Category Archive : Turkcell Kampanya

hediye-dakika-GB-ramazan-kampanyasi

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Ramazan ayı hediye internet kampanyası

Ramazan ayına özel Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri her yıl yaptıkları hediye kontör, hediye dakika ve hediye internet kullanımın yanında hediye SMS veya hediye sosyal medya uygulamaları kullanımı için kolları sıvadı. En fazla hediye dakika ve internet kampanyası yapan GSM şirketi hangisi olacak? Bu Ramazan ayında da kullanıcılar hediyeye doyacak.

Türk Telekom Ramazan ayı İftar ve Sahur Kampanyası 2019

turktelekom-ramazan-kampanyası-2019

Hediye sahur kampanyası kapsamında ilk olarak Türk Telekom tarafından verilen hediye dakika ve internet kampanyasına göz atalım. Anlık olarak sahur vaktinde sizlerin dikkati ve takibini ödüllendiren Türk Telekom hediye internetinden veya hediye dakikasından kazanmak için yapmanız gereken uygulamaları üzerinden Türk Telekom Ramazan Kampanyasını takip etmek.  Siz de Türk Telekom kullanıcısıysanız hediye dakika GB ya da SMS için Türk Telekom uygulamasını iPhone cihazlarda Apple Store ve Android cihazlarda Play Store üzerinden uygulamayı indirin. Size verilen şifre ve telefon numaranızla giriş yapın. Girişin ardından uygulamanın paketler bölümüne giriş yapın ve Türk Telekom Mayıs ayı 2019 bedava internet paketi sayfasına göz atın. Anlık olarak değişebilen kampanyayı buradan takip edin ve tıklayarak yükleyin.

Vodafone Ramazan ayı İftar ve Sahur Kampanyası 2019

vodafone-ramazan-kampanyası-2019

Vodafone abonelerine bu Ramazan ayında da dopdolu hediyeler ve sürpriz kampanyalar yapacak. Vodafone kullanıcıların yararlanabileceği kampanyalar için siz de Vodafone’lu olabilirsiniz. Ramazan kampanyasını 2019 yenilikleri ile siz de fırsata dönüştürün. Vodafone bedava internet GB, bedava SMS ve bedava dakika hediyeleri kazanmak için neler yapmak gerekiyor? Vodafone’den hediye kazanmak için Bana Ne Var’ı kullanabilirsiniz. Peki Vodafone Bana Ne Var nasıl kullanılır?  Öncelikle Vodafone Yanımda Android veya iOS uygulamalarını telefonunuza indirin. Google Play veya App Store sayfalarından edindiğiniz bu uygulamalardan Bana Ne Var sayfasına griş yapın. Çarkı çevirin ve size 5GB’a kadar verilen hediye internetten biri çıksın. Artık hediyeyi kazanmak size kalmış.

Turkcell 2019 Ramazan Sahur ve İftar Hediye Kampanyası

turkcell-salla-kazan-ramazan-hediye-kampanyası-2019

Turkcell Ramazan ayı 2019 hediye kampanyasından GB ya da dakika kazanmak için neler yapabilirsiniz? Turkcell hediye GB kampanyası bu sene de Turkcell abonelerinin yüreğine derman olacak. Aramak isteyip de arayamadıklarınızı Turkcell tarafından size hediye dakika ve internet ile giderin. Özel olarak sadece Turkcell kullanıcıları için oluşturulan Turkcell hediye paket kampanyası dendiğinde ilk akla gelen tabi ki de Turkcell Sen Yap Diye kampanyasıdır. Buradan siz de bedava internet ve ücretsiz GB kazanabilirsiniz. Kazanmak için Turkcell abonesi olmanız yeterli. Hemen siz de turkcell.com.tr/senyapdiye sayfasına girin ve kampanyanın detaylarına ulaşın. Turkcell’de ayrıca Salla Kazan kampanyası da olacak. Turkcell aboneleri 2019 yılı Ramazan ayında da hediye dakikalara ve hediye internete doyacak.

Turkcell akıllı telefon kampanyası 2018

Turkcell akıllı telefon kampanyası 2018

Turkcell faturalı hat sahiplerine yönelik başlattığı cihaz kampanyası ile sizleri de yeni cep telefon sahibi yapıyor. Akıllı telefon fiyatlarında indirim yapan Turkcell’den siz de 16 Haziran 2018 tarihine kadar Turkcell bayilerine uğrayın ya da internet sitesinden size uygun olan cihazlardan seçerek satın alabilirsiniz. Turkcell taksitli telefon satışında 12, 24, 36 ve 48 ay taksit imkanlarından faydalanmak için acele edin.

Turkcell faturalı hat sahipleri ile hazır kart sahiplerinin faydalanabileceği akıllı telefon kampanyasında, tanıdıklarınız üzerine de telefon alabilirsiniz. Telefonlar ve fiyatları için tıklayın.

Tercih ettiğiniz cihaz modeli/modelleri ile ilgili detay teknik özellikler ve Turkcell teklifleri ile ilgili bilgi almak; cihaz modelleri ile ilgili karşılaştırmak yapmak için ilgili cihaz modeline tıklayabilirsiniz.
LG G6 cihaz kontratı yapıldığında, Kampanya kapsamında abonelere TV+ Mini Cep Paketi ve yalnızca TV+ Servisi ve servis erişiminde kullanılabilecek 5 GB mobil internet 2 ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi aboneliği ile aboneler 2 ay boyunca TV+ platformundaki paket kapsamındaki kanalları izleyebilirler. Hediye Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi üyeliği, kontratlama işlemi sonrası yarım saat içinde tanımlanacaktır. Taahhüt Süresinin başlaması ile birlikte Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi başladığına dair SMS bildirimi yapılır ve Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi kullanımı başlar. Sadece Turkcell Bireysel aboneleri yararlanabilir. Cihazlı TV+ Mini Cep Paketi 2 aylık ücretsiz sürenin bitiminde kendiliğinden iptal olur. Abone devam etmek isterse aylık 6,90 TL’ye MINITV yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip abone olabilirler ya da farklı TV+ paket seçenekleri ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Taksit bizden kurgusunda belirtilen süre boyunca cihaz taksidi ödenmemektedir. Bu süre zarfında sadece tarife paket bedeli faturaya yansır. Belirtilen dönem sonrasında aylık cihaz taksiti faturaya yansımaya devam eder. Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) ve ön ödemeli teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.
Bireysel Akıllı Telefon Teklifleri kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.
Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.
Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.
Esnek ödeme seçenekleri 1 Mart itibarıyla hayatımızda!
Seçeceğiniz birbirinden teknolojik ve son model tüm akıllı cihazlarda (Akıllı telefon, Tablet, 2in1 ve Yeni nesil teknoloji cihazları) 1 Mart itibarıyla geçerli olacak şekilde 6 aydan başlayarak 36 aya kadar 3’ün katları cihaz taksit seçenekleri hayata geçiyor.
Detaylar:
Tüm cihaz satışlarında kategorilerinde 6-9-12-15-18- ….-36 Ay arası taksit seçenekleri geçerli olacaktır. (Financell Tekliflerinde)
Kontrat başlangıcı sonrası kontrat süresi değiştirilemez.
Taksit bizden/Taksit ötelemeli kurgularda 12-24 ve 36 ay taksit sayıları geçerlidir.
Akıllım Güvende sigorta opsiyonu sadece 12-24 ve 36 ay taksit seçeneklerinde geçerlidir.
Akılım Güvende Asistan Paketi:
Asistan Hizmet Paketi ve Hediye Sigorta’dan oluşan bir Cihaz Koruma Programıdır. Taahhütname kapsamında abonenin teslim aldığı Cihaz, Taahhüt Süresi boyunca Chubb tarafından Grup Akıllı Cihaz Sigortası Özel Şartları kapsamında sigortalanacaktır. Bu hizmet Turkcell’in hediyesidir, Turkcell’in sigorta hizmetinin sunulmasında hiçbir taahhüt ve sorumluluğu yoktur.
Opsiyonel Akıllım Güvende Asistan Paketi yalnızca cihaz kontratı yapıldığı esnada alınabilir. Akıllım Güvende servisinde hediye sigorta cihaz kampanya taahhüt süresi boyunca devam eder.

