Kime ait yeni sahibi kimdir Mango

Kime ait yeni sahibi kimdir  Mango

Günümüzde, alışverişin her alanında olduğu gibi giyim alanında da bir çok marka yer alıyor. Ancak bu alandaki birçok giyim markası birbirine benzer ve özel bir niteliği olmayan ürünlerle piyasaya çıktığı için giyim konusunda tasarım ve şıklığa son derece dikkat eden özellikle, tarz sahibi kadınlar, bu konuda her zaman iyi bir alternatif arayışına giriyor. Tasarımın bir sanat olduğunu ve hayatın her alanında bir tarza, bakış açısına sahip olmanın ne denli önemli ve değerli olduğunu iyi bilen Mango, yelpazesi geniş, şık tasarım ürünleriyle bilhassa kadınlara birbirinden özel giyim ve aksesuar ürünleri sunuyor.

Firmalar hakkında: Mango

1984 yılında Barselona Paseo de Gracia’da ilk mağazasını açan Mango, 1992 yılında İspanya’da 100’üncü mağazasının açılışını yaparken Portekiz’de açtığı 2 mağaza ile de uluslararası alanda genişlemeye başlıyor. Gelişimini hızla sürdüren Mango, seneler 1998’i gösterdiğinde ise İspanyol tekstil sektörünün en büyük ikinci ihracatçı firması haline geliyor. Günümüzde Mango, tam 105 ülkede 2731’i aşkın mağazasıyla tarzı ve şıklığı tüm dünyayla buluşturuyor. Elbiseler, pantolonlar, kabanlar, ceketler, etekler, çantalar cüzdanlar, kemerler ve giyim ve aksesuara dair hemen her şeyin yer aldığı Mango, kadın ağırlıklı bir konsepte sahip olmasına rağmen erkek ve çocuklara yönelik birbirinden güzel ürünleri de bünyesinde barındırıyor.

Özgünlüğünü son derece belirgin olan konseptinden alan Mango, kendi tasarımlarıyla hazırladığı ürünleri ile modern ve şehirli kadını günlük ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde giydirmek ilkesiyle hizmet veriyor ve bunu yaparken de kaliteli ve uyumlu ürünler kullanıyor. Büyük çoğunluğunu kadınların oluşturduğu genç, çalışkan bir ekibe ve kendini kadın modası ve aksesuarları oluşturmaya adayan, Mango’nun mümkün olan maksimum sayıda kadına ulaşması için fikirler yürüten profesyonellere sahip olan kadın modasının bu öncü firması yıllardır, tarzıyla fark yaratan kadınların ilk adresi olarak hizmet veriyor. Ayrıca internet sitesi üzerinden online alışveriş imkanı da sunan Mango, müşterilerine dönem dönem çeşitli kampanyalar ve fırsatlar da sunuyor. Mango’nun sunduğu en güncel kampanyaları ve fırsatları, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, birbirinden avantajlı bu fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Örsel Kaşka dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Yorum Yaz