Gittigidiyor 150 TL anında indirim kampanyasi

Gittigidiyor 150 TL anında indirim kampanyasi

Gittigidiyor alışverişlerinize muhteşem kampanyalarla devam edin. 150 TL anında indirim kazanabileceğiniz lampanyanın detayları ile ilgili tüm bilgiler kampanyamerkez.com sayfamızda. Gittigidiyor 1 Kasım ile 11 Kasım arasında 10 gün süre ile indirim kampanyası başlattı. Hem de gittigidiyor kampanyalari içinde en çok rağbet görecek kampanya bu.

Gittigidiyor Kampanya Koşulları – Gittigidiyor İndirim Kampanyası

Kampanyadan ne zaman ve nasıl yararlanabilirim?

1-11 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize anında %5 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 150 TL olacaktır.

ÖNEMLİ

Kampanyadan faydalanabilmeniz için indirim kuponunu üyeliğinize tanımlamanız ve ödeme sayfasında indirim kuponunuzu seçmeniz gerekmektedir.

Kampanya 10.000 adet kupon kullanımıyla sınırlandırılmıştır. Kullanım adetine ulaşıldığında kampanya sonlandırılacaktır. Kampanya sonlandırıldığında, üyeliklere tanımlanan ancak kullanılmayan tüm indirim kuponları silinecektir.

Kampanya hangi platformlarda geçerlidir?

Kampanya tüm platformlarda (Web sitesi, mobil site ve mobil uygyulama) geçerlidir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir? 

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Kurumsal üyeyim, kampanyadan yararlanabilir miyim?

İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.

Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

Kampanya, banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?


İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, indirim kuponum üyeliğime tekrar tanımlanır mı?

Kullanıcı, 1-11 Kasım 2017 tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesini talep ettiğinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

GittiGidiyor?dan indirim kuponunu üyeliğine tanımlayan ve kampanya koşulları dahilinde alışveriş yapan herkes faydalanabilir.

Diğer kampanya koşulları nelerdir?

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Seung Hun Baki dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz