Bim aktüel 29 Mayıs Salı Kampanyası

29 Mayıs 2018 Bim aktüel ürünlerde yarınki fırsat ürünleri kataloğu belli oldu. Siz de Salı indirim kampanyalarında Bim marketlerinde hangi ürünlerin olduğunu takip edenlerdenseniz tam da sizler için hazırladık bu bim aktüel kataloğunu. Bim fırsat ürünleri her hafta cuma günleri ve salı günleri tüketici ile buluşuyor. Bazı haftalar günler öncesinden aktüel ürün katalogları yayınlanıyor olsa da bazı haftalarda son güne kadar yeni katalog yayınlanmıyor.

Bim fırsat ürünleri listesinde olan kampanyamerkez yeni yayınlanacak kataloglara herkesten önce ulaşıyor ve bize yeni ürün listeleri gelir gelmez bu katalogları sizlerle paylaşıyoruz. Bugün yayınlanan 29 Mayıs 2018 Bim aktüel ürün kataloğundaki indirimli ürünleri incelemeniz için aşağıda paylaşıyoruz.

Haftaya gelecek indirimli ürünlerle ilgili bizlere ya da Bim yetkililerine ulaştırmak istediğiniz mesajlarınızı yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Ayrıca Bim indirim kataloğunda daha önce sizin de kullandığınız ürünler olabilir. Bu ürünlerle ilgili memnuniyetinizi ya da şikayetlerinizi de aktüel ürünleri takip edenlerle paylaşırsanız kaliteli olmayan ve çok fazla şikayet olan ürünleri müşterilerin almasını engellemiş olursunuz.

Bim aktüel 29 Mayıs Salı Kampanyası

Bim katalog 29 Mayıs Salı

Bim indirim 29 Mayıs 2018 Salı 29 Mayıs 2018 Salı Bim kataloğu

4 yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  3. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  4. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir