Kime ait yeni sahibi kimdir Gold

Kime ait yeni sahibi kimdir  Gold

Günümüzde hayatın her alanında var olan teknoloji, sunduğu yeniliklerle insan yaşamına büyük kolaylıklar sağlıyor. Gerek ev gerek iş yaşamında gerekse kamu veya özel sektörde alınan bir hizmette insanlara zaman ve güç tasarrufu sağlayan teknoloji, gündelik yaşamın değişmez bir parçası olarak kabul ediliyor. Sunduğu tüm bu kolaylıkların yanı sıra teknoloji, insanların eğlenmesine, öğrenmesine ve keyifli vakitler geçirmesine de olanak sağlıyor. Doğru kullanıldığı takdirde insan yaşamına her alanda artılar katan teknolojiye en kaliteli, en uygun ve en hızlı yoldan ulaşmak, insanlar için büyük önem taşıyor. Aranan her teknolojik ürüne ulaşma imkanı sağlayan Gold, alanında öncü markalardan biri olarak, insanlara her daim daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyor.

Firmalar hakkında: GoldGold’un teknoloji yolculuğu 1991 yılında, Kadıköy’deki Yazıcıoğlu İşhanı’nda başlıyor. Günümüzde 50’den fazla satış noktasında 1000’i aşkın çalışanla hizmet veren Gold, Türkiye’de teknoloji market kavramının temellerini atan marka oluyor. Gold teknoloji hipermarketlerinin bünyesinde telefondan notebook’a, LCD televizyondan fotoğraf makinesine, bilgisayar donanımlarından küçük ev aletlerine ve ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine kadar teknoloji alanında gereksinim duyulan her şey yer alıyor. Yüzlerce markanın ve binlerce seçeneğin içinden, her yaş grubundan insanın ihtiyacına ve isteğine uygun ürünü bulabileceği adres olan Gold, ayrıca ürünlerini en ekonomik fiyat, en uzun satış garantisi ve en hızlı teknik servis hizmeti gibi ayrıcalıklarla sunuyor.

Müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veren Gold, teknolojik ürünleri yakından tanıyan, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en doğru şekilde yönlendirebilecek, güler yüzlü satış ekibiyle hizmet veriyor. Aynı zamanda sikayetvar.com’un verilerine göre müşterilerine en değer veren firma seçilen Gold, internet sitesi üzerinden sunduğu alışveriş imkanıyla ise ulaşılmadık yer, girilmedik ev bırakmamayı hedefliyor. Ayrıca tüketicileri için sık sık avantajlı kampanyalar da düzenlemekte olan Gold’un en yeni kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, sunulan birbirinden avantajlı fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz