Şok Market indirimli buzdolabı için son saatler

Şok Market indirimli buzdolabı için son saatler

Şok marketten indirimli buzdolabı fırsatı. Bu haftanın dikkat çeken ürünleri arasında olan indesit marka buzdolabı 759 TL’den satışa sunuldu. 23 Eylül 2017 tarihinde tüm Şok market şubelerinde indirimli haftasonu ürünleri reyonunda satışa sunulan indesit buzdolabının özellikleri de onu cazip hale getiriyor.

Indesit TAA12 V XXS Buzdolabı A sınıfı enerji tüketimi ile dikkat çekiyor. 139 Cm boyunda olan buzdolabının genişliği de 54,5 cm. 60,6 cm derinliği ile 3 yıl garantili olarak satışa sunulacak olan buzdolabının derin dondurucu ve soğutucu hacmi ile geniş ailelerin bile tercih edebileceği güzel bir ürün. indesit buzdolabı 26 Eylül 2017 tarihine kadar tüm Şok market şubelerinde satışa sunulacak ve bu satışlar devam edecek.

Şok aktüel ürünler kataloğunda günün fırsat ürünü olarak ızgara ve tost makineleri de çok uygun fiyatla kampanya bekleyenlere müjde niteliğinde. Sinbo marka tost makinesi 89,90 TL’den aktüel ürünler kataloğunda yer aldı.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Mustafa Kerem Cansu dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Şüheda Çiçekli dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  3. Hürel Demiriz dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.