KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :

18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye kazanamaz.
Bu kampanya, Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.07.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.04.00-255.01.02-1989-7594 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. Kampanya, 13.07.2012 (Saat 00:00) – 13.08.2012 ( Saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde geçerlidir.
Kampanya süresince, Türkiye genelinde, Ülker Golf ürünlerinin tanıtımının yapıldığı http://www.facebook.com/HayalindekiLezzet (ücretsiz) adresli Ülker Golf Bravo Facebook sayfasını beğenerek kampanya uygulama sayfasındaki forma Ad, Soyad,Doğum Tarihi, Adres, E-Mail Adresi veTelefon No bilgileri ile kayıt olup sitedeki Ülker Golf Bravo Hayal Ağacı oyununu oynayarak (hayal ağacına hayallerini yazarak) katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir ve ayrıca kampanya sayfasına davet ettiği arkadaşlarından daveti kabul ederek siteye gelip uygulamaya katılan her 5 arkadaşı için daveti yapana ilave çekiliş hakkı (daveti kabul ederek gelen her 5 arkadaşı için daveti yapana ilave 1 çekiliş hakkı) verilecektir.
Kampanyaya katılım; oyun uygulaması için 1 çekiliş hakkı, arkadaş davetinden ilave 20 çekiliş hakkı olmak üzere genel toplamda 21 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Kampanya sonunda toplam katılımcı datasından yapılacak çekilişte 1 kişiye iPhone 4 S 16 GB (hat, karthariç), 3 kişiye Body Shop Hediye Paketi (birer adet Body Mist White Musk, Gift Box Med Vitamin ve Gift Deluxe Spiced V ürünlerinden oluşmaktadır) 10 kişiye Bravo Kolisi ikramiyesi verilecektir.
Çekiliş, 28.08.2012 tarihlerinde saat 10:30’da DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 04.09.2012 tarihinde PostaGazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 19.09.2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 04.10.2012 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 04.11.2012 tarihine kadar yapılacaktır.
Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Generation M (Jenerasyon Bilgi Teknolojieri), DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
İkramiye kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Natura Gıda San. A.Ş, Jenarasyon M, ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir).
Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Katılmak İçin Linke Tıklayınız: https://www.facebook.com/HayalindekiLezzet/app_406455839390976

21 yorum

 1. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 2. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

 3. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 4. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

 5. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 6. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 7. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 8. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

 9. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 10. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 11. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 12. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 13. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 14. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 15. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 16. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

 17. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

 18. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 19. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 20. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 21. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir