Carrefour yüzde 50 indirim kampanyalı ürünler

Carrefour süper indirimler başladı. 2017 yılının son aylarında sürpriz indirimlerle çok konuşulan Carrefour alışveriş merkezi bir çok üründe %50’ye varan indirimler başlattı. 100 vücut bakım ürünlerinde %50 indirim imkanı için Carrefour mağazalarını uğramayı sakın unutmayın. Carrefour kampanyaları ve indirimleri ile ilgili Kampanyamerkez.com vasıtasıyla sizlere sunduğumuz aktüel ürün kataloğunu inceleyebilir yeni ürünlerin neler olduğunu görebilirsiniz.

Carrefour mağazalarından yapacağınız alışverişlerde bir çok kategoriye %20 den %50’ye kadar varan indirimler sağlanıyor jilet ve kullan at tıraş bıçaklarında %40 indirim kağıt havlular da peçetelerde tuvalet kağıtlarında %30 indirim, ağız diş bakım ürünlerinde %35 indirim imkanı sizleri bekliyor. Bazı ürünlerde bir alana bir bedava kampanyası uygulanırken damak çikolata çeşitlerinde O üç al iki öde kampanyası devam ediyor.

Ultra HD televizyonlarda da indirim fırsatı başlatıldı satış fiyatı 1499 tl olan ürün 100 tl indirimle 1399 tl satılmaya başlandı. Sütaş ürünlerinde tam yağlı 1 litre süt 2,95 tl satışa sunuldu. Meyve ve sebze reyonlarında da müthiş indirimler fırsatlar Sizleri bekliyor tüm Carrefour şubelerinde kampanyalı ürünler içinde nelerin olabileceğini ilişkin tüm detayları sitemiz kampanya merkez vasıtasıyla takip edebilirsiniz katı meyve sıkacağı balık tavası gibi ürünler bu haftanın dikkat çeken indirimli ürünleri arasında yer alırken kampanyalar ve aktüel ürünler üzerine yapacağımız yeni duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Carrefour süper indirimler,2018 indirimler, 2017 kampanyaları,

 

4 Replies to “Carrefour yüzde 50 indirim kampanyalı ürünler”

  1. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir