Çeşitli firmaların, sitelerin, şirketlerin ve mağazaların sunduğu hizmetlerde dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanya ve fırsatlardan anında haberiniz olsun istemez miydiniz? Kampanya Bulucu sitesi vasıtası ile mevcut kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi gelecekte düzenlenecek kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm Fırsatlar Bir Tık Uzakta

Hem AVM mağazalarında hem de internet ortamında bulunan sanal mağazalarda düzenlenen tüm indirimler, çeşitli kampanyalar ve fırsatlar Kampanya Bulucu sitesi aracılığı ile bir tık uzağınızda bulunuyor. Tek yapmanız gereken www.kampanyabulucu.com sitesini takip etmek ve size uygun fırsatları anında değerlendirmek.

Çekilişlerden Anında Haberdar Olun

GSM operatörleri, alışveriş merkezleri ve giyim mağazaları gibi çeşitli hizmetler sunan birçok şirket belirli aralıklarla çekiliş kampanyaları düzenlemektedir. Fakat ne yazık ki düzenlenen bu kampanyaların çok fazla reklamı yapılmaz. Kampanya Bulucu ise tüm bu kuruluşları takip eder ve düzenlenen tüm çekilişleri anında sizlere ulaştırır. Çekilişleri takip etmek ve bunlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen ilgili siteyi ziyaret edin.

Kampanya Ara Bul Butonu ile Dilediğiniz Kampanya Burada

Kampanya Bulucu sitesi üzerinde bulunan “Kampanya Ara Bul” butonu ile aradığınız tüm indirim ve fırsatlara erişim imkânına sahip olabilirsiniz. Bu buton, indirim ve fırsat haberlerini kolaylıkla bulabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş bir kampanya butonudur.

Bu butonu kullanarak, site üzerinde bulunan yüzlerce indirim arasından istediğiniz indirimi vakit kaybetmeden anında bulabilirsiniz. Kampanya Ara Bul butonunda site üzerinde var olan kategorilerden seçim yapabilir, dilediğiniz markayı veya kategoriyi seçebilir ve “kelime arama” özelliği sayesinde ilgili aramanıza ait tüm kampanyalara ulaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

A’dan Z’ye Aradığınız Her Şey Burada

Kampanya Bulucu, kampanya ve fırsatlar üzerinde kurulmuş çok yönlü bir sitedir. Bu site vasıtası ile tüm Türkiye üzerinde var olan şirketlerin, mağazaların ve çeşitli kurumların gerçekleştirmiş olduğu kampanyalara, çekilişlere ve indirimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu kampanyalar geçerliliği olan aktif kampanyalar olabildiği gibi site arşivi sayesinde geçmiş dönem kampanyaları da olabilmektedir.

Tüm bunların yanında; banka kampanyaları, araba kampanyaları, GSM tarife kampanyaları, internet abonelik kampanyaları, kampanya haberleri, çekiliş kampanyaları, marka ve mağaza kampanyaları, kasko sigorta kampanyaları, cep telefonu kampanyaları, bilgisayar kampanyaları ve genel kampanyalar gibi pek çok farklı alanda kategoriler bulunmaktadır. Bu kategoriler yardımı ile erişmek istediğiniz herhangi bir kampanyaya anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili kategorilerde yazılmış makaleler ile de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

5 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  4. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  5. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir