30 Mart 2018 BİM aktüel ürünler

Bim market haftalık indirimli ürünler listesini kendi resmi internet sitesinden duyurdu. Güncel indirimlerin yer aldığı katalogda hangi ürünler var? Bu hafta Bim’de hangi ürünler aktüel ürünler reyonunda satışa sunulacak?

Bim mağazalarında haftanın ikinci iş günü olan Salı günü de indirimli ürünler getirilerek kampanyalar yapılıyor. Bim kampanyalarını ve güncel indirimlerini birçok internet kullanıcısı yakından takip ediyor. Bim kimin sorularının sorulduğu bir dönemde Bim kampanyaları da yakından izleniyor. Bim ile bazı dini yapıların ilgisinin olduğu yönünde internet sitelerinde haberler çıkmış olsa da Bim mağazaları her il ve ilçede yeni Bim şubeleri açmaya devam ediyor.

Aktüel ürünler geleneğini ilk getiren mağaza olması da onu diğer marketlerden ayırıyor. Bim indirimleri içinde bu hafta birbirinden farklı ürünler olsa da en dikkat çeken kampanyalı ürün hiç şüphe yok ki Oral-B pilli diş fırçası oldu. 24,90 TL’den satışa sunulacak olan ürünün stoklarda tükenmesi ihtimaline karşı 10 Ekim günü erken saatlerde Bim şubelerinde olmanızı tavsiye ederiz. Temizlik ve sağlık ürünleri kataloğundan sizin de dikkatlerinize sunacağımız ürünlerin yer aldığı kataloğu inceleyebilirsiniz.

3 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  3. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir