Durance ile 1 Kişiye 1 Adet Parfümlü Mum Hediye (82TL)

Durance ile 1 Kişiye 1 Adet Parfümlü Mum Hediye (82TL)
Durance, organik tarımın ve dünya parfüm endüstrisinin merkezi güney Frans

Akdeniz ikliminin şifalı bitkileri, organik çiçek tarlalarından gelip nemlendiricilerden yüz iksirlerine, ayak bakım ürünlerinden duş jeli ve masaj yağına kadar vücudu ve ruhu rahatlatıcı etkisi olan tüm Durance ürünlerinde karşımıza çıkıyor. Durance’ın yaşadığınız mekanlara özel ürün grupları, ev kokuları ve kozmetikleri doğal içeriklerle üretilmiş rahatlatıcı, enerji verici, dinlendirici, hücre yenileyici etkileri olan çok özel bir ürün yelpazesinden oluşuyor. Yapay koruyucu ve boya, paraben ve phenoxyethanol içermeyen bu ürünler hayvanlar üzerinde de test edilmiyor. Üretimde tüm alerji, laboratuar ve kalite kontrol testleri yapılıyor. Ürünler geri dönüşümlü malzemelerle paketleniyor.
Sade bir Öykü
   1986 yılında doğanın getirdiği sade zenginliği seven çiftçi bir karı – koca tarafından Le Lavandin de Grignan adı altında minik bir atölye kuruldu. Ufak bir üretim tesisinde provansa özgü kumaşlarla yapılmış lavanta torbaları satarak iş hayatına başladılar…
  1997 yılında epeyce deneyim kazanmışlardı. Ürün çeşitleri gelişmişti ve tamamen doğal ürünler üretebilecek tecrübeye erişmişlerdi. Bölgeye hayat veren Durance ırmağının adını marka olarak seçtiler ve büyümeye, dünyada sevilip tanınmaya başladılar. 1999 yılında ürettikleri ilk kozmetik serisi Fransa’da ve yurtdışında büyük bir ilgi gördü. Onu izleyen yıllarda peş peşe yeni seriler geliştirdiler, Grignan’da yeni bir üretim merkezi kurdular ve dağıtım ağını dünya çapında genişlettiler.
   Durance bugün doğal kozmetik, ambiyans parfümleri ve ev bakım ürünleri alanında dünyanın önde gelen markaları arasında bulunuyor.

a’nın Provence bölgesinden doğallık oranı %100’e yaklaşan kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünleri sunuyor.

  Durance’ın temel değerleri otantiklik, sadelik, şıklık, çevreye sayı ve insan sağlığına özen gösteren keyifli ürünler sunmak. Bu sayede birçok Durance ürününün organikliği ECOCERT tarafından onaylanmıştır.
  Durance öncelikle kendine, sonra da kaliteye, sadeliğe, zarafete ve doğaya önem veren duyarlı insanlar için…

Gelelim Kampanyamıza ;

Çekilişle 1 Kişi 1 Adet 82TL Değerinde Parfümlü Mum Kazanacak !
Üstelik Kargo Ücreti Firmamıza Ait !
Ürünü İncelemek İçin Tıklayınız

Şartlar ;

– Son Olarak Kampanyamızı Sosyal Mecrada Duyurup Gerekli Linklerle Yorum Yapınız
Kampanya 23Eylül’de Başlayıp 10Ekim’de Sona Erecektir, Katılımcılara Bol Şans Diliyoruz.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Arif Furkan Merdan dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  2. Derviş Haluk Baykan dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Yorum Yaz