A101 marketler zinciri her ayın dört günü aktüel ürünler kataloğu yayınlıyor. Bu ay da 7 Aralık 2017 perşembe günü 8200 A101 şubesinde satışa sunulacak indirimli ürünler kataloğu hazırlanıyor. Hazırlanan bu ürünler A101 7 Aralık aktüel ürünleri olarak müşterilerin günler öncesinden gönderdikleri talep yazıları ve ricaları ile şekillenmeye çalışılsa da en büyük etken bu ürünlerin en uygun fiyata temin edilmesi ile oluyor.

A101 7 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta da en fazla talep edilen elektronik ürünlere ve beyaz eşya kampanyalarına ağırlık verilmesi bekleniyor. A101 indirimli ürünler listesinde mobil kullanıcıların da yakından takip ettiği akıllı cep telefonları da satışa sunuluyor. Diğer mağazalardan yüzde 15 oranında daha uygun fiyata satışa sunulan ürünlere A101 müşterileri ucuz telefon alabilmek için indirimin başladığı ilk günden akın etmeye başlıyor. A101 marketler zincirinde yeni ürünler için çalışmalar yapılsa da 7 – 14 Aralık 2017 a101 aktüel ürünler kataloğu henüz kesinleşmedi. Her perşembe A101 marketlerinde aldın aldın ürünleri ya da haftasonu kampanyaları dışında 2. ürün yüzde 50 indirimli kampanyaları yapılmaya devam ediliyor.

İndirimli gelecek olan ürünler stoklarla sınırlı olduğundan indirim günleri olan perşembe ve cumartesi günleri sabahın erken saatlerinde bulunduğunuz yere en yakın A101 şubesine uğramanızı tavsiye ediyoruz. Bazı ürünlerin çok az sayıda gelmesi, birçok müşterinin ürünü alamamasına neden oluyor. Güncel 101 market kampanyalarını ve kataloglarını buradan takip etmeye devam edin.

7 Aralık A101 aktüel ürünler 2017 güncel kataloğu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 yorum

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir