Türkiye’de alıcılarla satıcıları buluşturan dev bir platform olan GittiGidiyor.com, 3 ortaklı bir şirket olarak kurulup 2001 yılında hizmet vermeye başlıyor. Alışverişin her halinin yer aldığı bu siteye 2007 yılında, 43 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük e-ticaret sitesi eBay ortak oluyor. 2011 yılında ise eBay, yaptığı satın almayla GittiGidiyor.com’un %93’üne sahip oluyor. Giderek büyüyen ve hizmet çeşitliliğini devamlı artıran GittiGidiyor.com’un, günümüzde 9,5 milyondan fazla kayıtlı üyesi bulunuyor. Ayda 27 milyondan fazla ziyaretçisi ve 12,5 milyonu aşkın da tekil ziyaretçisi bulunan GittiGidiyor.com, ayrıca 5 milyondan fazla anlık satış fırsatıyla hizmet veriyor.

GittiGidiyor.com’un bünyesinde yok yok. Giyimden aksesuara, elektronikten kişisel bakıma, spor ürünlerinden ev, bebek ve anne ürünlerine, otomobil ve motosiklet aksesuarlarından koleksiyon ve sanat ürünlerine kadar aklınıza gelen hemen her şey, online alışverişin renkli dünyası GittiGidiyor.com’da yer alıyor. Alıcı Rehberi ve Satıcı Rehberi şeklinde iki özel menüsü bulunan GittiGidiyor.com’da alıcılar, aradığı bir ürüne kolayca ulaşıp sorunsuz bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirken, satıcılar da satmak istedikleri bir ürünü çeşitli formatlarla müşterilerinin beğenisine sunabiliyor. Sitenin Sıfır Risk sistemiyle ise tüm satışlar güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Türkiye’de online alışverişin gelişmesine öncülük eden GittiGidiyor.com’da, aylık ortalama 750 bin adet satış yapılıyor ve bu da her 3 saniyede 1 ürün satıldığı anlamına geliyor. Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 30 milyon adet ürün satışının gerçekleştiği GittiGidiyor.com, özel olarak tasarlanan iOS ve Android mobil telefon uygulamaları ve mobil siteyi yenileyip hayata geçirdiği iPad uygulamasıyla da ziyaretçilerine, her an her yerden kolay erişim imkanı sunuyor. Ayrıca günün fırsatları ve benzeri kampanyaları da bünyesinde barındıran GittiGidiyor.com’un en güncel kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com üzerinden takip edebilir, birbirinden avantajlı bu fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir