ChocoNuit & 5 Kişiye Hediye !

ChocoNuit & 5 Kişiye Hediye !

AR-GE-Bilimsel Dayanağı-ChocoNuit sağlıklı ve kaliteli uykuyu nasıl destekler?

Dipl.-Ing. E. Kubis, Lebensmitteltechnologe
ChocoNuit-Kakaotozu uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda süt içerisinde çözünen içecek olarak Almanya’da geliştirilmiştir. ChocoNuit’in temel amacı farklı nedenlerden dolayı uyku problemi çeken insanlara tamamen doğal, sağlıklı bir kakao içeceği olarak yardımcı olmaktır. ChocoNuit’i herkes rahatlıkla kullanabilir, çünkü ChocoNuit kesinlikle bir ilaç veya gıda takviyesi değildir.
ChocoNuit’in yapısında çok farklı şekillerde yüzyıllardır kullanılan,insan vücudunu dinlendirmeye ve onun rahatlamasına yardımcı olan şerbetçi otu, lavanta ve melisa ekstraktları bulunmaktadır. Bu bitki özleri doğal yollardan sağlıklı bir şekilde uyumamıza ve dinlenmemize yardımcı olmaktadır. Bitki özlerine ek olarak yapısında şu baharatlar bulunmaktadır: Hindistan cevizi, fesleğen, adaçayı, kişniş, safran, soğan, biber ve tarçın bulunmaktadır. Bu özel hazırlanmış karışım sayesinde ChocoNuit özel bir tada sahip olmaktadır.
Sağlıklı ve kaliteli bir uyku için sinir sisteminin sağlıklı bir şekilde fonksiyonunu yerine getirmesi gerekir. Bunu desteklemek ve yardımcı olmak için ChocoNuit’in yapısında Vitamin B1, Vitamin B3, Vitamin B5 ve Vitamin B6 bulunmaktadır. İyi bir uyku için yeteri miktarda Melatonin salgılanması gerekmektedir. Vücudumuzda Melatonin yapımında kullanılan Triptofan’ı ChocoNuit doğal olarak yapısında bulundurmaktadır.
ChocoNuit’in yapısında Magnezyum’da bulunmaktadır. Magnezyum kas fonksiyonları için önemli bir role sahiptir. Yapılan çalışmalar halkımızın bir çoğunda magnezyum eksikliği olduğunu göstermektedir. Dolayısıyla eksikliği de farklı rahatsızlıkları da beraberinde getirmektedir. Bunlardan bir tanesi uyku sorunudur.
ChocoNuit tatlı bir kakao içeceğidir ve bir bardak veya fincandaki kalori miktarı sadece 97 Kaloridir. Yani sadece bir muzdaki kalori miktarından daha azdır. Bundan dolayı insanları sağlıklı bir uyku için yardımcı olmasının yanında kolay bir şekilde de sindirilebir ve herhangi bir rahatsızlık vermez. Ayrıca Laktoza karşı duyarlı kişiler ChocoNuit’i Laktozsuz veya Soyalı süt ile de içebilirler.
Firmamızın Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız

Katılım Şartları

– Firmamızın Facebook Sayfasını Beğenip Bir Gönderiye Yorum Yapınız
-Sağ Üst Tarafa E-Postanızı Girerek Abone Olun (Aktivasyon Yapmayı Unutmayın)
– Kampanyamızı Sosyal Mecrada Paylaşın
– Son Olarak Gerekli Linklerle Beraber Yorum Yapın
Kampanya Sonucunda 5 Kişiye Hediye Edilecektir.

Hediye Görseli

Kampanyamız 19 Kasımda Başlayıp 5 Aralıkda Sona Erecektir. Katılımcılara Bol Şans Dileriz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.