BİM 27 Nisan 2018 Cuma aktüel ürünleri

BİM 27 Nisan 2018 Cuma aktüel ürünleri

BİM marketlerinde 27 Nisan 2018 bu Cuma hangi ürünler aktüel ürün insertinde yer alacak ve Bim indirim reyonlarını süsleyecek sorusu şimdiden sorulmaya başlansa da 27 Nisan Bim güncel kataloğunun henüz marketlere dağıtılmamış olmasından ve Bim aktüel internet sitesinde 27 Nisan kataloğunun yayınlanmamasından dolayı beklemedeyiz. Bu haftanın güncel kataloğu yayınlanır yayınlanmaz biz de kampanyamerkez olarak yeni ürünleri sizlere duyuruyor olacağız. Bim 27 Nisan kataloğunda neler olsun diye sorduğumuz konumuzun altına gelen taleplerden en ilginç olanı erkek ve kadın saç peruğuydu. Özellikle kellik sorunu yaşayan takipçimizin saç ekimi yaptırmak yerine erkek peruk indirimli katalogda yer alsın yönündeki isteğinin ardından biz de saç ekimi fiyatlarını araştırdık. İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi araştırmamızda fiyatların yüksek olduğunu fark ettik. Siz de saçınıza peruk almak yerine en başarılı saç ekimleri ile ilgili Google üzerinden arama yapabilirsiniz. Saç ekimi sonuçları üzerinden ünlülerin saç ekimi öncesi ve sonrası hallerini inceleyerek siz de saç ektirmeye karar verebilirsiniz. Bim marketlerine gelecek olan düşük kaliteli saç perukları cildinize zarar verebileceği gibi olan saçınızı da dökebilir.

20 Nisan 2018 bim kataloğunda yeni gelen ucuz ürünleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Çocuk bisikletlerinde başlayan indirimde 89 TL’ye bisiklet sahibi olabilmenizin yanında ilk adım 3 yaş bisikleti de sadece 30 TL gibi çok cüzi bir fiyata sizlerin olacak. Çocuk ürünleri indirim kampanyasında Bim size yetecek ve diğer marketlerdeki fırsat ürünlerini takip etmenize gerek kalmayacak. Yazlık tshirler lisanslı olarak gelecek bu hafta. Kız tshirler ve tayt takımlarında hem kaliteyi hem de bütçeye uygunluğu arıyorsanız tam da size göre ürünler 20 Nisan günü tüm BİM market şubelerinde satılmaya başlanacak.

Bim aktüel kataloğunda 24 Nisan Salı günü de nelerin geleceği belli oldu. Bim Salı indirimleri ile kampanyalı gün sayısını ikiye çıkarınca yoğunluğu Cuma gününden almaya çalışsa da Bim market müdavimlerinin hem cuma günü indirimlerini gem de 24 Nisan Salı günü olacak salı indirimlerini fazlasıyla merak ettikleri, yığılmaların her iki günde de olduğunu gördük. Bim yetkililerinin bu iki indirim günü ile de yetinmeyerek kampanya günlerini haftanın yedi gününe yayabileceği konuşuluyor. Her gün kampanya olduğunda müşterilerin Bim marketlerine her gün uğramasının önü açılmış olacak.  Kampanyamekez.com güncel çekilişler ile indirim ve kampanyaları sizlere duyurmayı amaç edindi. Hem çekiliş sonuçlarını hem de ucuzlayan ürünlerin neler olduğunu gösteren indirim kataloglarını herkesten önce yayına alarak Türkiye’nin ısrarla takip ettiği muhteşem bir platform haline geldik. Biz de her ayın en çok takip edilen kampanyalarını ve gelecek günlerde nasıl indirimlerin ve kampanyaların olacağını sizlere duyurarak bu kampanyalardan faydalanmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Bizden ayrılmayın.

17 Nisan 2018 Salı BİM indirimli ürünler

BİM 27 Nisan 2018 Cuma aktüel ürünleri

BİM 27 Nisan 2018 Cuma aktüel ürünleri

BİM 27 Nisan 2018 Cuma aktüel ürünleri

Etiketler:

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. Salih dedi ki:

  Teşekkürler kataloglar için de çelik tencere seti de bekliyoruz bu hafta. Bir de bisiklet geldin çocuklarımız için istemişken bir de lazer metre getirin ama uygun fiyatlı olsun

 2. melk dedi ki:

  Boy aynası getirseniz tekrar çok makbule geçer.🤗

 3. Slmgngr dedi ki:

  Çanta içi organizer gelsin
  Dolap içi raf düzenleyiciler gelsin

 4. Eda bülbül dedi ki:

  Çocuk çalışma masa sandalyesi gelsin bitişik olanlardan

 5. Altan Boy dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 6. Mihrinaz Bilal dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz