Samsung Tab 3 Hediyeli Twitter Yarışması

Samsung Tab 3 Hediyeli Twitter Yarışması
08-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası kapsamında Twitter’da @goldcomputer’ı takip et, #BenimTeknolojim hashtagi ile en yaratıcı tweeti sen at, Samsung Galaxy Tab3 Tablet PC kazanma şansını yakala! http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-tab3-sm-t210-7inc-tablet-pc_u
Samsung Tab 3 Hediyeli Twitter Yarışması Katılım Koşulları
Samsung Tab 3 Hediyeli Twitter Yarışması Katılım Koşulları
1. Gold.com.tr Twitter yarışmamız 10.03.2014 – 14.03.2014 tarihleri arasında https://twitter.com/goldcomputer adresinden gerçekleştirilecektir.
2. Yarışma, 10 Mart 2014 Pazartesi günü saat 17.30’da başlayacak ve 14 Mart 2014 Cuma günü saat 17.30’da sona erecektir.
3. 17 Mart 2014 Pazartesi günü Gold.com.tr jürisi tarafından belirlenecek en yaratıcı tweetin sahibi “Samsung Galaxy Tab3 Tablet PC” kazanacaktır.
4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
5. Kazanan yarışmacı, kullanıcı adı etiketlenerek Gold.com.tr’nin Twitter hesabı üzerinden açıklanacaktır.
6. Kazanan yarışmacının ödülle ilgili yollayacağımız mesajı alabilmesi için https://twitter.com/goldcomputer hesabını takip etmesi ve Twitter profilinin erişime açık olması gerekmektedir.
7. Kazanan yarışmacının Twitter hesabı üzerinden gönderilecek direkt mesajı 24 saat içerisinde yanıtlandırarak iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde iletişim bilgilerini göndermeyen kullanıcı kazanmış olduğu hediyeyi alma hakkını kaybedecektir.
8. Her kullanıcının yarışmaya sadece bir kez katılma hakkı bulunmaktadır ve sadece bir ödül kazanabilir. Kullanıcının yarışma kapsamında attığı ilk tweet kabul edilmektedir daha sonra atılan alternatif tweetler geçersiz sayılacaktır. Ödül sahipleriyle iletişim kurulamaması durumunda sorumluluk kabul edilmeyecektir. Kullanıcıya ait atılan ilk tweet belirlenirken, @Goldcomputer’ın kendi Twitter ara yüzü üzerinden @mention/@bağlan listesi baz alınacaktır.
9. Gold.com.tr, katılımcılar tarafından yarışma kapsamında Twitter’a yazılan tweetleri dilediği zaman ve dilediği şekilde reklam, tanıtım, TV, internet ve dergi malzemesi olarak kullanabilir.
10. Bir tweetin ödül kazanabilmesi için;
a) Katılımcının Twitter adresi üzerinden @Goldcomputer adresimizi takip etmesi,
b) #BenimTeknolojim hashtagi ile tweet atmış olması,
c) Kazanan kullanıcı ilan edilene kadar tweetinin silinmemiş olması gerekmektedir.
11. Yarışma ile ilgili Twitter sorumluluk kabul etmez.
12. Gold Teknoloji Marketleri çalışanları kampanyaya katılamaz, katılsalar bile hediye hakkı elde edemezler.
13. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.
14. Yarışmaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. İbrahim Alp Tekin Ege dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  2. Hüsne Aysun Dal dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Yorum Yaz