Bonus’tan Opet’te 45 TL Bonus

Bonus’tan Opet’te 45 TL Bonus
Bonus’tan Opet’te 75 TL ve üzeri 5 akaryakıt ya da otogaz harcamasına 45 TL bonus !
Bonus’tan Opet’te 45 TL Bonus
Bonus’tan Opet’te 45 TL Bonus

Kampanya Hakkında Bilgi;

 • Harcamadan önce OPET yaz, 3340’a gönder, kampanyaya katıl.
 • 15 Temmuz’a kadar OPET istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 5 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasına 45 TL bonus!
 • Kazanılan bonus 23-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilir.
 • Bu kampanya 1 Haziran-15 Temmuz 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 5 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz harcamasında geçerlidir. Aynı gün içinde yapılan 75 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanyaya dahildir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 45 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus 23-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt/otogaz alımında kullanılabilir. Diğer banka Bonus kart sahipleri, 23-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında yaptıkları harcamalarda indirim alacak ve bu indirim harcama yaptıkları kartların ekstrelerine yansıtılacaktır. Kampanyaya Bonus, Flexi, Money VISA ve ticari kartlar dahil; taksitli işlemler, ekspres limit, bonus kullanımları, sanal kart ve mail order işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım için harcamadan önce, OPET yazıp, Garanti Bonus için 3340’a; Deniz Bonus için 3280’e; Şeker Bonus için 7353’e; ING Bonus için 2205’e; TEB Bonus için 4616’ya; Türkiye Finans Happy Card için -kartın son 6 hanesi eklenerek- 2442’ye; Burgan Bonus için 8222’ye ve Tekstilbank Bonus için (0532) 752 44 04’e SMS göndermelidir. ABank Bonus için SMS’le katılım gerekmemektedir. Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç Card sahipleri kampanyaya katılım için EVET OPET yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir (bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL’dir). 
 • Tüm kartlar için katılım SMS’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir. 
 • SMS’ler Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS ücreti, KDV ve ÖİV dahil, Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Ayrıntılı bilgi www.bonus.com.tr ve opet.com.tr’de.
Opet ve Bonus kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Sebiha Büyüköztürk dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 2. Merter Gülkan dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

 3. Osman Emre Maldar dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 4. Volkan Eyüp Efşin dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 5. Balkın Cigerlioğlu dedi ki:

  Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

 6. Armağan Bilgiç dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz