Posta Aboneliği ‘nden Ayrılmak İstiyorum

E-Posta aboneliğinden ayrılıp, kampanyalardan haberdar olmak istemiyorsanız, size gönderdiğimiz kampanyalardan herhangi bir e-posta içeriğinde bulunan unsubscribe now. linkine tıklayınız. Tıkladıktan sonra açılan pencerede sizden onay istenecektir. Onayladıktan sonra, artık hiç bir mail almayacaksınız. Her hangi bir sorunla karşılaştığınızda tarafımıza mail atabilir, listeden çıkarılmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Mail Adresimiz: info@kampanyamerkez.com

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle, Facebook hesabımız, Twitter hesabımız ya da mail adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj tarafımızca incelenip, kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Sitenize Hangi Tarayıcıyı Kullanarak Giriş Yapmalıyım?

Sitemiz, en iyi Google Chrome ve Yandex Browser tarayıcıları ile görüntülenmektedir. Kampanyalara daha hızlı ulaşmak için bu tarayıcıları önermekteyiz.

Sosyal Medya Hesaplarınız ?

Sosyal medya hesaplarımızdan kampanyaları takip edebilir, kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız aşağıdaki gibidir;

Ortak Kampanyanızın Kazananları Nerede ?

Yapmış olduğumuz kampanyalar sonuçlandıktan sonra, kazananın ismini kazananlar sayfasına ekliyor, kendisine mail ile ulaşıyoruz.

Güncel Kampanyaların Kazananlarını Nerede Bulabilirim?

Güncel kampanyaların kazananlarını, hangi firma kampanyayı yürütüyorsa o firmayla iletişme geçerek öğrenebilirsiniz.

Sitenizde Reklam Vermek İstiyoruz.

Sitemizde reklam vererek, geniş kitleye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Reklam ve Tanıtım sayfamızdan alabilirsiniz. Reklam hakkında aklınıza takılan her sorunuz için tarafımıza mail atmanız yeterlidir.
Aklınıza takılan her hangi bir sorunuz için e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz