Indigitti.com & 3 Kişiye Yemek Karıştırıcı Robot Hediye !

Indigitti.com & 3 Kişiye Yemek Karıştırıcı Robot Hediye !

Merhaba kampanya severler, yeni kampanya ile sizlerleyiz.

indigitti.com Kimdir?

Indigitti.com 1988 yılından beri Mersin’ de mobilya, beyaz eşya ve elektronik eşya ürünlerinde reel mağazacılık konusunda faaliyet göstermektedir. Bir çok kez müşterilerimizin mutluluklarına aldıkları ürün ve hizmetten duyduğu memnuniyetlerine şahit olduk. Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bize daha başarılı işler yapma gücü kazandırdı. Şimdi bu tecrübemizi indigitti.com ile internet üzerinde tüm Türkiye’ ye aktarıyoruz. Şimdi Türkiye’ nin heryerindeki müşterilerimize en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri, en ucuz fiyata sunuyoruz.

İndigitti.com amacı

Tek amacı müşterilerin %100 memnuniyetidir. Sizlere en iyi ürünü en ucuz fiyata ve en kaliteli hizmet ile sunmak için elimizden geleni yaptık ve yapacağız.

İndigitti.com Güvenli midir?

İndigitti.com kesinlikle güvenlidir. Çünkü kredi kartı ile yaptığınız tüm işlemleri 256 bit güvenlik sertifikası ile ve kredi kartı bilginizi biz dahil olmak üzere kimse görmeden gerçekleştirirsiniz. Havale ödemeleri ise anlık takip edilir. Havaleniz gelir gelmez siparişin için gerekli çalışmalar başlatılır. Gönderdiğiniz tüm havalelere mutlaka işlem yapılır. Eğer herhangi bir sorun varsa hemen size ulaşılır ve havaleniz anında iade edilir.
Kapıda ödeme sistemi ise siz siparişi veririsiniz. Ürün kapınıza gelene kadar sizden tek kuruş ödemezsiniz. Ürün adresinize gelir incelersiniz. Ürünü teslim alırsınız ve ödemenizi yaparsınız.
İndigitti.com indirimli ürünlerinden yalnızca bir kaçı;

Hediye Görseli

Otomatik Yemek Karıştırıcı Robot Stir Crazy
Hediye üç (3) kişiye verilecek olup, kargo ücreti firmaya aittir.
Kampanya 23 Nisan ‘da başlayıp,  10 Mayıs ‘da son bulacaktır.

Katılım Şartları

– Firmanın Facebook sayfasını beğenin ve paylaşın.
– Bu gönderiyi beğenip, paylaşın.
– Firmanın sitesine üye olun.
– Daha sonra gerekli bağlantı adresleriyle birlikte Örnek Katılım ‘a uygun şekilde yorum yapınız.

Örnek Katılım

Tüm şartlar tamamdır.
Facebook adresim: <link>
Siteye üye oldum
<Adınız-Soyadınız>
<E-Mail Adresiniz>

Etiketler: ,

Yorum Yaz