Mesafeler paylaşmaya engel değil. En kıymetlilerinize en değerli parçanızı ulaştırmak zor değil. Çünkü sizden aldığını, tüm Türkiye veya yurtdışında yaşayan sevdiklerinize ulaştırmak için çalışan bir firma var: Aras Kargo.

Firmalar hakkında: Aras Kargo

Sizin olana en az sizin kadar değer veren ve emanetlerinizi büyük bir özenle sevdiklerinize ulaştıran Aras Kargo, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 846 şubesi ile verdiği hizmetin yanı sıra dünya çapında bilinen çözüm ortaklarıyla 5 kıtada tam 227 ülkeye gönderilerinizi ulaştırıyor. Yurtiçi ulaştırmada müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ayrı ayrı çözümler sunan Aras Kargo’nun, “Aras Geri Dönüşlü, Aras Standart, Aras Günaydın, Aras Gün içi, Aras Tahsilatlı, Aras Randevulu ve Aras Uçak gibi hizmetlerinden, müşteriler kendisine en uygun olanı seçebiliyor. Aynı şekilde yurt dışı taşımacılığında da standart, ekspres, karayolu ve hava kargo gibi hizmetleri bulunan Aras Kargo’nun bu hizmetleriyle tam anlamıyla çözüm odaklı anlayışa sahip bir taşımacılık firması olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca Aras Kargo’nun Adresten Alım, Adrese Teslim, SMS, Telefon İhbarlı Teslim, Paketleme, Taşıma Güvencesi ve Mobil Alan gibi ek hizmetleri de bulunuyor.

1979 yılında Aras Dağıtım ve Pazarlama adıyla kurulan ve sonraki yıllarda ulaştığı dağıtım ağı gücüyle 1989 yılında Aras Kargo adıyla taşımacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Türkiye’nin bu büyük kuruluşu, taşımacılık alanında birçok ilke de imza atıyor. Aras Kargo, online müşteri desteği vermeye başladığı yıllarda, Türkiye’de kargo sektöründe web sitesini interaktif olarak kullanan ilk firma oluyor. Ayrıca yine Aras Kargo, yürüttüğü reklam kampanyalarıyla bu alanda da sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Bunlar gibi hizmet kalitesini artıran birkaç ilke daha imza atmış olan taşımacılığın bu öncü firması, kalite konusunda sahip olduğu belgeler, yaptığı anlaşmalar ve aldığı ödüllerle işine ve müşterilerine verdiği değeri gözler önüne seriyor.

“Önem taşır” sloganıyla müşterilerine ve emanetlerine verdiği önemi net bir şekilde ifade eden Aras Kargo, dönem dönem müşterilerine özel birbirinden avantajlı ve eğlenceli kampanyalar da yürütüyor. Aras Kargo’nun en güncel kampanyalarından, sitemiz kampanyamerkez.com’u takip ederek haberdar olabilir, birbirinden avantajlı fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

3 yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  3. Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir