Şok markette bu hafta hangi ürünler indirime giriyor, Şok market aktüel ürünler kataloğunda neler olacak? Şok aktüel diyerek aranan ve her hafta çarşamba günleri Türkiye genelinde tüm Şok marketlerinde satışa çıkarılan ürünlerin neler olacağı günler öncesinden merak edilmeye başlandı. 29 Kasım 2017 çarşamba günü şok markette indirime girecek ürünler henüz kesinleşmedi. Google üzerinden arayarak geldiğiniz bu sayfayı takipte kalarak yeni ürünler gelir gelmez güncel kataloğu buradan inceleyebilirsiniz.

Şok market resmi sitesinden önce şok mağazalarına haftalık broşürler dağıtıldığında biz de sizler için şok aktüel 29 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğunu yayınlıyoruz. Ülker grubuna geçen ve sayıları binleri aşan Şok mağazalarında daha çok ultra HD televizyonlar ile akıllı cep telefonları ve beyaz eşya kampanyaları damgasını vuruyor.

 

Şok aktüel 29 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

Bu hafta da yine en az bir akıllı telefonun indirimli olarak satışa sunulması beklenirken, çok lüks olmasa da bir dahili uydu alıcılı HD televizyonun da gelebileceği konuşuluyor. Şok markette bir diğer yenilik de ucuz et reyonları açılması oldu. Hükumet Sırp etini Bim ve A101 mağazaları aracılığı ile tüm Türkiye’de satışa sunmuş ve bu durum haksız rekabete yol açmıştı. Şimdi yarım kiloluk eti Şok market de 15 TL gibi bir fiyattan satışa sunarak ucuz eti Şok müşterilerine de sundu. Güncel katalogları incelemek için lütfen bu sayfayı takip edin.

Şok aktüel 29 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

 

 

 

 

1 Yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir