Pideci’den 100TL hediye

Pideci’den 100TL hediye


Pideci; 1998 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında ün salmış pide çeşitlerini geleneksel ve çeşitlendirilmiş şekilde her damak tadına uygun kendine has reçete ve konseptleri sunmaktadır. Pideci; https://www.facebook.com/Pdcpideci Facebook sayfası üzerinden “Pideci’nin Resmi” isimli yarışmasıyla fanlarına yine kazandırmayı hedefliyor. 
2 hafta boyunca Pideci restoranlarında Pideci logosunun herhangi bir alandan görünmesini sağlayarak (Tabakta, Tabelada, Peçetede, Tuzlukta vs..) fotoğrafları fanlar kendileri bir başlık belirleyerek Facebook’tan mesaj şeklinde yolluyor ve fotoğraflar Facebook üzerinden yayınlanıyor. Bu şekilde en çok beğeniyi alan –oto like olmadan yarışma kuralları içerisinde bunu belirtiliyor- kişiye belirlenen bir hediye veriliyor. 
Alternatif olaraksa; Takipçiler #pidecininresmi hashtagiyle Twitter’a fotoğraflarını yükleyebilir. Adminler bu hashtagle yüklenmiş fotoğrafları Twitter üzerinden alıp Facebook’ta yayınlamaktadırlar.”

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Kuntay Yiğit Karga dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Latife Fatin dedi ki:

    kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Yorum Yaz