1971 yılında kurulan Beymen, gerek dünya lüks perakende gerekse Türk moda sektörünün öncü firmalarından biri olarak kabul ediliyor. Günümüzde 400’ü aşkın dünya markasına ev sahipliği yapan Beymen’in kendi koleksiyonları, dünyada sınıfının en iyisi olarak biliniyor. Mağazacılık alanındaki tecrübesiyle dikkat çeken bu firma, müşteri ilişkilerine bakış açısı ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamalarıyla her alanda örnek gösteriliyor.

Beymen en moda, en trend ve en lüks ürünlerini tam 60 mağazada ve beymen.com’da müşterileriyle buluşturuyor. Üstelik firmanın biri Kahire, diğeri Erbil’de olmak üzere toplam 2 mağazası, yurtdışında hizmet veriyor. Peki, Beymen’de neler var? Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Academia, Beymen Club ile Beymen Eşarp ve Beymen Çanta koleksiyonlarından oluşan birbirinden yaratıcı private label tasarımların yanı sıra Türkiye’de sadece Beymen mağazalarında satılan Dolce&Gabbana, Etro, Bottega Veneta, Valentino, Celine, Dior ve benzeri, dünyanın önde gelen lüks markalarına ait tüm ürünler, Beymen mağazalarının içeriğini oluşturuyor. Ayrıca Beymen’de tüm bu koleksiyon ürünlerinin dışında, ev dekor, teknoloji, oyuncak, kırtasiye, yatak odası tekstili, banyo aksesuarları ve birçok sofra ürünleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Beymen, hizmet verdiği 60 mağazasının yanı sıra online alışveriş adresi olan beymen.com aracılığıyla ulaşım ağını had safhaya çıkartıp birbirinden özel koleksiyonlarını evinize kadar getiriyor. Bunu yaparken müşteri memnuniyetine de aynı düzeyde özen gösteriyor. En gelişmiş özel güvenlik teknolojileriyle internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan beymen.com, alışverişlerinizden hiçbir kargo ücreti almıyor ve beğenmediğiniz ürünü 30 gün içinde ücretsiz iade etmenize imkan tanıyor. Beymen Card ve Beymen Club Card gibi alışverişlerinizde size çeşitli artılar kazandıran kartları, online alışverişinizde de kullanabilmenizi sağlayan beymen.com’un, müşteri hizmetleri numarası ise tüm sorunlarınıza çözüm olmak için çalışıyor. Ayrıca dönem dönem yürüttüğü kampanyalarla müşterilerine avantajlı fırsatlar da sunan Beymen’in en yeni kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, birbirinden cazip fırsatlardan geç kalmadan haberdar olabilirsiniz.

2 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir