Golf Bravo – Hayal Ağacı

tarafından
1195
Golf Bravo – Hayal Ağacı

Golf Bravo – Hayal Ağacı

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :

18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye kazanamaz.
Bu kampanya, Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.07.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.04.00-255.01.02-1989-7594 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. Kampanya, 13.07.2012 (Saat 00:00) – 13.08.2012 ( Saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde geçerlidir.
Kampanya süresince, Türkiye genelinde, Ülker Golf ürünlerinin tanıtımının yapıldığı http://www.facebook.com/HayalindekiLezzet (ücretsiz) adresli Ülker Golf Bravo Facebook sayfasını beğenerek kampanya uygulama sayfasındaki forma Ad, Soyad,Doğum Tarihi, Adres, E-Mail Adresi veTelefon No bilgileri ile kayıt olup sitedeki Ülker Golf Bravo Hayal Ağacı oyununu oynayarak (hayal ağacına hayallerini yazarak) katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir ve ayrıca kampanya sayfasına davet ettiği arkadaşlarından daveti kabul ederek siteye gelip uygulamaya katılan her 5 arkadaşı için daveti yapana ilave çekiliş hakkı (daveti kabul ederek gelen her 5 arkadaşı için daveti yapana ilave 1 çekiliş hakkı) verilecektir.
Kampanyaya katılım; oyun uygulaması için 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden ilave 20 çekiliş hakkı olmak üzere genel toplamda 21 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Kampanya sonunda toplam katılımcı datasından yapılacak çekilişte 1 kişiye iPhone 4 S 16 GB (hat, karthariç), 3 kişiye Body Shop Hediye Paketi (birer adet Body Mist White Musk, Gift Box Med Vitamin ve Gift Deluxe Spiced V ürünlerinden oluşmaktadır) 10 kişiye Bravo Kolisi ikramiyesi verilecektir.
Çekiliş, 28.08.2012 tarihlerinde saat 10:30’da DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 04.09.2012 tarihinde PostaGazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 19.09.2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 04.10.2012 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 04.11.2012 tarihine kadar yapılacaktır.
Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Generation M (Jenerasyon Bilgi Teknolojieri), DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
İkramiye kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Natura Gıda San. A.Ş, Jenarasyon M, ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir).
Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Katılmak İçin Linke Tıklayınız: https://www.facebook.com/HayalindekiLezzet/app_406455839390976