Şok Market Aktüel Ürünler 6 Aralık – 13 Aralık 2017

Şok Market Aktüel Ürünler 6 Aralık – 13 Aralık 2017

Şok marketlerinde Aralık ayı indirim kampanyası başladı. Yarından itibaren tüm Şok market şubelerinde eşzamanlı indirim kampanyasında hangi ürünlerin olacağını şimdiden açıklıyoruz. İndirim ve fırsatları ile Türkiye’nin en büyük marketler zincirini oluşturan Ülker Yıldız Holding Şok Marketler ile halkın ucuz ürün satın almasının önünü de açtı. Şok aktüel ürünler kataloğunda bu hafa da yok yok adeta. Çünkü 2018 yılının son ayına özel indirim kampanyalı ürünleri vatandaşın taleplerine göre seçen Şok yöneticileri ucuz et satışında da ithal et fiyatına yerli et satarak helal kesim etin tüm Türkiye’ye ulaşmasına ön ayak oluyor. İndirimli ürünler içinde bu hafta da müşterilerin en çok beklenti içinde olduğu ürünleri getirdi Şok aktüel marketi.

13 Aralık 2017 Çarşamba günü şok aktüel ürünlerinde yeni ürünler reyona gelene kadar 6 Aralık 2017 aktüel fırsat ürünleri satışta olacak. Şok market haftalık kampanya yaparak ürünlerini de sınırlı sayıda getirmekte. Siz de indirimli ürünlerden alabilmek ya da bu ürünlere yetişebilmek için stoklarla sınırlı kampanyalı ürünler satışa sunulduğu gün yani 6 Aralık 2017 çarşamba günü size en yakın Şok market şubesine uğrayın. Kampanya Şok marketlerinin artık olağan şekilde gerçekleştirdiği bir satış yöntemi oldu. Şok yeter de artar sloganıyla tüm Türkiye’de kampanyalarını duyuran marketin indirimli ürün kampanyalarında yer alan güncel ürünleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sok Market Aktüel Ürünler 6 Aralık – 13 Aralık 2017

 

 

 

 

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Arkan Bozdemir dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

 2. Denizcan Ilık dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 3. Elif Beyza Çark dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 4. Dursun Korel İşgören dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz