Axess mobil yükleyene 40 TL chip para

Axess mobil yükleyene 40 TL chip para

Axess kampanyalarına devam ediyor. Siz de Axess ile mobil yükleme yaparak 40 TL chip para hediye kazanabilirsiniz. 11-28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Axess kredi kartı olupta axess mobil uygulaması yüklemeyen kaldımı bilinmez ama uygulamayı yeni yükleyenlere özel 40 TL chip para hediye ediliyor. Android vs ios telefonunuzda bulunan uygulama marketten axess mobil uygulamasını bulup yükleyerek giriş yapanlara 10 TL, Size özel alanındaki bölümde ise 30 TL kazanmanızı sağlayan bilgi mevcut.

Axess mobile nasıl üye olunur?
Axess mobil uygulamasını açtıktan sonra TC kimlik numaranız ve kredi kartınıza ait bazı bilgiler ile üye olabilirsiniz. Aktivasyon için bankada kayıtlı telefon numaranıza onay kodu gönderilecektir. Gelen kodu ilgili alana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Artık kampanyalara kolayca katılabilecek, kart limit bilgileri, yapılan harcamaları kolayca takip edebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

11 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yapan herkese 10 TL chip-para ödülü verilecektir.
11.02.2018 – 28.02.2018 tarihleri arasında Axess Mobil’e ilk defa giriş yaparak 10 TL chip-para kazanan müşterilerimizin Axess Mobil ‘Size Özel’ alanı içerisinde karşılarına çıkacak kampanya ile 30 TL daha chip-para kazanma şansı olacaktır.
Kampanyadan faydalanmak ve 10 TL chip-para kazanmak için Axess Mobil’e Akbank müşteri numaranız, kredi kartı numaranız ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ile ilk defa giriş yapmanız yeterlidir.
Kazandığınız 10 TL chip-para Axess Mobil’e giriş yapmanızdan sonraki 24 saat içerisinde yüklenecek ve kullanılmayan chip-para’lar 7 gün içerisinde silinecektir.
10 TL chip-para ödülünüz, Axess Mobil’e giriş yapmadan önce son işlem yaptığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Bu kartın sanal ya da ek kart olması durumunda, chip-para ödülü bu kartların bağlı bulunduğu asıl karta yüklenecektir. Açık durumda kredi kartı olmayan müşterilerimizin ödülleri son işlem yaptıkları banka kartlarına yüklenecektir.
Bu kampanya 11 Şubat 2018 tarihi itibariyle Axess Mobil’e, Akbank müşteri numarası, kredi kartı numarası ya da Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile ilk kez giriş yapacak olan Akbank müşterileri için geçerlidir. Bu tarihten önce Axess Mobil’e giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamayacaktır.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 Replies to “Axess mobil yükleyene 40 TL chip para”

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir