Tchibo.com.tr’den Alışveriş Yapanlara Opet’ten 10 TL’lik Yakıt Hediye!

Tchibo.com.tr’den Alışveriş Yapanlara Opet’ten 10 TL’lik Yakıt Hediye!
Tchibo.com.tr'den alışveriş yapanlara Opet'ten 10 TL'lik yakıt hediye!
Tchibo.com.tr’den alışveriş yapanlara Opet’ten 10 TL’lik yakıt hediye!

Kampanya hakkında önemli 3 not;

 1. Kampanya, 12 Haziran – 24 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Opet şifrelerinin Opet istasyonlarında akaryakıt ve LPG alımlarında harcanabileceği son tarih 7 Ağustos 2013’tür, 7 Ağustos 2013’te harcanmamış şifreler geçersiz sayılacaktır.
 3. Opet şifresine dönüştürülmesi için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak şifrenin 6738’e Kısa Mesaj (SMS) ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • 12 Haziran – 24 Temmuz 2013 tarihleri arasında, Tchibo.com.tr’de “Arabam İçin Her Şey” temasından 100 TL ve üzeri alışveriş yapın; Opet’ten 10 TL değerinde yakıt kazanın.
 • Ücretsiz kargo ve Gold Selection çözünebilir hazır kahve hediye!
 • Yakıt yazıp bir boşluk bırakıp satın aldığınız ürünün yanında gönderilen şifre kodunu 6738’e gönderin; cebinize gelen Opet şifresiyle Opet’ten yakıtınızı alın.
 • Kampanya 12 Haziran – 24 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. www.tchibo.com.tr adresindeki otomobil temasından tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapan müşterilere 10 TL değerinde Opet’te tek seferde akaryakıt ve LPG alışverişlerinde geçerli Opet şifresi, 100 gram Gold Selection kahve hediye edilecektir. Ayrıca müşteriler ücretsiz kargodan yararlanabileceklerdir. Tchibo tarafından kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere kargo ile şifre kuponu ve Gold Selection kahve gönderilecektir. Kupondaki şifrenin Opet şifresine dönüştürülmesi için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak şifrenin 6738’e Kısa Mesaj (SMS) ile gönderilmesi gerekmektedir. Örnek SMS: YAKIT AB12CD34 Kupondaki şifrenin Opet şifresine dönüştürülebileceği son tarih 1 Ağustos 2013’tür. Opet şifresi müşterinin SMS gönderdiği cep telefonuna gönderilecektir. Tüketici kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapmış olduğu akaryakıt veya LPG alımının ardından cep telefonuna gönderilmiş olan Opet şifresini istasyonda bulunan market görevlisine vermelidir. Alınan akaryakıtın bir kısmı Opet şifresi ile ödendikten sonra kalan kısım tüketici tarafından nakit veya kredi kartı olarak ödenmelidir. Tüketici, aynı zamanda bir Opet Kart, Opet Worldcard veya diğer Parolu kart sahibi ise Opet Şifresi ile yaptığı ödeme tutarı için Opet’te geçerli paropuan veya Opet’te geçerli Worldpuan kazanımı mümkün olmayacaktır. Ayrıca, Şifre Puan ile ödenen tutar, tüketicinin Opet Worldcard veya parolu kartında bir kampanya varsa o kampanyanın koşulu için gerekli akaryakıt alımında geçerli sayılmayacaktır. Opet şifrelerinin Opet istasyonlarında akaryakıt ve LPG alımlarında harcanabileceği son tarih 7 Ağustos 2013’tür, 7 Ağustos 2013’te harcanmamış şifreler geçersiz sayılacaktır. Her kupon ve Opet şifresi bir kez kullanılabilir. Her cep telefonu numarası Opet şifresinden sadece bir kez yararlanabilecektir. Opet ve Tchibo kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya koşulları hakkında daha detaylı bilgi için www.opet.com.tr ve www.tchibo.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz.
Opet ya da Tchibo kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. İslam Eshaqzada dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 2. Ecren Baldo dedi ki:

  kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

 3. Berna Kurtuluş dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz