41-29‘un Özyeğin üniversitesi için hazırlamış olduğu ödüllü Facebook uygulaması ‘Hayatının Oyunu’katılımcılara sorduğu küçük sorular ile zaman tüneli üzerinde sanal bir üniversite hayatı oluşturuyor.

Katılımcılar oyunu başlattıkları andan itibaren bir Özyeğin Üniversitesi öğrencisinin karşısına çıkan karar anları ile karşılaşıyorlar. Hangi programda okuyacaklar, ders çalışmaya ve sosyal yaşama ne kadar vakitayıracaklar, hangi kulübe girecekler, staj için hangi seçenekleri değerlendirecekleri, Erasmus ile hangi ülkeye gidecekleri gibi…

Hayatının Oyunu”nda kullanıcılar oyun boyunca alacakları kararlarla Özyeğin Üniversitesi’ndeki yıllarını ve üniversite sonrası beş yılı kapsayan hayali bir geleceği planlıyorlar. Yani bir anlamda gelecekteki kapsamlı özgeçmişlerini hazırlıyorlar.

Sorulara verilen cevapların gerçekçi ve jüri üyelerini etkileyecek nitelikte olmaları önemli bir kriter. Her akademik yıl için sorular tamamlandığında, katılımcı için bir zaman tüneli videosu kaydediliyor.

20.07.2012 tarihinde sona erecek olan uygulama ile, jüri değerlendirmesi sonucu 15 öğrenci Özyeğin’de burslu okuma şansı yakalayacak. Ayrıca Facebook’ta en beğenilen ilk 3 videonun sahibi iPad 2 kazanacak.
https://www.facebook.com/ozyeginuniversitesi/app_149795255155129

3 yorum

  1. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  2. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  3. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir