İndirimli uçak biletlerinde 36.99 TL’den başlayan fiyatlar

İndirimli uçak biletlerinde 36.99 TL’den başlayan fiyatlar

İstfly ile hem en indirimli uçak biletinizi satın alıp hem de uçtukça istfly puan kazanarak, sonraki uçuşlarınızda bedava uçak bileti fırsatını yakalayabilirsiniz!

HER ZAMAN GEÇERLİ!!!
Yukarıda güne özel bir kampanya belirtilmediği takdirde istfly’dan üye olarak satın alacağınız her iç ve dış hat uçak biletinde, hem çok az bir hizmet bedeli ödeyerek uçak biletinizi satın alır hem de her uçuşta istfly puan kazanarak, dilediğiniz yere bedava uçak bileti fırsatını yakalayabilirsiniz.

*Biriktirdiğiniz istfly puanların yeterli olması halinde istediğiniz bir uçak biletini ek ödeme yapmadan anında satın alabilir, dilediğiniz yere bedava uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

*Biriktirdiğiniz istfly puanlar için bir son kullanma tarihi yoktur ve yeterli puanı elde ettiğiniz takdirde her iç-dış hat uçak bileti için dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

*istfly puanlarınızla satın aldığınız uçak biletlerinde iptal ve puan iadesi yoktur. Sadece hava yolu kurallarına göre tarih değişikliği yapılabilir.

***Haftanın belirli günlerinde uygulanan özel kampanyalar ile her bilette çok daha fazla istfly puan kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

https://www.istfly.com/

 Arkadaşlarınıza istfly fırsatlarından bahsetmeyi ve mobil uygulamalarımızı (App Store & Google Play) indirmeyi unutmayın!

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. İsmail Egecan Oçar dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz