!f Heyecanına Kestirme Yol: Facebook

tarafından
20
!f Heyecanına Kestirme Yol: Facebook
!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali ana sponsoru Maximum, festivalin başlamasına günler kala takipçilerini bu heyecana ortak ediyor. Maximum, Maximiles ve İş’te Üniversiteli Facebook sayfalarındaki soruyu doğru yanıtlayanlar arasından her gün 15 kişi festival filmlerine davetiye kazanıyor.

!f Heyecanına Kestirme Yol: Facebook
Sinemaseverlerin her yıl merakla beklediği !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 13 Şubat’ta başlıyor. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen festivalin başlamasına sayılı günler kala, festival heyacanı şimdiden Facebook’ta yaşanmaya başladı. Maximum, Maximilies ve İş’te Üniversiteli Facebook sayfalarındaki soruya doğru cevap verenler Maximum’dan festival davetiyesi kazanıyor!
Maximum, Maximiles ve İş’te Üniversiteli Facebook sayfalarındaki !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali‘ne ilişkin sorular onlarca kişiye festival davetiyesi kazandırıyor. Sinema bilgisine güvenenler her gün !f Maximum’da, !f Maximiles ve !f İş’te Üniversiteli yarışmalarında kendini test ediyor, hem de kazanıyor.
Siz de !f İstanbul heyecanına Maximum’la birlikte ortak olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken 3 Mart’a kadar !f Maximum’da, !f Maximiles ve !f İş’te Üniversiteli yarışmalarına katılıp her gün sorulan soruya doğru cevap verip 15 şanslı kişiden biri olmak. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da sinema ve eğlencenin adresi Maximum!

Kampanya Linki: http://bit.ly/FilmFestivaliDavetiye