A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel ürünlerinde bu hafta da birbirinden sürpriz fırsat ürünleri yer aldı. İndirime henüz girmeyen ürünlerin neler olduğu açıklandı. Türkiye’de indirimli ürün dendiğinde ilk akla gelen ve en büyük marketler zinciri olan A101 marketleri haftanın en çok talep gören ürünlerini indirimli ürün reyonuna getiriyor. A101 aktüel 30 Kasım 2017 Perşembe günü  ile 7 Aralık 2017 Perşembe günleri arasında reyonlarda satışının sürecek olması bu ürünleri inceleyerek gerekli durumlarda satın almanız için size zaman kazandırıyor.

İndirim ve kampanyaların en yaygın olduğu çoklu marketler zincirinde aktüel ürünler kataloğu en çok merak edilenler de A101 marketlerine gelecek olan ürünler. Bu ürünlerin yüzde kaç oranında indirimle satışa sunulacağı merak ediliyor. Biz de kampanyalı ürünleri senenin son ayında sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. A101 mağazalarının resmi web sitesi üzerinden halkın hangi ürünleri daha fazla talep ettiği öğreniliyor. Siz de önümüzdeki haftalarda hangi ürünlerin A101 marketlerindeki indirim reyonuna gelmesini istiyorsanız bu konuda A101 portalı üzerinden iletişim kurabilir, taleplerinizi yetkili birimlere aktarabilirsiniz.

Kampanyamerkez.com ile aktüel ürünlerde sayfası takipçilerinin de taleplerini sizler adına biz A101 marketlerine iletiyoruz. Geçtiğimiz hafta en çok istenen ürünlerin başında akıllı cep telefonu geliyordu. Bunu dizüstü bilgisayar (laptop) ve beyaz eşya ürünleri takip ediyordu. Sizlerin taleplerine kayıtsız kalmayan A101 yönetimi 30 Ağustos perşembe A101 aktüel ürünleri içinde bu beklenen ürünleri de indirimli olarak satışa sunuyor.

İşte 30 Kasım 2017 günü gelecek olan aktüel fırsat ürünleri kataloğu

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Replies to “A101 30 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu”

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir