Akbank, Ben Bilmem İkizim Bilir

tarafından
32
Akbank, Ben Bilmem İkizim Bilir
İkizinizle “Ben Bilmem İkizim Bilir” yarışmasına katılın, hem keyifli anlar yaşayın hem de altın hediye çekini kapın!
 Yarışmayı kazanana ayrıca Akbank’tan 50 çeyrek altın değerinde altın hediye çeki hediye.
Katılım koşulları aşağıdaki gibidir;
  • www.ikizinialdagel.com uygulamasına giriş yapan her kullanıcı, aşağıda belirtilen sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini kayıtsız şartsız kabul edip onayladığını peşinen kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

  • 22 Mayıs (10:00) – 29 Mayıs (23:59) 2013 tarihleri arasında www.ikizinialdagel.com adresinde yayınlanan formu doldurarak Kanal D’de yayınlanacak 9 Haziran Ben Bilmem İkizim Bilir Özel Programına başvuru hakkı kazanabilirsiniz.
  • Başvuruda bulunanların başvuruları Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir yapım ekibi tarafından değerlendirilecektir.
  • Başvurularla ilgili olumlu sonuçlar 31 Mayıs – 7 Haziran 2013 arası www.ikizinialdagel.com’da yayınlanacaktır. Olumsuz sonuçlanan başvurularla ilgili bir geri dönüş yapılmayacaktır. 
  • Yarışmaya ilişkin tüm şartlar, Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir yapım ekibi tarafından belirlenmiş olup, Kanal D ‘nin ilgili sayfa ve kanalından takip edilecektir.
  • www.ikizinialdagel.com sitesi üzerinden toplanan tüm bilgiler sadece Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir yapım ekibinin değerlendirmesinde kullanılacaktır.
  • “Ben Bilmem İkizim Bilir” uygulamasına www.ikizinialdagel.com web sitesi üzerinden gelen başvuru formlarında tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu tutulamaz.
Bu kampanya 28 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanmıştır.