Cep telefonu kampanyaları Teknosa – Samsung Galaxy S7

tarafından
174
Cep telefonu kampanyaları Teknosa –  Samsung Galaxy S7

Teknolojinin gelişmesiyle teknolojik ürünlerin satışında da muazzam bir artış meydana geldi. Akıllı telefonların hızla yayılması bu sektörün Türkiye’nin de içinde olduğu onlarca ülkenin ithalat kaynağı haline gelmesine yol açtı. Cep telefonu kampanyaları, halkın en çok takip ettiği başlıklardan oldu. Google aramalarına bakıldığında 30 milyon aramaya ulaşıldığı ve her geçen gün Cep telefonu kampanyaları ve indirimleri konusunda meraklılarının daha da arttığı görülüyor.

Teknosa tam da böyle bir ortamda akıllı telefonların satışında indirime gitti ve güncek kampanyalar düzenlemeye başladı. Son fırsat ürünleri Samsung cep telefonlarının en gözde serisi olan S7 Edge ile ilgili. Cep telefonu kampanyalarına yönelik güncel indirim ve kampanya takip edenlerin Teknosa Samsung Galaxy S7 Edge G935f Gold Akıllı Telefon kampanyasına kesinlikle göz atmasını tavsiye ederiz.

Sadece internet alışverişlerine yönelik başlatılan kampanyada telefonun fiyatı 3599TL’den 3099TL’ye düşürüldü. Ayrıca bu telefonun Teknosa mağazalarında teşhir edilenleri de satışa sunuldu. Bu ürünleri de daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Yine garantili olarak satılacak Samsung Galaxy S7 Edge G935f Gold Akıllı Telefon teşhir ürünleri 2944TL’den satışa sunuldu. Stoklarda sınırlı sayıda olan ürünler bitmeden sepete eklemeye bakın.  Telefonu incelemek için tıklayın.