Turkcell yeni aboneler için süper internet paketleri

Turkcell yeni aboneler için süper internet paketleri

Turkcell kampanyaları ve güncel internet paketleri ile yeni Turkcell abonelerine özgü fırsatlar başladı. İster Turkcell faturalı hatta geçin isterseniz hazır kart kullanmaya başlayın, diğer operatörlerden geçmeniz durumunda Turkcell sizleri hediyelere boğuyor. Turkcell güncel kampanyalar ve indirim imkanlarını tadabilmek için siz de farklı servislerden veya operatörlerden Turkcell’e geçebilirsiniz. Turkcell internet paketleri faturasız hatlara da ekleniyor. Kullandığınız paketlerden sıkıldınız ve çok güzel ve herkesin ihtiyacına göre bir bir paket arayışına mı girdiniz. İşte tam da sizin için Turkcell internet paketleri fiyatları konusunda cazip tekliflerle geldi size bu defa. Turkcell internet paketleri faturalı aboneler için biraz daha cazip hale getirildi. Çünkü her ay fatura ödeyenler Turkcell açısından bakıldığında daha da daimi müşteri olarak görülüyor ve faturalı hat sahiplerine biraz daha uygun kampanyalar sunuluyor. Bedava internet Turkcell kullanıcılarının artık yabancı olmadığı bir deyim haline geldi.

FATURALI HAT SAHİBİ OLAN YENİ TURKCELL ABONELERİ İÇİN

Haydi Gel Kampanyası ile sizi de bu operatöre geçirelim.
Siz de Turkcell’e gelin, 12 ay boyunca paketinize ek 1 GB avantajını kaçırmayın! 30 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın. Ücretsiz internet kazanmak için acele etmelisiniz.

Turkcell Lifecell Fırsat – 5GB Kampanyası
Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, her yöne 750dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş!

Lifecell Plus 3GB Kampanyası
Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Lifecell’de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 25 GB ve diğer kullanımlar için 3 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, her yöne 500dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş!

HAZIR KART SAHİBİ OLAN YENİ TURKCELL ABONELERİ İÇİN

Turkcell Haydi Gel Kampanyası
Haydi Gel Kampanyası ile Turkcell’e gelin, 12 ay boyunca paketinize ek 1 GB avantajını kaçırmayın! Siz de hemen Turkcell’e gelin, avantajlı paketlerimizden birini seçin, 12 ay boyunca ayda 1GB internet hediyeniz başlasın. Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazaları’mıza bekliyoruz. 30 Nisan 2018 tarihine kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Eko 1 GB Paketi
Eko 1 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 20 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 2 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 1 GB Paketi’ni çok seveceksiniz.

Turkcell Eko 3 GB Paketi
Eko 3 GB Paketi ile Turkcell kalitesinde uygun fiyata konuşup mesajlaşmanın ve internet kullanmanın keyfine varacak. Hazır Kart’lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 25 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 4 GB* internet, BiP’te geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet içeren EKO 3 GB Paketi’ni çok seveceksiniz. Tüm detaylar için tıklayın.

Turkcell telefon kampanyası

Turkcell cep telefonu kampanyası 2018

Turkcell cep telefonu alana 3 taksit hediye kampanyası ile siz de akıllı telefonlarınızı yenileyerek en modern yeni model cep telefonu sahinbi olabilirsiniz. Akıllı telefonlar kampanyaları artık Turkcell taksit imkanı ile sizlerin olsun. Hem ucuz telefon hem de taksitli telefon almak istemez misiniz?

Ülkemizde cep telefonu satın almak Avrupa ve Amerikada 2. el otomobil almak aynı bütçeyi gerektiyor. Amiral gemi birçok cep telefonu 2 asgari ücretle ancak alınabiliyor. Birçok insanda taksitle cep telefonu almak istiyor. Bunun en kolay yöntemide operatörlere taahhüt vererek faturaya ek ödemelerle telefon almak. Tabiki bu şekilde telefonun nakit satış fiyatından %50’ye kadar fazla ödeme yapmak gerekiyor.

Turkcell yeni cep telefonu cihaz kampanyasında 1 Nisan 2018 tarihine kadar 12-24-36-48 ay vadelerle taksitle telefon alanlara ilk 3 taksit kadar hediye ediyor.

Kampanyaya Kampanyaya Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy A8 Plus, Huawei Mate 10 Lite, Huawei Mate 10 Pro, Samsung Galaxy J7 Pro (2017), Samsung Galaxy J7 Prime, Huawei P9 Lite 2017, Huawei P9 Lite Mini (2017), Casper VIA G1 Plus, Casper Via M3, Alcater IDOL 5, General Mobil GM 8, Lenovo Motorola Moto E Plus, LG Q6, Vestel Venus V4, İphone 8 256 GB, Casper Va F1, General Mobile GM 6 Lifecell, Samsung Gear Sport Akıllı Saar ve Samsung Galaxy Book 10.6 LTE model cihazlar dahildir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya renk ve stoklar ile sınırlıdır.
Kampanya 09.02.2018 – 01.04.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kontratlı cihaz teklifleri 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri ile alınabilmektedir.
Turkcell, kampanya içeriği konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Financell Kredi Kurgusu” bulunmaktadır. Financell Kredi Kurgusu kapsamında kredi tutarı başvuru talebiyle birlikte Financell tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir.
Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.
İlgili kampanya kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.
Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.
Kampanyadan aboneler tarifeye 12/24/36/48 ay kalma sözü ile faydalanabilir.
Kredi talebi anlaşmalı Turkcell noktaları/ TİM’lerden Turkcell Finansman Şirketi’ne (TFŞ) yapılarak değerlendirilir.
Taahhüde aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; taksitleri TFŞ tahsil eder. Tüm taahhüt süresince tarife bedeli alınacaktır.
Kampanya yalnızca Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell.com.tr’deki kontratlı satışlarda geçerlidir.
Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılmaktadır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
3G veya 4.5G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G ve 4.5G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmemektedir ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilememektedir.

Evde internet kampanyaları ve güncel indirimler

Evde internet kampanyaları 2016 yılında başlamıştı ve yıl geldi 2018’e ama evde internet kampanyalarında beklenen verim alınamıyor. Aktüel ürünler ve kampanyalar üzerine yapılan büyük haberler ve duyuruların ardından suskunluğa bürünen kampanya siteleri birer birer ortaya çıkmaya başladı. Akbank kampanya haberleri 2018 yılı Ocak ayı sonuna doğru yeniden başlayacak gibi görünüyor. Axsess kart kampanyaları ile özellikle kredi limiti düşük vatandaşların bu kampanyalı kartı tercih edebileceği düşünüldüğünde farklı formatlarda banka müşterisi olmayı tasvip etmeyenlerin Axess kampanyalarından dolayı bu karta daha sıcak baktığı biliniyor.

İnternet kampanya haberleri 2018’de zam olup olmayacağı konusuna kilitlenmişken bir çok internet dağıtım firmasının yeni yılda yeni kampanyalar ile yoluna devam edeceği haberleri gelmeye başladı internet kampanyalarında en fazla dikkat edilen haberlerin çekilişler ve güncel kampanyalar olduğu, özellikle a101, Bim ve Şok market gibi şubesi fazla olan marketler zincirlerinin de gelecek olan ürünlerin takip edildiği Bu hafta hangi ürünler var şeklinde internet aramalarında yoğun bir artış yaşandığı görülmektedir. İnternet kampanyalarında bir de giyim ve gıda ürünleri üzerine yapılan araştırmalar var bu araştırmalar özellikle bazı markaların indirime giren ürünlerini satan firmalar ile ilgili. Bu firmaların başında en fazla kampanya yapan Gittigidiyor, hepsi burada, N11 İle Morhipo markaları dikkat çekiyor.

Türkiye’de online alışverişin yaygınlaşmasının ardından yaygın mağazalar internet alışverişine daha da önem vermeye başladı. Giyim markası mavi, Lewis ve Flo gibi markalarda internetten en fazla satış yapan markalar sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Bir çok firma Google Adwords kullanarak ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırma hedefine odaklanmış durumda. Banka kampanyaları içinde ise en fazla rağbet gören Akbank kredi kartı kampanyaları oldu özellikle yapı kredi cepten kredi uygulaması ile diğer bankalardan bir tık Önde görünüyor. Telefon şirketleri Turkcell ile vodafone internet kampanyaları diğer kampanyalardan daha fazla ararlar halde. Kredi kartı kampanyaları içinde de Enpara.com kredi kartı uygulaması 2018 yılında rağbet gören ürünlerden oldu. Bim bu hafta indirimli ürünler aramaları ile marketler zincirler içinde en fazla merak edilen ürünler Bim mağazaları tarafından getirilen aktüel ürünler oldu.

Turkcell’liler Tavsiye Ediyor, Kazanıyor!

Turkcell kullanıcıları bu kampanya dikkat kesildi. Kampanya telefon ve telekomünikasyon sistemini kullanan Turkcell müşterilerinin kulaklarını ağzına getirecek düzeyde ilgi çekti. Eğer siz Turkcell kullanıcıysanız ve etrafındakileri Turkcell kullanmaya davet ediyorsanız Turkcell sizleri mükafatlandırdığı gibi sizin tavsiyeniz üzerine Turkcell kullanıcısı olan yeni Turkcell abonelerine de 1 GB internet hediyesi ile ödüllendiriyor. Turkcell tavsiye kampanyası bugüne dek görülmüş en anlamlı ve müşteri potansiyelini artıracak bir Bir kampanya olması hasebiyle diğer GSM şirketlerini de etkileyecek gibi görünüyor.

Çünkü Turkcell halihazırda zaten türkiye’nin en fazla abonesi olan GSM şirketi olma özelliği taşıyor. Vodafone ve Türk telekom da bu fikirden faydalanıp belki benzer bir kampanyayı onlarda başlatabilir. Peki bu Turkcell tavsiye kampanyası nasıl işliyor. Bunu sizlere kısaca anlatmak isteriz. Şimdi şöylece Turkcell tavsiye kampanyasının içeriğinden bahsedelim, mevcut Turkcell müşterisi iseniz kısa bir numara veriliyor ve bu numaraya katılım şifrelerini atıyorsunuz. Turkcell tavsiye kampanyası ile 6 ay boyunca bedava internet kazan. Katılım sonrası size promosyon kodu iletiliyor ve sizin tavsiye ettiğiniz kişiyi Turkcell algılıyor. Turkcell’e bu arkadaşlarımız numaraların taşındıktan sonra kendilerine gelen kodu 2200’a gönderdiklerinde kampanya katılımı da gerçekleşmiş oluyor. Turkcell tavsiye kampanyasına katılım ücretsiz olup, son katılım için 31 Ocak 2018 olarak belirlenmiştir. Acele ederseniz siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Detaylar için Tıklayın.

Turkcell Salla Kazan Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Turkcell 2018 yılbaşına özel Salla Kazan yılbaşı çekilişi ile yeni yıla daha farklı girmenizi sağlıyor. Turkcell kampanyalarından en önemlisi için hazır mısınız? Yeni yıl kampanyası ile neler kazanacaksınız neler.

22 Aralık – 18 Ocak tarihleri arasında, Hesabım uygulaması üzerinden 4.5G Salla Kazan kampanyasına katılan abonelerimiz arasında çekiliş yapılacaktır. Çekiliş sonrasında dağıtılacak ikramiyeler aşağıdaki gibidir:

50 adet iPhone8 64GB
50 adet Galaxy Note8 64GB
50 adet T80
75 adet iPad (Cellular & WiFi) 128GB
50 adet PlayStation 4 500GB 


Abonelerimiz her Salla Kazan katılımlarıyla bir çekiliş hakkı kazanacaklardır. Belirtilen tarihler arasındaki dört haftada, maksimum 4 çekiliş hakkı kazanılabilecektir.

Çekilişe katılım için abonelerimizin herhangi bir ek bildirim veya işlem yapmasına gerek yoktur ve ücretsizdir. Salla Kazan kampanyasına katılmaları yeterlidir. Bir abone, birden fazla ikramiye kazanamaz.

Talihli aboneler, 24.01.2018 tarihinde gerçekleştirilen çekilişle belirlenecek ve 26.01.2018 tarihinde Akşam Gazetesi ve bu web sayfasından duyurulacaktır. Abonelerimizin ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Kampanyanın;
Başlangıç tarihi ve saati: 22.12.2017 00:01
Bitiş tarihi ve saati: 18.01.2018 23:59
Kapsadığı yerler: Türkiye geneli

Çekilişin tarihi ve saati: 24.01.2018 10:30
Çekilişin yapılacağı yer: Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul
Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin adı: Akşam Gazetesi
Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği tarih: 26.01.2018
Asil son başvuru tarihi: 10.02.2018
Yedek son başvuru tarihi: 25.02.2018
İkramiye son teslim tarihi: 04.03.2018

Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 18.12.2017 tarih ve 58259698-255.01.02-E.6917 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 22.12.2017 (SAAT: 00.01)– 18.01.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında, akıllı telefonları üzerinden Hesabım uygulamasına telefon numarası bilgileriyle giriş yapan ve bu uygulamadan 4.5G Salla Kazan kampanyasına ücretsiz katılan Turkcell abonelerine, kampanyaya katıldıkları her hafta için (Cuma’dan – Perşembe’ye) 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya toplamda 4 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 24.01.2018 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 50 kişi 4.999,00 TL değerinde Samsung Galaxy Note8 64GB (Hat veKart Hariçtir), 50 kişi 4.148,998 TL değerinde iPhone 8 64GB (Hat veKart Hariçtir), 50 kişi 1.299,00 TL değerinde T80 cep telefonu (Hat veKart Hariçtir), 75 kişi 2.649,01 TL değerinde iPad (Cellular + WiFi) 128GB, 50 kişi 1.319,24 TL PlayStation 4 500GB Oyun Konsolu   ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 26.01.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 10.02.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 25.02.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
Kampanyaya katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Tüm katılımlarda Telefon no ve Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım toplamda 4 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile  18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Siz de Turkcell kullanmaya başlayın hediye internet kampanyasından faydalanın. Numarasını Turkcell’e taşıyan kullanıcılara ya da yeni hat alanlara 4 aylık 2 GB internet kullanımı hakkını bedava kazanacaklar. Numara taşıma ya da yeni hat alımının Turkcell internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.

Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.

Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet bayramı hediye kampanyası

Turkcell Cumhuriyet Bayramı kampanyası ile abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Güncel kampanyaları ve indirimleri ile paketlerinin en çok tercih edildiği GSM operatörleri içinde yer alan Turkcell, Mustafa Kemal’in “En büyük eserim” dediği Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. yıldönümünde büyük bir kampanya başlattı. Cumhuriyet Bayramı Turkcell kampanyasının detayları şöyle:

Turkcell Özel kampanyasında 29 Ekim 2017 tarihinde her yöne 500 dakika konuşma, 1 GB internet ve 1000 SMS hediye fırsatı sunarken tüm bunlar yanında TV+ ve fizy gün boyunca Turkcell müşterilerine ücretsiz olacak.

Kampanya 29 Ekim 09.00 ile 30 Ekim 09.00 arasında bir gün boyunca geçerli olacak. Turkcell’lilerin bu 24 saatlik süreçte kullanabileceği her yöne geçerli 500 dakika, 1GB internet, 1000 SMS hatlarına otomatik olarak yükleniyor. Bunun yanı sıra yeni nesil iletişim platformu BiP üzerinden de aramalara özel her yöne 1000 dakika konuşma hediye ediliyor. Turkcell tablet gibi cihazları için sadece data hattı kullanan müşterilerine de otomatik olarak 1GB ve BiP’ten her yöne aramalarda geçerli 1000 dakika konuşma süresi tanımlıyor.

Turkcell 29 Ekim kampanyasi,Turkcell cumhuriyet bayrami kampanyasi,

TV+ tüm Turkcell’lilere açık
Turkcell’in sunduğu hediyeler sadece iletişim paketiyle sınırlı kalmıyor. Bu özel günde müşterilerinin Turkcell uygulamalarını rahatça kullanabilmelerini de sağlıyor. TV+’ın tüm kanalları, Cumhuriyet Bayramı süresince Turkcell’liler tarafından izlenebiliyor. Sadece bu uygulamada kullanılabilecek 2GB internet de ayrıca tanımlanıyor. TV+’ın yanı sıra müzik platformu fizy de 29 Ekim’de tüm müşterilerin kullanımına açık olacak. Turkcell’liler gün boyunca diledikleri şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilecekler.

Turkcell faturalı ve faturasız paketlerinde hangi kampanyalar var?

Turkcell uygun fiyatlı kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Turkcell Salla kazan kampanyasına siz de katılarak her hafta hediyeler kazanın. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyasına katılmak için 4.5G uyumlu kartınızın ve cihazınızın olması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzdan hesabım uygulamasını indirerek detayları inceleyebilirsiniz. 4.5G Salla Kazan Kampanyası detaylarını incelemek için tıklayın.

 

Turkcell GNÇ Full paketi özellikleri
GNÇ Full Yıllık kampanyasına da katılabilir, Turkcell gençleri içinde siz de yerinizi alabilirsiniz. Turkcell bu kampanyasına katılımı aslında yaş sınırına da bağladı. 25 yaşının altında olanların katılabildiği GNÇ Turkcell kampanyasında 750 dk, 1000 SMS, 3 GB’ı gece toplam 6 GB internet, interneti içinde BIP, Fizy, lifebox, TV+, aylık sadece 39 TL’ye sizlere sunuluyor. Bu pakette size sunulan avantajların neler olduğunu incelemek için tıklayın.

turkcell kampanya hazır kart genç turkcell paketleri turkcell kampanyalar kontörlü turkcell konuşma paketleri turkcell paketler faturasız 2016 turkcell paketler hazır kart turkcell faturasız 3 lü paketler turkcell faturasız 3 lü paketler 2017

 Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 2 GB

Turkcell  diğer GSM operatörlerinin aksine en çok kampanya yapan GSM şirketi konumunda. Turkcell yenilikleri ve kampanyaları ile Turkcell indirimli paketlerinden biri de Turbo Extra paketi. Turkcell bu pakete katılmanızı öneriyor. Çünkü bu pakette yok yok. Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 2 GB kampanya paketinin detaylarını incelemek için tıklayın.

Turkcell fiber internet 

Yenilik diye ben buna derim derseniz yeni bir kampanya sizlerin de tam aradığınız gibi. Turkcell fiber internet işine de el attı.  Fiber Platin Paketler Kampanyası dahilinde Adil kullanım kotası derdinin olmadığı süper bir paket sizleri bekliyor. Google aramalarından turkcell kampanya hazır kart, genç turkcell paketleri ya da turkcell kampanyalar kontörlü şeklinde arama yaptıysanız bu sayfaya gelmiş olmanız muhtemeldir. Biz de sizlerin aradığı yeni cep paketlerini sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz. turkcell paketler faturasız 2017 ve turkcell konuşma paketleri ile ilgili tüm detaylar için tıklayın.