BİM 24 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim marketlerinde bu haftanın indirimli ürünleri içinde neler olacak? Bim 24 Kasım aktüel ürünler kataloğundaki fırsat ürünleri için bu sayfayı takip edin ve sayfanın güncellenmesini bekleyin. Bim aktüel ürünler her hafta cuma günü Türkiye genelinde açılmış ve faaliyet gösteren tüm şubelerinde satışa sunulan indirimli ürünlerdir.

Türkiye’de ilk aktüel ürün deyimi Bim tarafından İstanbul şubesinde bir tost makinesinde yapılan indirimle başlamış ve aktüel ürün, indirimli haftalık ürün tabiri olarak kanıksanarak ülkeden bir çok marketler zinciri de aynı kelime grubunu kullanarak haftalık indirimler yapmakta ve bu indirimleri haftanın belirli bir gününe denk getirmektedir. Bim marketlerinde haftanın son iş günü olan cuma indirimli ürünlerin geldiği gün olarak belirlenmiş ve yıllardır Bim aktüel ürün katalogları yayımlanagelmiştir.

BİM 24 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğunda neler olacak?

 

Bim mağazalarının 17 Kasım aktüel ürünler kataloğu yayınlanmış olmasına rağmen 24 Kasım öğretmenler gününde satışa sunulacak olan aktüel ürünler henüz belirlenmedi. Türkiye’de aktüel ürünleri ilk yayınlayan site olan kampanyamerkez Bim mağazalarının internet sitesinde Bim 24 kasım indirimli ürünlerini yayınlar yayınlamaz burada sizlerle paylaşacaktır. Bim markette en çok istenen ürünler arasında akıllı cep telefonu iPhoneX, Samsung Galaxy S8 ile UHD TV Samsung, Philips ya da LG markalarının ürünleri yer alıyor. Mutfak malzemelerinde de indirim bekleyenler çoğunlukta. Çocuklar için de oyuncaklar ve oyun ekipmanları en çok istek alan aktüel ürün başlıkları içinde yer alıyor.

BU KADAR ÇABUK BÜYÜYEN BİM MARKETLERİ KİMİN?

BİM’İN SAHİBİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN.


BİM 17 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu için tıklayın

BİM 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

3 Replies to “BİM 24 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu”

  1. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  2. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  3. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir