Category Archive : Banka Kampanyaları

Watsons Kampanyası 1 – 30 Haziran 2019

Watsons Kampanyası 1 – 30 Haziran 2019

Cardfinans kredi kartı sahipleri Watsons mağazalarından ve internet sitesinden farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 20 TL para puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.Kampanya Ayrıntıları

 • CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile Watsons mağazaları veya watsons.com.tr’den haziran ayı sonuna kadar QNB Finansbank POS’larından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 50 TL üzeri ikinci alışverişte 20 TL ParaPuan kazanılacaktır.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak için haziran ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Bireysel Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin şubat ayı boyunca “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 20TL değerinde ParaPuan kazanılabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 2 Temmuz 2019’da yüklenecek olup, temmuz ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde ve değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
  Kullanılmayan ParaPuan 1 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.
  Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • ParaPuan kullanılarak ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz. Artı pakete dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı paketten çıkış yapamamaktadır.
 • Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 50 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Ebebek Cardfinans kampanyası 150 TL alışverişe 20 TL hediye

Ebebek Cardfinans kampanyası 150 TL alışverişe 20 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Ebebek mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 1 – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile ebebek mağazaları veya e-bebek.com’dan 01-30 Haziran 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişte ebebek mağazalarında geçerli 20 TL ParaPuan kazanılacaktır.


Kampanyadan bir kisi, bir kere ve en fazla 20 TL degerinde ParaPuan kazanabilir.
Kazanılan ParaPuan’lar, harcama yapılan karta ertesi gün yüklenecek olup; temmuz ayı sonuna kadar kullanılabilecektir.
Kullanılmayan ParaPuan’lar 01 Ağustos 2019’da geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak ve online alışverişlerde kullanılamayacaktır.


Kampanya, diger ParaPuan kampanyaları ile birlestirilemez.
Kampanyaya pre ve 1 numara mamalar dahil degildir.
Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile yapılan alışverişlerde ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karsılık gelen ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak; tutarın 150 TL’nin altına düstügü durumda ise yüklenenParaPuan’ların tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar, ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.


Taksit kampanyası kapsamında, 30 Haziran 2019 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları ve Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile QNB Finansbank POS’larından yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 2 taksitli alıverişlerde otomatik olarak artı 4 taksit uygulanacaktır.
ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.


Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Paket’e dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Paket’ten çıkıs yapamamaktadır.


Ayrıca, ürün iadesinde ebebek tarafından fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilirse. Iade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.

ING Bank'tan Hepsiburada alışverişlerinize 50 TL indirim

ING Bank’tan Hepsiburada alışverişlerinize 50 TL indirim

Banka kampanyaları içinde en dikkat çekeni ING Bank’tan geldi. Alışveriş fırsatları olarak da görülebilecek ING Bank ile Hepsiburada arasında yapılan protokol gereği güzel bir kampanya ortaya çıkarıldı. ING Bank indirim kampanyası için yapmanız gereken Hepsiburada üzerinden ING Bank kartınızla alışveriş yapmak.

Bunun için 300 TL’lik bir limit belirlendi. Bu limiti aştığınızda anında 50 TL indirim kazanıyorsunuz. Bugün başlayan kampanyanın 30 Eylül 2018 tarihine kadar devam edeceği ifade ediliyor. Bu kampanyada altın satışları kapsam dışındadır. Bunun dışındaki kategorilerde kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya ile ING Bank kartlarınızla yapacağınız ödeme için kart bilginizi girdiğinizde 50 TL indirim hesabınıza yansıyacaktır. Bu kampanyada banka kartları kullanılacak olup, hedef bankadaki tasarrufların kullandırılmasıdır.

Kredi kartı ile yapılan harcamalar indirim kampanyası kapsamı dışındadır. Bu banka kampanyası için belirlenen limit 5000 kişi ile sınırlanmış olup, erken alışveriş yapanlar bu fırsatı değerlendirebilirler. Her kullanıcı güncel banka kampanyasından sadece 1 defa yararlanabilecektir.

Gittigidiyor World Card kampanyası: 1-15 Eylül 2018

Gittigidiyor World Card kampanyası ile gönüllere girmeye hazırlanıyor. Evlenecekler ya da evini yenileyeceklerin büyük bir teveccüh göstermesi beklenen kampanyadan 1 Eylül 2018 ile 15 Eylül 2018 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz. Eylül ayında banka kampanyaları olacak mı diye bekleyenleri sevince boğan Gittigidiyor World Card kampanyasından nasıl faydalanabilirsiniz sorularının yanıtları da içeriğimizde olacak.

Gittigidiyor World kredi kartı kampanyası nedir?
1-15 Eylül tarihleri arasında World kart sahipleri gittigidiyor.com sitesine girerek buradan yapacakları:

500 TL ve üzeri alışverişlerden 50 TL
1000 TL ve üzeri alışverişlerden 75 TL değerinde World puan kazanacaklar. Kampanyaya katılacakların Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılmaları gerekmekte olup, SMS ile kampanyaya katılanlara 25 TL ek puan verilmemektedir.

ÖNEMLİ: Kampanya katılım SMS gönderimi, alışveriş öncesi veya sonrasında yapılabilir. SMS gönderimi ile ilgili sıkıntı yaşayanlar destek mesajı ile Gittigidiyor’dan bilgi alabilirler.

Puanlar ne zaman kullanılacak?

Kazanılan puanlar 18-30 Ağustos 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

SMS nasıl gönderilir?

Albaraka World card sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank World cardlar dahildir.

BKM Express’inize tanımlanmış yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Gittigidiyor para puan kampanyası

Gittigidiyor’da 75 TL parapuan kampanyası

Gittigidiyor üzerinden yapacağınız alışverişlerde 75 TL’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Yapacağınız alışveriş tutarına göre indirim imkanı sağlayan Gittigidiyor kampanyası 16 Ağustos 2018 tarihi itibari ile başladı.

31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan indirim kampanyasına katılmanızın şartlarından biri alışverişinizde Maximum kredi kartı kullanmak olacak. Belirtilen tarihler arasında 500 TL ve üzeri harcamalarınızda 50 TL indirim verilirken, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL indirim sahibi oluyorsunuz. İndirim direkt alışvberişte yapılmıyor. 50 ve 75 TL değerinde maxi puan kazanıyorsunuz ve bu para puanları da 14-24 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanabiliyorsunuz.

Maksimum kredi kartı sahipleri Gittigidiyor sitesi üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarında 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kazandığınız Maxi puanlar 14-24 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.5

Vakıfbank world kart kampanya,market kampanyaları

Vakıfbank world kart 1-10 Ağustos 2018 market kampanyası

Vakıfbank world kart 1-10 Ağustos 2018 market kampanyasında market alışverişlerinize world puan geliyor.

Vakıfbank world kredi kartı sahipleri gıda marketi iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 1-10 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde yeralan “Cepte Kazan” uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Ticari kartlar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, sanal ve yurt dışı işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 24 Ağustos 2018 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3 Eylül 2018 olacaktır.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Eylül 2018 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Shell akaryakıt BONUS kampanyası

Shell akaryakıt BONUS kampanyası

2018 Ağustos kampanyası Shell akaryakıt istasyonlarında 1 Ağustos 2018 itibari ile başladı. 15 ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanya için siz de hemen Shell istasyonlarına uğrayın.

Bonus kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanyaya 1 Ağustos- 15 Eylül 2018 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1 Ağustos – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen akaryakıt alımlarında geçerlidir.
Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 25 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 30 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 25TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 30TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus, 20 – 27 Eylül 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında otogaz ve/veya Dynaflex teknolojisi ile geliştirilen akaryakıt alımlarında kullanılmalıdır. 27 Eylül sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 20 – 27 Eylül 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business ve ING Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
Paracard, TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
Miles&Smiles Kredi kartları ,Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Shell istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET SHELL yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vakıfbank'tan 2018 iPad Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank’tan 2018 iPad Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank kampanyaları ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Vakıfbank çekiliş kampanyasında verilecek hediyeler bu defa 10 adet iPad olacak. Çekilişe katılmak da çok kolay. Vakıfbank Mobil Bankacılık Aktivasyon Kampanyasına katılarak siz de her biri 2.200 TL değerinde bir  iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey kazanabilirsiniz.

Vakıfbank iPad çekiliş kampanyasına katılmak için siz de 30 Eylül 2018 tarihine kadar Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz. Vakıfbank uygulamasını Google Play Store ya da IOS marketinden ücretsiz olarak indirip uygulama şifresini kullanarak, ilk kez Vakıfbank mobil bankacılık aktivasyon işlemi gerçekleştiren kişiler arasında yapılacak olan çekiliş kampanyasında her bir talihliye 1 adet iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey hediye edilecektir. Toplamda 10 talihli bu hediyelerden kazanacaktır.

Çekilişi yapacak banka: Vakıfbank 

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Eylül 2018

Çekilişte verilecek hediye sayısı: 10

Çekilişte verilecek hediye:  iPad Wi-Fi + Cellular 32 GB–Space Grey

Çekiliş hediyesinin addi değeri: 2.200 TL

Tatil sepeti 200 TL indirim kampanyası başladı

Tatil sepeti 200 TL indirim kampanyası başladı

Tatilsepeti.com büyük bir kampanyaya daha imza attı. 7 Temmuz ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapıalcak kampanya ile 200 TL indirim kazanabilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında Tatil Sepeti Halk Bank Paraf kartlarına özel olarak 2500 TL ve üzeri harcamalar için 200 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya tarihleri 7 Temmuz 31 Temmuz 2018 olarak belirlendi.

Kampanya Ayrıntıları
1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında tatilsepeti.com’da yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk seyahat harcamanıza 200 TL indirim sunulacaktır.
Kampanya Paraf POSlarından yapılacak işlemlerde geçerlidir ve indirim tutarı, işlem sonrası ekstrenize yansıtılacaktır.
Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.
Parafly , Parafree , Ek kart ve Sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Bussines kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Kampanya tüm yurtdışı otel, tüm Kıbrıs otel ve detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi otel rezervasyonlarında ayrıca detay sayfasında “Paraf kampanyası geçerlidir” ibaresi olan tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarda geçerlidir.
Belirtilen otel rezervasyonları dışında yapılacak tüm yurtiçi yurtdışı uçak bileti, vize işlemleri, araç kiralama işlemleri, yurtdışı çıkış harçları, transfer hizmeti, seyahat sigortası ve seyahat esnasında yapılacak extra harcamaları kampanya kapsamında değildir.
Kampanya tatilsepeti.com’un resmi internet sitesinde, 444 44 20 Çağrı Merkezi ve satış ofislerinde geçerlidir.
Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Banka ve tatilsepeti.com’ un kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkı saklıdır.

Tatilsepeti.com’u arayanlar bu aramaları da yaptılar
tatil sepeti antalya
tatil sepeti iletişim
tatil sepeti bodrum
tatil siteleri
tatil kampanyaları
tatil sepeti ayvalık
tatil budur
tatil sepeti izmir otelleri

bonus ramazan kampanyası 2018

Bonus kredi kartı Ramazan kampanyası

Banka kampanyaları ve fırsatlarında Garanti Bonus kredi kartlarınızla bayram alışverişlerinde siz de hediye bonuslarınızı hemen kazanın. Bonus Card Ramazan alışverişlerinizde sizlere hediye bonus puanlar vererek alışverişlerden karlı çıkmanızı sağlıyor. 2018 bonus alışveriş kampanyaları fırsatlarını kampanyamerkez.com olarak sizlere duyurmayı sürdürüyoruz. Sadece Bonus üye işyerleri içinde giyim ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmalarda geçerli olacak.

125 TL ve üzeri
ilk harcamada 10 TL,
üçüncü harcamada 10 TL ve
beşinci harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde bonus puan veriyor.

İş Bankası'ndan Kampanya Esnafa Ramazan Bayram Kredisi

İş Bankası’ndan Kampanya Esnafa Ramazan Bayram Kredisi

Banka kampanyaları ve kredi fırsatlarında bu hafta Ramazan Bayramında esnafa yönelik başlatılan kredi kampanyası var. İş Bankası bayram kredisinden esnaflar faydalanabilecek. Buna göre siz de 19 Haziran 2018 tarihine kadar esnafa sunulan bayram kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kredi şenliği ile siz de yaz ayına nakit sıkıntısı çekmeden girin.

Esnafa Bayram Kredisi İş Bankası’nda!

İş Bankası’ndan esnaf ve küçük işletmelere işleriyle ilgili nakit ihtiyaçları için Esnafa Bayram Kredisi Kampanyası.

Kampanya kapsamında halihazırda İş’te Hesaplı Tarifeler, Dış Ticaret Paket Tarifeleri, Üye İşyeri Hizmeti, Kredili Ticari Mevduat Hesabı ve Şirket Kredi Kartı ürünlerinden en az birini kullanan veya kullanmak için başvuran veya söz konusu krediye ilişkin olarak İş’te Ticari Koruma, KOBİ Paket Poliçe veya Ticari Kredi Bağlantılı Hayat Sigortası yaptırmayı kabul eden esnaf ve tüzel kişi işletmeler %1,79’dan başlayan faiz oranları ile 48 aya varan vadede 150 bin TL’ye kadar aylık eşit taksit ödemeli krediden yararlanabilirler. Kampanya kredi faiz oranları ve ödeme planları tablosu için tıklayın.

N11 75 TL Bonus kampanyası 1-15 Mayıs 2018

N11 75 TL Bonus kampanyası 1-15 Mayıs 2018

Türkiye’nin en büyük online mağazası N11 muhteşem bir indirim kampanyasına imza atıyor. 1 Mayıs 2018 tarihinden 15 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek olan N11 75 TL Bonus kampanyası için yapmanız gereken N11 mağazalarına gelerek alışveriş yapmak. Bonus kredi kartınızla N11 sitesinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde n11 bonus kazanabilirsiniz. Ne kadar fazla alışveriş o kadar fazla bonus var bu kampanyada.

N11.com Bonus kampanyası 1-15 Mayıs 2018 tarihleri arasında garanti pay ile yapılacak ödemelerde geçerlidir. Bonus flaş ile katılım normal ödeme yaparsanız 25 TL eksik bonus yüklenecektir. Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 1 – 10 Haziran 2018 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.

Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), Emlak, Otomobil ve Motosiklet (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorileri hariç n11.com’daki diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

En fazla faiz veren bankalar 2018

En fazla faiz veren bankalar 2018

2018 yılı banka faizlerinde büyük bir artış yaşandı. En yüksek faiz veren bakalar olarak Aktif Bank karşımıza çıkıyor.  Aktif Bank N Kolay Bono 1000 TL’nize 30 günlük faiz olarak 112,06 TL veriyor. Siz de en fazla faiz veren bankalardan birini seçmek ya da bu konuda karar vermek istiyorsanız Aktif Bank’tan sonra ikinci banka olarak Fibabanka Kiraz Hesap’ı tercih edebilirsiniz. Bu banka da 1000 TL’nize aylık faiz olarak net 101,86  TL kâr veriyor. 2018 mevduat oranlarının yükselmesi bir kesim için kazançlı olurken, ev sahibi olmak ya da taşıt kredisi almak isteyenler ile ihtiyaç kredisi almak isteyenleri olumsuz etkiledi. Paranız var ve bunu faize yatırarak mevduat hesabınızda değerlendirmek isterseniz sizler için kampanyamerkez olarak 2018 mevduat faiz oranlarını liste olarak yayınlayacağız. Dilediğiniz bankaya paranızı yatırarak faizinden kazanabilirsiniz.

En yüksek faiz veren bankalar 2018

Aktif Bank N Kolay Bono Yıllık Faiz Oranı: % 16,04 Net Getiri: 112,06 ₺ Toplam Kazanç: 10.112 ₺
Fibabanka Kiraz Hesap Yıllık Faiz Oranı: % 14,50 Net Getiri: 101,86 ₺ Toplam Kazanç: 10.102 ₺
ING e-Turuncu Hesap Yıllık Faiz Oranı: % 14,00 Net Getiri: 98,30 ₺ Toplam Kazanç: 10.098 ₺
Akbank Akbank Direkt Serbest Hesap Yıllık Faiz Oranı: % 13,50 Net Getiri: 94,73 ₺ Toplam Kazanç: 10.095 ₺
Enpara.com Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 13,00 Net Getiri: 90,82 ₺ Toplam Kazanç: 10.091 ₺
Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Yıllık Faiz Oranı: % 10,75 Net Getiri: 75,10 ₺ Toplam Kazanç: 10.075 ₺
Halkbank E-Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 10,55 Net Getiri: 73,71 ₺ Toplam Kazanç: 10.074 ₺
Hsbc E-Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 10,15 Net Getiri: 70,91 ₺ Toplam Kazanç: 10.071 ₺
Denizbank Web’de Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 9,40 Net Getiri: 65,67 ₺ Toplam Kazanç: 10.066 ₺
İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 9,00 Net Getiri: 62,88 ₺ Toplam Kazanç: 10.063 ₺
Vakıfbank E-Vadeli Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 9,00 Net Getiri: 62,88 ₺ Toplam Kazanç: 10.063 ₺
TEB CEPTETEB Vadeli Hesap Yıllık Faiz Oranı: % 8,70 Net Getiri: 60,78 ₺ Toplam Kazanç: 10.061 ₺
Yapı Kredi E-Mevduat Yıllık Faiz Oranı: % 8,65 Net Getiri: 60,43 ₺ Toplam Kazanç: 10.060 ₺
Garanti Bankası E- Vadeli Hesap Yıllık Faiz Oranı: % 7,00 Net Getiri: 48,90 ₺ Toplam Kazanç: 10.049 ₺

Yukarıdaki hesaplamalar 1 ay (30) gün üzerinden yapılmıştır. Siz yıllık faiz için net tutarı 12 ile çarpabilirsiniz.

kefilsiz ihtiyaç kredisi 2018

Kefilsiz anında 10.000 TL ihtiyaç kredisi

Kefilsiz banka kredisi ilk kez ING Bank’a nisan ayı kampanyalı ihtiyaç kredisi isteyenler için 1,49 faiz oranlarından 1,59 faiz oranlarına kadar 3 ila 48 ay vadeli size göre ihtiyaç kredisi faiz oranları hesapladık. sizin de paraya ihtiyacınız varsa ING Bank ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. 10.000 TL ihtiyaç kredisi ve 48 ay vade için faiz oranlarımız 1,49 olarak hesaplanmış olup yıllık toplam kredi maliyeti ile ödemeniz gereken tutar 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kazançlı ve sizlerin lehine anında kredi kapsamında ihtiyaç sahiplerine memnun edebilmek ihtiyaçlarını giderebilmek için bankamız bünyesinde başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için yapmanız gereken sadece aşağıda verdiğimiz linke tıklamak olacaktır. açılan sayfada Bilgilerinizi girerek Findeks kredi notumuza göre faiz oranlarını verilen ihtiyaç kredisi faiz oranları ile toplam ödemeniz gereken tutarla birlikte size dönüş sağlanacaktır.

Belgesiz ve kefilsiz kredi almak artık İNG Bank ile mümkün hale geldi. Kredi başvurusu yapmak için bankaya gitmenize gerek kalmadı. Umumi faiz oranlarından bıktınız mı, size özel kredi faizi mi uygulansın istiyorsunuz, tam da yerine geldiniz. Banka kredi kampanyalarında anında kredi, hemen kredi servisi ile başlatılan İNG ihtiyaç kredisi ile siz de ihtiyaçlarınızı giderin. İhtiyaç kredisine başvurmak için tıklayın.

Ziraat bankası 2018 nefes kredisi kampanyası

Ziraat bankası 2018 nefes kredisi kampanyası

Ziraat Bankası kampanyaları içinde artık Nefes Kredisi kampanyası var. 2018 yılının en çok konuşulacak kampanyalarından biri olmaya aday olan Ziraat bankası 2018 nefes kredisi kampanyasından kimler faydalanabilir? Kredi geri ödemeli mi yoksa hibe kredi şeklinde mi veriliyor? Ziraat Bankası kredisi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Ziraat bankası 2018 nefes kredisi kampanyasını duyurdu. Kobilere özel aylık %0.99 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 18 ay vadeli 200.000 TL’ye kadar nefes kredisi veren Ziraat bankası masraf almıyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üyesi Kobiler Ziraat bankası şubelerinden nefes kredisi başvurusu yapabiliyor.

Nefes Kredisi nedir?
Nefes Kredisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu ve DenizBank arasında yapılan bir anlaşma ile verilen bir kredidir. Krediyi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara üye olan KOBİ’lere 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren , sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak, aylık %0,99 faiz oranı ile vermekteyiz.

Kredi Özellikleri;
Nakdi ve Ticari kredidir,
6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren , sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak uygulanır,
Faiz oranı aylık sabit %0,99 olarak uygulanır,
Kullandırılacak kredilerde %85 oranında KGF kefaleti olacaktır,
Kefalet tutarı üzerinden %0.03 (onbinde üç) KGF komisyonu tahsis edilecektir,
Müşteri başına kredinin üst limiti 200,000 TL olup, TOBB ve bağlı odalar, ilgili oda üyeleri için bu üst limiti aşağı yönlü olarak revize etme yetkisine sahiptir.

Nefes Kredisi Başvuru Şartları;

KOBİ OLMAK:
Nefes Kredisi’nden faydalanabilmek için KOBİ statüsüne haiz olmak gerekmektedir. Yıllık cirosu veya aktif büyüklüğü 40 milyon TL veya altında olan, 250 kişiden az personel çalıştıran bütün işletmeler “KOBİ” statüsünde sayılır.

TÜRKİYE ODALAR ve BORSALAR BİRLİĞİ’NE ÜYE ODALARDAN BİRİSİNİN ÜYESİ OLMAK:
Nefes Kredisi’nden TOBB’a üye oda ve borsalara üye olan KOBİ’ler faydalanabilir. Başvuru esnasında ilgili odadan alınmış “Nefes Kredisi” ifadesi geçen belge talep edilecektir.

Nefes kredisi alabilen sektörler hangileri

Eczaneler,
Kooperatifler,
Döviz Büfesi/Bürosu,
Factoring Şirketleri
Emlakçılar
Mali Müşavirler
Yeminli Mali Müşavirler

Nefes kredisi için gerekli belgeler neler?

Vergi ve SGK borcu olmadığını gösterir belge
Yararlanıcı beyanı (Ticaret Odasından Alınacaktır)
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
İmza Beyannamesi
Son 2 Yıla ait Vergi Levhası,
Son 2 Yıla Ait Hesap Defteri veya Bilanço ve Gelir Tablosu
Varsa Mal Varlığı Dökümü (Tapu Fotokopileri)
Bağlı bulunulan oda ve borsadan alınmış ve bu kredi isminin belirtildiği üyelik belgesi istenecektir. (“TOBB NEFES KREDİSİ” ifadesi açıkça belirtilecektir.)

Kredi yalnızca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne üye olan KOBİ’ler tarafından kullanılabilir. Nefes Kredisi üst limiti 200.000 TL olup, kredi kullanan KOBİ’lerin adreslerinin bulunduğu illere ve bağlı bulundukları odalara göre üst limit tutarları 200.000 TL’nin altında olabilir. Nefes Kredisi 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren , sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak, aylık %0,99 faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen aylık faiz oranına BSMV ve KKDF dahil değildir. Sadece taksitli ticari kredi kullandırımı yapılabilecek olup, bireysel amaçlı kullandırım yapılmayacaktır. Her KOBİ bu krediden en fazla bir defa faydalanabilir. Oda ve borsa üyesi olsa dahi, eczaneler, tarım kredi kooperatifleri, esnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatifleri, döviz büfeleri ve faktoring şirketleri, mali müşavirler ve yeminli mali müşavirler bu krediden faydalanamazlar. Nefes Kredisi’nin kesinlikle Bankada getiri amaçlı değerlendirilmesine izin verilmeyecek ve tespit edilebilirliği ölçüsünde başka bankalarda da faiz farkından dolayı gelir elde edilmesinde kullanıldığı izlenimi edinildiğinde kredi derhal geri çağırılacaktır. Ayrıca bu kredi, Bankaların daha önce kullandırdığı kredilerin kapamasında kullandırılamaz. Kredi başvuruları bankamızca ve Kredi Garanti Fonu tarafından yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanılmaması kaydı ile kesin onaya dönüştürülecektir.

Axess Boyner kampanyası ile siz de 250 tutarında yapacağınız alışverişe tam 75 TL indirim kazanmanın yanında 30 TL chip para puan da kazanabilirsiniz. Boyner indirim kampanyalarını takip etmek için bizden ayrılmayın.

Boyner Axess kampanyası Şubat 2018

Axess Boyner kampanyası ile siz de 250 tutarında yapacağınız alışverişe tam 75 TL indirim kazanmanın yanında 30 TL chip para puan da kazanabilirsiniz. Boyner indirim kampanyalarını takip etmek için bizden ayrılmayın.

Axess kredi kartı sahipleri Boyner mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL indirim kazanacak. Üstelik hopiye ekli axess kartınızla 300 TL alışveriş yaparsanız 30 TL chip para hediye edilecek. Sepetinizi 375 TL yapıp 300 TL ödeyip chip parada kazanabilirsiniz.

30 TL kampanyası sadece mağazalarda geçerli olacaktır.

Axess mobil yükleyene 40 TL chip para

Axess mobil yükleyene 40 TL chip para

Axess kampanyalarına devam ediyor. Siz de Axess ile mobil yükleme yaparak 40 TL chip para hediye kazanabilirsiniz. 11-28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Axess kredi kartı olupta axess mobil uygulaması yüklemeyen kaldımı bilinmez ama uygulamayı yeni yükleyenlere özel 40 TL chip para hediye ediliyor. Android vs ios telefonunuzda bulunan uygulama marketten axess mobil uygulamasını bulup yükleyerek giriş yapanlara 10 TL, Size özel alanındaki bölümde ise 30 TL kazanmanızı sağlayan bilgi mevcut.

Axess mobile nasıl üye olunur?
Axess mobil uygulamasını açtıktan sonra TC kimlik numaranız ve kredi kartınıza ait bazı bilgiler ile üye olabilirsiniz. Aktivasyon için bankada kayıtlı telefon numaranıza onay kodu gönderilecektir. Gelen kodu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Artık kampanyalara kolayca katılabilecek, kart limit bilgileri, yapılan harcamaları kolayca takip edebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

11 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yapan herkese 10 TL chip-para ödülü verilecektir.
11.02.2018 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yaparak 10 TL chip-para kazanan müşterilerimizin Axess Mobil ‘Size Özel’ alanı içerisinde karşılarına çıkacak kampanya ile 30 TL daha chip-para kazanma şansı olacaktır.
Kampanyadan faydalanmak ve 10 TL chip-para kazanmak için Axess Mobil’e Akbank müşteri numaranız, kredi kartı numaranız ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile ilk defa giriş yapmanız yeterlidir.
Kazandığınız 10 TL chip-para Axess Mobil’e giriş yapmanızdan sonraki 24 saat içerisinde yüklenecek ve kullanılmayan chip-para’lar 7 gün içerisinde silinecektir.
10 TL chip-para ödülünüz, Axess Mobil’e giriş yapmadan önce son işlem yaptığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Bu kartın sanal ya da ek kart olması durumunda, chip-para ödülü bu kartların bağlı bulunduğu asıl karta yüklenecektir. Açık durumda kredi kartı olmayan müşterilerimizin ödülleri son işlem yaptıkları banka kartlarına yüklenecektir.
Bu kampanya 11 Şubat 2018 tarihi itibariyle Axess Mobil’e, Akbank müşteri numarası, kredi kartı numarası ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile ilk kez giriş yapacak olan Akbank müşterileri için geçerlidir. Bu tarihten önce Axess Mobil’e giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası 2018

14 Şubat Sevgililer Günü kampanyalarını ilki kart finanstan geldi. 14 Şubat 2018 dolayısıyla 1 Şubat tarihinden itibaren başlayacak olan Sevgililer Günü kampanyasında Restoran, Giyim, ve Kozmetik sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız her 100 lira ve üzeri harcamalarınızda 10 TL para puan kazanıyorsunuz. Sevgililer Günü kampanyası Dolayısıyla toplamda 100 TL parapuan birlikte biliyorsunuz.

CardFinans Sevgililer Günü kampanyasına katılabilmek için SEVGI yazarak 0532 754 0900 adresine mesaj atmaları gerekmektedir. Ayrıca Sevgililer Günü kampanyasında aynı gün içerisinde yapacağınız harcamaların ilki kampanyaya dahil olup daha sonraki alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kart Finans para puanlarını 2018 yılı Mart ayı sonuna kadar kullanabilir Kart Finans ayrıcalığından faydalanmayı sürdürebilirsiniz. kampanyamerkez.com ayrıcalığıyla tüm kampanyaları indirimleri fırsatları ve çekilişleri takip edebilirsiniz. sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir geçmişe dönük devam eden ve kullanabileceğiniz hediye kupon kodlarını da kullanabilirsiniz.

CardFinans N11 parapuan kampanyası

Cardfinans kampanlarının 2018 yılı ayağı başladı. Siz de alışverişlerinizi N11.com üzerinden yaparak yeni yılın ilk Cardfinans kampanyasına katılabilirsiniz. Bu kampanya diğer kampanyalardan çok başka. Müşteri odaklı alışveriş ve sizlerin bütçesini düşünerek yaptıkları indirim ve para puan kampanyasının detayları şöyle. Cardfinans kredi kartı sahipleri N11.com üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde para puan kazanıyor. Kampanya 16-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılmak için UGURLU yazıp 2273’e mesaj göndermelisiniz.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Kampanyaya ek kart ile katılırsam ne olur? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan’lar 5 Şubat’ta harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 1 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır. Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. ParaPuanlarım ile taksit kampanyasından yararlanabilir miyim? ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir. Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz. Kampanyaya hangi kategoriler dahil? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir. Fix Card “Artı Paket” nedir? CardFinans Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fixinizden tahsil edilir.

Evde internet kampanyaları ve güncel indirimler

Evde internet kampanyaları 2016 yılında başlamıştı ve yıl geldi 2018’e ama evde internet kampanyalarında beklenen verim alınamıyor. Aktüel ürünler ve kampanyalar üzerine yapılan büyük haberler ve duyuruların ardından suskunluğa bürünen kampanya siteleri birer birer ortaya çıkmaya başladı. Akbank kampanya haberleri 2018 yılı Ocak ayı sonuna doğru yeniden başlayacak gibi görünüyor. Axsess kart kampanyaları ile özellikle kredi limiti düşük vatandaşların bu kampanyalı kartı tercih edebileceği düşünüldüğünde farklı formatlarda banka müşterisi olmayı tasvip etmeyenlerin Axess kampanyalarından dolayı bu karta daha sıcak baktığı biliniyor.

İnternet kampanya haberleri 2018’de zam olup olmayacağı konusuna kilitlenmişken bir çok internet dağıtım firmasının yeni yılda yeni kampanyalar ile yoluna devam edeceği haberleri gelmeye başladı internet kampanyalarında en fazla dikkat edilen haberlerin çekilişler ve güncel kampanyalar olduğu, özellikle a101, Bim ve Şok market gibi şubesi fazla olan marketler zincirlerinin de gelecek olan ürünlerin takip edildiği Bu hafta hangi ürünler var şeklinde internet aramalarında yoğun bir artış yaşandığı görülmektedir. İnternet kampanyalarında bir de giyim ve gıda ürünleri üzerine yapılan araştırmalar var bu araştırmalar özellikle bazı markaların indirime giren ürünlerini satan firmalar ile ilgili. Bu firmaların başında en fazla kampanya yapan Gittigidiyor, hepsi burada, N11 İle Morhipo markaları dikkat çekiyor.

Türkiye’de online alışverişin yaygınlaşmasının ardından yaygın mağazalar internet alışverişine daha da önem vermeye başladı. Giyim markası mavi, Lewis ve Flo gibi markalarda internetten en fazla satış yapan markalar sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Bir çok firma Google Adwords kullanarak ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırma hedefine odaklanmış durumda. Banka kampanyaları içinde ise en fazla rağbet gören Akbank kredi kartı kampanyaları oldu özellikle yapı kredi cepten kredi uygulaması ile diğer bankalardan bir tık Önde görünüyor. Telefon şirketleri Turkcell ile vodafone internet kampanyaları diğer kampanyalardan daha fazla ararlar halde. Kredi kartı kampanyaları içinde de Enpara.com kredi kartı uygulaması 2018 yılında rağbet gören ürünlerden oldu. Bim bu hafta indirimli ürünler aramaları ile marketler zincirler içinde en fazla merak edilen ürünler Bim mağazaları tarafından getirilen aktüel ürünler oldu.