Kime ait yeni sahibi kimdir Teknosa

Kime ait yeni sahibi kimdir Teknosa

2000 yılında 5 mağaza ile hizmete giren TeknoSA, tüm teknoloji ürünlerini en iyi hizmet kalitesi ve en uygun fiyatla tüketicilere sunmayı hedefleyen bir teknoloji perakende zinciri olarak faaliyet gösteriyor. Sabancı Holding bünyesinde kurulan bu dev şirket, kısa zamanda istikrarlı bir biçimde büyüyerek; yaygınlığı, ürün çeşitliliği, hızı, güvenirliği ve hizmet kalitesiyle Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşıyor. Hizmet hayatına 163 kişilik bir ekiple başlayan TeknoSA günümüzde, alanında uzman 4000’den fazla personeliyle hizmet kalitesini artırmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Teknosa, teknosa iletişim, teknosa akıllı telefon, teknosa turuncu indirim, teknosa bilgisayar, teknosa televizyon, teknosa laptop,

Teknolojiye dair aranılan her şeyi bünyesinde barındıran TeknoSA, yüzlerce uluslararası markanın binlerce ürününü tüketicileriyle buluşturuyor. Bilgisayardan telefona, televizyondan uydu ve ses sistemlerine, beyaz eşyadan fotoğraf makinesi ve video kameraya, kişisel bakım ürünlerinden oyun konsollarına, mp3 çalardan pil, el feneri ve şarj cihazlarına kadar birçok kategoride çok sayıda ürün sunan TeknoSA, “herkes için teknoloji” ilkesiyle hizmet veriyor. sık sık Teknosa turuncu indirim adlı kampanyasını duyduğumuz bu marka bol ürün çeşidi ve toplam 175 bin m2’nin üzerindeki satış alanıyla müşterilerine keyifli alışverişler sunan TeknoSA, dünya perakendecilik sektörü için son derece değerli olan Dünya Perakende Ödülleri 2012’nin “Gelişen Pazar” kategorisinde birinci olarak, dünya perakende devlerini geride bırakma başarısı gösteriyor ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Ayrıca Türkiye’nin teknoloji devi bu şirket, 2013 yılında da farklı alanlarda aldığı ödüllerle başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Firmalar hakkında, Teknosa, teknosa iletişim, teknosa akıllı telefon, teknosa turuncu indirim, teknosa bilgisayar, teknosa televizyon, teknosa laptop,

TeknoSA teknoloji mağazalarıyla sunduğu hizmetin yanı sıra müşterileri için her an ulaşılabilir olma hedefi doğrultusunda, teknosa.com internet mağazası aracılığıyla da 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Sosyal ve kültürel yaşama katkıda bulunmak ve teknoloji alanında daha bilinçli kuşaklar yetiştirmek amacıyla bilim, teknoloji, eğitim ve sanat alanlarında çeşitli projeler de geliştiren Teknosa, ayrıca fırsat ürünleri ve düzenlediği kampanyalarla da biliniyor. Bu teknoloji devi firmanın en güncel kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com’dan takip edebilir, siz de en cazip kampanyalardan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Yaşar Fatih Enes Kırtay dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

 2. Çisil Okumuş dedi ki:

  İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 3. Ahmet Yasin Burak dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 4. Ahmet Enes Samancı dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

 5. Banuhan Gökçek dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz