Kullanılmaya başlanmasıyla birlikte insanlar için çok değerli bir iletişim ve haberleşme aracı olan cep telefonları, yüzyılın icatlarından biri olarak kabul ediliyor. İletişimi hızlandırıp kolaylaştıran, haber almayı ve dünyadaki gelişmeleri takip etmeyi her an için mümkün kılan cep telefonları, günümüzde kendini her gün biraz daha geliştirerek varlığını devam ettiriyor. Tabi, cep telefonlarının kullanımı GSM operatörleriyle mümkün olduğundan, söz konusu iletişim ve haberleşmenin niteliğini de GSM operatörünün kalitesi belirliyor. Türkiye’nin dünya devi GSM operatörü markası Turkcell ise sahip olduğu kaliteyle insanlara iletişimin, haberleşmenin ve bu alanda çok daha fazlasının, en iyisini sunuyor.

Turkcell, Türkiye’nin ilk GSM operatörü olarak 1994 yılında hizmet vermeye başlıyor. Bu tarihten itibaren sürekli bir gelişim içine giren Turkcell, 1998 yılında ise Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalıyor. Müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimi odaklı hizmetlerinin çeşitliliğini ve kalitesini artırmaya aralıksız devam eden Turkcell, bunlara paralel olarak müşteri sayısını da artırarak giderek büyüyen bir GSM operatörü haline geliyor. Günümüzde, Türkiye’deki GSM operatörleri içinde tartışmasız ilk sırada yer alan Turkcell, sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde de faaliyet gösteriyor. Hizmette bulunduğu dokuz ülkenin beşinde Pazar lideri olan Turkcell, aynı zamanda bölgesel bir lider konumunda yer alıyor.

Müşterilerine her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen Turkcell, özellikle geniş kapsama alanıyla sunduğu yüksek çekim kalitesiyle müşterilerinin, Türkiye’nin hemen her noktasında kesintisiz iletişim kurabilmesini sağlıyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve müşterilerinin tüm sorunlarına hızlı ve kalıcı çözümler bulabilmek için çalışan Turkcell, ayrıca hizmet çeşitliliği ve birbirinden avantajlı paketleriyle hem bireysel hem kurumsal müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Mobil iletişimin devi olarak tam 20 yıldır faaliyet gösteren bu köklü marka, müşterilerine yönelik sık sık kampanyalar düzenleyip onlara çeşitli fırsatlar da sunuyor. Siz de sitemiz, kampanyamerkez.com’u takip ederek Turkcell’in düzenlediği kampanyalardan ve avantajlarla dolu dünyasından anında haberdar olabilirsiniz.

2 yorum

  1. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir